צריך ליישם חוק חדש לגבי מהירויות של אוטובוסים ומשאיות ל 70 קמ"ש בלבד.. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ליישם חוק חדש לגבי מהירויות של אוטובוסים ומשאיות ל 70 קמ"ש בלבד..

ellell

Recommended Posts

האוטובוסים הבין-עירוניים המודרניים (מאמצע שנות התשעים) אכן מוגבלים ל 100/105 קמ"ש. העירוניים מעולם לא עברו את ה 80/85.

העגלות הישנות יותר (שבעוד מס' שנים יירדו מהכביש) פתוחות ומסוגלות להגיע ל 120-130 במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

זה אכן אמור להיות הפוך :-X

(וזה מצדיק את השנ"צ שהתעוררתי ממנו עכשו ;))

ובכלל לא בציניות!

לפני איזה שנה אבא שלי חטף קנס של איזה 250 ש"ח על זה!

לא יכול להיות, החוק מחייב לנסוע בנתיב הימני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוטובוסים הבין-עירוניים המודרניים (מאמצע שנות התשעים) אכן מוגבלים ל 100/105 קמ"ש. העירוניים מעולם לא עברו את ה 80/85.

העגלות הישנות יותר (שבעוד מס' שנים יירדו מהכביש) פתוחות ומסוגלות להגיע ל 120-130 במידת הצורך.

:yelclap:

אני נוסע בכביש בין עירוני מעל-100 קמ"ש והנה אתה רואה אוטובוס מלא נוסעים עוקף במהירות ומההדף כמעט אתה עף לצידי הכביש, לזה אתה אומר מוגבל?

כל כך מפחיד לראות כבד נוסע במהירות מופרזת וביחס לאורך המרכב שלו, תאר לך כאשר צריך לעצור ברמזור אדום או לקחת רזיקה בצהוב

או עצירה פתאומית, אז מה תהיה התוצאה...אסון :kopfpatsch:

לכן אסור לתת לרכבים כבדים לעקוף לנתיב השמאלי על-פי חוק אפילו אם הנתיב פנוי, אלא ישארו בנתיב הימני ע"פ הגבלות וכך יתרגלו לנסיעה בטוחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יודעים יותר מתמיד שהגורם הכי הכי בתאונות הם הרכב הכבד כגון: משאיות ואוטובוסים

והם נוסעים מטורפים בכבישים, לפעמים עוברים את ה120 הק"ש ויותר,

לדעתי מאחר שרוב הרכבים הקלים (הלא כבדים) סובלים מכך שהם מוגבלים בנסיעה של 60-90 קמ"ש שאינה תואמת

לרכבים החדשים לנסיעה נורמלית ורגועה שהיא 100 קמ"ש ויותר

צריך להגביל את מהירות של הרכב הכבד למהירות של 70 קמ"ש בלבד ולא קמ"ש 1 יותר.

כך חוסכים בתאונות וגם מורידים לחצים על הנהגים.

זה מטומטם לא צריך להגביל את הרכב,צריך להגביל את הנהגים לשעות עבודה מסויימות,דוד שלי ז"ל נהרג מאוטובוס שנסע 5 קמ"ש אולי.

כמו התאונה שלו היו עוד תאונות של הולכי רגל שנהרגים מאוטובוסים ומשאיות בתוך העיר עקב העובדה שנהג נהג עייף...

אם כבר נתיב לרכב כבד זה יוזמה מבורכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...