דיון על הפרק האחרון של stargate ****ספויילרים! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על הפרק האחרון של stargate ****ספויילרים!

IG

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי הרגע את פרק הסיום.

אני חושב שראיתי את כל הסידרה בבערך שנה.

אני חייב לציין שבהתחלה לא אהבתי את הסידרה.

ראיתי את העונה הראשונה רק בגלל ריצ'ארד דין אנדרסון המלך.

העונה השתפרה לאט לאט ובעונות 4-8 הייתה פשוט מעולה.

מהרגע שבו המונד ואוניל עפו הסידרה כמובן הידרדרה (עבורי גם בגלל שאני ממש, אבל ממש, אוהב את RDA).

ואלה היא דמות מעניינת וגם השחקנית דיי סבבה. אבל מיטשל פשוט לא סוחב. :nixweiss:

העונה התשיעית הייתה טובה, העשירית כבר דיי "תלושה". בעשירית יש המון צחוקים (זה ברור שכל צופה כבר מכיר את הסידרה),אני ממש אוהב את זה, זה נחמד. אבל- מעט מדי פרקים באמת טובים.

הפרק ה 200 באמת היה גאוני. צחקתי בלי הפסקה.

בנוגע לפרק האחרון:

בגדול, הוא מאכזב. להגיד שהפרק רע אני לא יכול, כי הוא דיי טוב. הוא מפתיע למדי והוא הומוריסטי במידה.

אבל בסידרה שרצה כל כך הרבה זמן, ראוי לעשות פרק טיפה יותר "קלאסי". לא חייבים להראות מה קורה עם כולם (ולא רק שלא עשו את זה, אפילו לא היו קרובים לזה. לא יודעים שום כלום לגבי העתיד וזה טיפה מעצבן), אבל בכל זאת, להראות את ריצ'ארד דין אנדרסון (לפחות להזכיר את השם אוניל!), את המונד ואת ברייטק!!!

בסך הכל היה תענוג לראות את הסידרה הזו. מצד אחד אני אל יכול להגיד שהיא "קלאסית" ברמה של TNG או X-FILES, לדוגמה.

מצד שני, לפעמים אני מרגיש שהיא יותר טובה מהן. יש בה קסם שקשה לתאר. שילוב נפלא של שחקנים מעולים, דמויות טובות והרבה הרבה הומור.

So long Sg-1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה? ראיתי את כל הסדרה בבערך חודשיים.. לחיי משמרות לילה חסרות מעש בעבודה!

אגב, העונה החמישית של SG-אטלנטיס אמורה להתחיל בעוד שבוע (ב11 לחודש) (הפרק הראשון שלה כבר דלף לרשת לפני יותר מחודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה? ראיתי את כל הסדרה בבערך חודשיים.. לחיי משמרות לילה חסרות מעש בעבודה!

אגב, העונה החמישית של SG-אטלנטיס אמורה להתחיל בעוד שבוע (ב11 לחודש) (הפרק הראשון שלה כבר דלף לרשת לפני יותר מחודש)

יש מצב שפחות, אולי הגזמתי.

הייתה תקופה שבה הייתי רואה בערך 4 פרקים ביום, אבל זה היה מוגזם והפסקתי. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא! התכוונתי לרפאים (Wraith).

LOL

מוצצי דם

הם לא מוצצי דם , הם WRAITH ,

THEY FEED ON LIFE , NOT BLOOD

ודרך אגב , התרגום לעברית של המילים פשוט הורס את הכיף , הכי טוב לראות את זה בלי כתוביות , ולמי שלא יכול עם כתוביות באנגלית , אבל העברית פשוט הורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...