דיון על הפרק האחרון של stargate ****ספויילרים! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על הפרק האחרון של stargate ****ספויילרים!

IG

Recommended Posts

ארמ..

http://www.tv.com/stargate-sg-1/show/185/episode_listings.html?season=10&tag=nav_bar;10

אז למה יש פה 11?

הם לא סופרים נכון את העונות/פרקים?

בקיצור, מה הפרק הראשון של העונה האחרונה?

כבר שנים לא עקבתי אחרי הסדרה, אבל יהיה נחמד לראות את הסיום שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה? הוא יחסית מעודכן... (אומנם לא מאפשר הורדה של הכול אבל כל הפרקים נמצאים... תסתכל בעמודה של Prod #)

עריכה: הבנתי למה אתה מתכוון... זה בטח תאריך שידור במקום מסויים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארמ..

http://www.tv.com/stargate-sg-1/show/185/episode_listings.html?season=10&tag=nav_bar;10

אז למה יש פה 11?

הם לא סופרים נכון את העונות/פרקים?

בקיצור, מה הפרק הראשון של העונה האחרונה?

כבר שנים לא עקבתי אחרי הסדרה, אבל יהיה נחמד לראות את הסיום שלה.

20 פרקים מה אתה רוצה?

195-214.

למה? הוא יחסית מעודכן... (אומנם לא מאפשר הורדה של הכול אבל כל הפרקים נמצאים... תסתכל בעמודה של Prod #)

זה בגלל ההפסקה, כל סדרה שמתחילה בScifi יוצאת להפסקה בד"כ ככה שעד שהם חוזרים הקנדים והבריטים משיגים אותם.

וזה טוב, ככה תמיד החצי השני של הסדרה הוא בHDTV לפחות.

שיעברו כבר לHDTV הSciדרעק האלה, נמאס לי לראות BSG בDSR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

יצא Stargate The Ark Of Truth

אני לא יכול לחכות לראות את זה כבר.

אני כ"כ זקוק למנת Stargate נוספת... :smile1:

במרץ 2008 גם מתחילה סדרת spinoff נוספת לSG, בשם Stargate Universe ככל הנראה מייקל שאנקס יהיה בתפקיד ראשי.

בהתחלה דיברו על SG בעתיד הרחוק, אבל ככל הנראה היא תיהיה בעתיד הקרוב, ולפי השמועות אחרי חשיפת הSG בפני הציבור הרחב.

עוד סרט נוסף של SGSG1 אמור לצאת סביבות יוני(כנראה שייצא לפני כן כי עכשיו מצלמים אותו, OOT ישוחרר לחנויות רק במרץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במרץ 2008 גם מתחילה סדרת spinoff נוספת לSG, בשם Stargate Universe ככל הנראה מייקל שאנקס יהיה בתפקיד ראשי.

בהתחלה דיברו על SG בעתיד הרחוק, אבל ככל הנראה היא תיהיה בעתיד הקרוב, ולפי השמועות אחרי חשיפת הSG בפני הציבור הרחב.

עוד סרט נוסף של SGSG1 אמור לצאת סביבות יוני(כנראה שייצא לפני כן כי עכשיו מצלמים אותו, OOT ישוחרר לחנויות רק במרץ).

מייקל שאנקס שחקן מדהים, לפי דעתי יש המון למה לצפות אם יעשו סדרה חדשה סביבו.

בקשר לסרט - הגרסא ששיחררו באיכות נוראית - אני לא התאפקתי אז ראיתי אבל עדיף לחכות למרץ שתצא בגרסאת מסרטד (גם חסרים אפקטים בהמון צסנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הקפצת מלפני 8 חודשים???

היית פותח דיון חדש!!

אני לא מבין למה אתה מגיב בדיון שאתה לא שייך אליו, ולמה בכלל זה מפריע לך ש"הקפצתי" דיון ישן.

לידיעתך, הקפצתי בכוונה, כדי שלכל המגיבים בדיון הזה (שמתעניינים בנושא, מן הסתם)

יופיע הדיון מחדש ב"הראה תגובות חדשות להודעות שלי", והם לא יפספסו את המידע החדש בטעות.

בכלל, להקפיץ דיון ישן זה לא משהו שנוגד את חוקי הפורום, ולא אמור להפריע לך או לאף אחד אחר

כמובן שיש מקום לדיון בנושא, ויש הקפצות של דיונים ישנים שהן באמת מיותרות ומפגרות ונעשות בתום לב או בטיפשות או בזדון,

אבל אתה רואה בבירור שלא כך המקרה, נכון? אז למה לקפוץ...?

IG, הסרט כבר הופק, הבנתי שהוא לא יצא בצורה רשמית עדיין, אבל הסתיימו שלבי ההפקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקל שאנקס שחקן מדהים, לפי דעתי יש המון למה לצפות אם יעשו סדרה חדשה סביבו.

בקשר לסרט - הגרסא ששיחררו באיכות נוראית - אני לא התאפקתי אז ראיתי אבל עדיף לחכות למרץ שתצא בגרסאת מסרטד (גם חסרים אפקטים בהמון צסנות).

הגרסאה המלאה תצא רק לקראת מרץ, זה screener בלי קטעי , sound effects והרבה special effects.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...