דיון על הפרק האחרון של stargate ****ספויילרים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על הפרק האחרון של stargate ****ספויילרים!

IG

Recommended Posts

דבר ראשון- פרק מבאס את התחת!

הבנתי שמחסלים את הסידרה, אבל בצורה כזו של חיסול טוטאלי?!

ספויילרים!

לחסל ככה את האסגארד, ולעשות מטילק סבא?! ולתת "לנו", שהופך את הסידרה ליותר הזוייה ממה שהיא!? WTF?!

מישהו יודע מה מתוכנן להמשך (אם יש)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתוכננים לפחות 2 סרטים/מיני סדרות כמו שעשו עם Frascape.

קארטר כנראת עוברת החל מהעונה הרביעית לAtlantis.

תכלס טוב שגמרו עם זה, בלי האמונד, ועוד בלי אונ'יל זה פשוט כבר לא זה, חלבו את הפרה עד שהיא הפכה לפרד.

הסוף היה נחמד, חבל שלא מקורי יותר, או לפחות היינו רואים הצצה לעתיד של מה שקרה עם כל הטכנ' שקיבלנו, AKA השבועיים עד שפוצצנו את עצמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, זה הייה הפרק האחרון אחרון של הסידרה? :-[

דהההה?

בערך באמצע העונה SciFi סגרה את השאלטר סופית, זה כבר היה אמור לקרות בעונה התשיעית, ואז אמרו נתנן עוד עונה, לא יצא מזה הרבה.

חבל רק שלא היה להם הזדמנות לכתוב את זה ישירות בתור final season אז הם רק שכתבו וצלמו מחדש את הפרקים האחרונים בסדרה.

ובגלל שכבר ממש לא היה להם זמן פשוט עשו פרק של פתרון הקסם.

חבל אחרי המקוריות של פרק ה-"200" דווקא מהם צפיתי לפינאלה של ממש, פרסום התוכנית, ראיונות עם הצוות, ת'ור אצל אופרה וו'ינפרי, קמרון מודה שהוא בעצם קרייטון וסוכן סודי של הISA.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק ה200 הייה בתאכלס לקט... ולפי דעתי קצת הגזימו עם ה"ראיונות"...

הפרק האחרון הייה יותר מידי "סופי"... הכול קרה בו בצורה דחוסה וסתם מונפצת- אפילו ביחס לסידרה כזו... לדוגמא, למה האסגארד לא חיסלו את האוראיי בעצמם אם הייה להם יותר ספינות וכו', או מה קרה עם הבת של וואלה שהתעלתה (או איך שלא קוראים לזה בעברית)... הייה אפשר בכיף להוציא עוד איזה עונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת, מה זה הייה הקטע עם הפרלינגים האלה?! יענו זה במקום הנוקס או משהו כזה?

לעולם לא נדע עכשיו 8)

ולא הפרלינגים היו קיימית כאשר הייתה הברית בין הנוקס, האסגרד, הקדמונים והפרלינגס - ברית ארבעת העמים.

אנחנו הם העם החמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לגבי אטלנטיס, איך בדיוק קארטר עוברת לשם?

זה לא שאטלנטיס נמצאת ב... אטלאנטיס... ::)

(בקיצור, אם אתה יודע איך הם יוצאים מהחרא שהם נתקעו בו- שתף ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://savestargatesg1.com/news/?p=558

ביינתיים יש דיבורים על 14 פרקים, אבל ממה שידוע לי היא הכוכבת הכי אוהדה על המעריצים, וזה הדבר היחידי שכנראה ייתן איזשהו פוש לרייטינג של Atlantis.

תאמת אני לא צופה לאטלנטיס עתיד מעבר לעונה 4-5, מצד שני גם את SG1 הרבה קברו ותראו לאן היא הגיע, מי האמין שהיא תשרוד 10 שנים.

כרגע כבר יש 2 חדשים בשלבי טרום הפקה Stargate: The Ark of Truth עם story arch של הOri את זה יודעים כיוון ש-Morena Baccarin מי שמחקת את אדריה חתומה על ההפקה, והסרט השני Stargate: Continuum ממשיך כנראה את העלילה של בעל כנרא, כיוון שקליף סיימון Ba'al AKA חתום על ההפקה. וכידוע הדבר היחידי שמשפיע על עתיד סדרות כיום זה מכירות הDVD, זה מה שהביא את FF למסכי הקולנוע(הסדרה מכרה בDVD כמו 10 סדרות של פוקס ביחד). אז העתיד יתברר רק כאשר מכירות העונה ה8ית וה9ית יתחילו.

אבל לצערי כרגע אף אחד מהקאטס המקורי לא חתום על שום פרוייקט, חוץ מקראטר שחתומה על שנה נוספת שאותה היא תעשה בAtlantis, לדעתי זה קרה כנראה בגלל חוזה שהיה להם איתה, אז העדיפו לנצל את הרייטינג שהיא יכולה להביא מאשר לשלם לה פיצויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הפרק הזה 10 שנים ומסיימים ככה איזה באססססההההההה יאללה עוד סידרה טובה שנעלמת :cwm10:

אני מקווה שאחד הסרטים יסגור לפחות את העלילה :-\

איזה ביאוס , לא היה לי כזה מאז שביטלו את סטארטרק אנטפרייז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות לא הכי קשורות: הסדרה כבר הסתיימה? או שבסוף העונה הזאת היא מסתיימת?

כמה פרקים היו בעונה האחרונה?

(פשוט הדיון הזה מבלבל אותי, הוא לא ממש תואם לtv.com)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...