עזרה בקשר למודם שמתחבר לכרטיס רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר למודם שמתחבר לכרטיס רשת

.AloN

Recommended Posts

אוקיי אז לפי מה שהבנתי מודם שמתחבר לכרטיס הוא המודם הטוב ביותר.

אז אני חושב לעבור לDSL ויש כל מיני מבצעים של חברות שונות שראיתי שהם מספקים את המודם בחינם, חבר שלי התחבר לקווי זהב וקיבל מודם כמבוטח אבל הוא היה מודם וכפי שאמרו פה הוא לא משהו..

אז רציתי לדעת אם מישהו כאן יודע אם הם מספקים גם מודם שמתחבר לכרטיס חינם ?

אם לא, אודה לכם אם תוכלו להמליץ לי על מודם מסוים כזה (לחיבור של 0.5)

והאם באמת יש הבדל גדול בין לכרטיס ?

תודה לכם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנודגע לשאלתך הראשונה.. לא ידוע לי על מודמים שכאלו שיש בהם רק חיבור , ולכן אשארי את השאלה ליותר מנוסים ממני.

בנוגע לשאלתך השניה - היתרון הגדול של חיבור הרשת הוא כאשר אתה מחבר יותר ממחשב אחד ואז אתה מחבר את המערכת דרך HUB , או מתעסק עם רוחב פס גדול מאוד.

אני אישית מעדיף באינטרנט המהיר דווקא להשתמש ב , מהסיבה הפשוטה שהוא מתחבר במהירות ובלי יותר מדי סיבוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף באינטרנט המהיר דווקא להשתמש ב , מהסיבה הפשוטה שהוא מתחבר במהירות ובלי יותר מדי סיבוכים.

אני חולק על דעתך...

המודם שלי (motorola 4200) מתחבר לכרטיס רשת, ואין צורך בשום דרייברים.

בנוסף, מודם לוקח הרבה יותר משאבים מהמעבד בגלל חוסר בכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בדיוק אתה מתכוון שלא יתנתק?

אם אתה מתכוון שלא יתנתק כתוצאה מתקלה , אני יכול להבטיח לך שחיבור מחשב לאינטרנט בעזרת כרטיס ומודם שמחובר בעזרת כרטיס הוא החיבור האמין והטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,

כרטיס רשת-פשוט- 50-80 ש"ח

מודם- יש את אלקטל שהבנתי שהוא הכי טוב, קונים אותו מבזק-סטור, היה פעם מבצע של 2XX שקל, לא יודע כמה זה היום.

כאשר אתה מתחבר לספק כלשהו הם {הספק} מביא לך מודם {בדר"כ}

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית חולק על כך שחיבור רשת יציב יותר או מהיר יותר

חיבור במחשב חזק לא פחות אמין ולא פחות יציב ! הבחירה היא תמיד לפי רצון המשתמש

אני אישית מחובר דרך ואין לי שום בעיה אדרבה אחלה חיבור המאפשר שיתוף פשוט ומחוברים לאותו מחשב 3 מחשבים נוספים ברשת

לגבי כרטיס ממליץ על כרטיס אלקטק עולה 35 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי גם לחלוק על זה שחיבור יציב ואמין לא פחות מכרטיס רשת ,מודם זהו פתרון זול למי שלא מוכל להשקיע בקניית מודם

חיצוני שמתחבר לכרטיס רשת כמו האלקטל.מודמי ידועים כעושי צרות גוזלים משאבי מערכת במיוחד אם יש לך מחשב חלש וגם במקרים

מסויימים אם יש לך גם מחשב חזק אני אתן לך דוגמה לחבר שלי שמו מודם של רוטל מדובר מחשב 4 2gh לאחר החיבור המחשב

לא תיפקד כמו שצריך בקושי זז ה-cdrom הפסיק לקרוא דיסקים בקיצור המחשב נהיה עגלה אך הפלא ופלא לאחר ניתוק המודם מכניסת ה-usb המחשב התעורר לחיים חבר שלי החזיר את המודם לרוטל הלך וקנה אלקטל חיבר אותו לכרטיס ומאז אין שום בעיות.

לי החליפו את האורכית לאלקטל בשום מקרה לא הייתי מסכים שיתנו מודם usb או pci פנימי מה אני צריך להכניס ראש בריא למיטה חולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...