לא לסגור תמחשב ("אף פעם")... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לסגור תמחשב ("אף פעם")...

RS4

Recommended Posts

200 מגה ? זה לא ממש קריטי (תלוי אם יש לך הרבה מקום...)

אגב לי גם יש את ה400 Enermax Liberty והוא עובד מצוין בלי שאני מכבה את המחשב. אני מכבה אותו פעם בשבוע בערך....

הכוונה היייתה אני חושב לזיכרון ראם...גם משמם התוכנה Freeram pro

וזה המון 200 מגה של ראם אם יש לך לא הרבה ואתה צריך....

ובקשר לכיבוי...המחשב שלי בן 4 חודשים (החדש) וחוץ משני כיבויים לצורך ניקוי אבק ופעם אחת כדי לחבר מאוורר הוא לא מיתכבה אף פעם...(יש לציין שאצלי הוא מחובר לאל-פסק אבל זה לא משנה גם המחשב הישן עוד 24/7 כבר שנתיים וחצי ובהצלחה מרובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ממש לא שטות...אני חושב שלא הבנת....נגיד יש לך 1ג'יגה במחשב...נגיד ו500 מגה הולכים לעבודה שוטפת ועוד 200 לאימיול (נניח) ועוד קצת לאיזו תוכנה נגיד ולאייסי ולמסנג'ר...בסוף יוצא שלא נישאר הרבה....וכול זה ביגלל שאפליקציות שנישארו כביכול פתוחות ברקע בזמן שהן לא עובדות בכלל והן עדיין צורכות ...כך מה שהתוכנה עושה היא משחררת מהן את הזיכרון כי הן גם ככה לא עובדות...אז מה שיוצא זה שיש לך "פתאום" עוד 200 מגה ...כול זה נובע מניהול עלוב של ווינדווס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מבין איך עובדת מערכת ניהול הזכרון של .

אז אם יש לי תוכנה שאני מריץ עכשיו וצריכה את ה 200 מגה האלו, אתה חושב שהיא לא תקבל אותם (בלי להריץ תוכניות מפגרות כמו ה freecrap וכו') ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שלא..במחשב הישן לפני שידעתי על התוכנה הזאת הייתי ניכנס למנהל משימות ומבטל שם משימות שסתם נישארו ברקע...ועכשיו כשהמחשב עבר לאחים שלי (יש לו 512MB) הם משחקים עליו עכשיו והוא מתריע כול הזמן על חוסר וכול הזמן הם מישתמשים בזיכרון ווירטואלי וכשמחשב סתם במנוחה הוא היה לוקח 400MB(כמובן אחרי שימוש) עכשיו עם התוכנה הוא לוקח 310MB...נישמע הזוי אבל תוריש בעצמך ותיראה...אני יכול להביא לך קישור אם תירצה....אתה תיראה שכשאתה עושה AUTOFREE מאים לך כמה מגות פתאום...(התוכנה מראה לך והיא רצה ברקע תמיד ומכווצת בסרגל ליד השעון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שטוען שמחשבים נועדו לדלוק 24 שעות ביממה בלי הפסקה-טעות בידך.

מחשבים נועדו לעבוד כמו כל מכשיר חשמלי,המחשב שלכם לא שרת,אין שום סיבה שבעולם(אלא אם כן אתם מורידים משהו) להשאיר את המחשב דלוק בלילה,צריכת חשמל ובזבוז כסך לא נחוץ.

בעיקרון ברגע שאתם עוזבים את המחשב ליותר משעה ואין איזה משהו שהוא עושה ברקע בשקט אפשר לכבות אותו.

מי שטוען שצריך להשאיר אותו דלוק כל הזמן-למה זה? גם את הטלויזיה צריך להשאיר דלוקה כל הזמן?

לגבי אורך חיים של הרכיבים-גם ככה וגם ככה הם נשחקים,מתחממים,וכו'..לפני שתגיעו למצב שהרכיב נשחק באמת אתם כבר תחליפו מחשב לכן זה ממש לא משנה אם תדליקו ותכבו תמחשב הרבה או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שטוען שמחשבים נועדו לדלוק 24 שעות ביממה בלי הפסקה-טעות בידך.

מחשבים נועדו לעבוד כמו כל מכשיר חשמלי,המחשב שלכם לא שרת,אין שום סיבה שבעולם(אלא אם כן אתם מורידים משהו) להשאיר את המחשב דלוק בלילה,צריכת חשמל ובזבוז כסך לא נחוץ.

בעיקרון ברגע שאתם עוזבים את המחשב ליותר משעה ואין איזה משהו שהוא עושה ברקע בשקט אפשר לכבות אותו.

מי שטוען שצריך להשאיר אותו דלוק כל הזמן-למה זה? גם את הטלויזיה צריך להשאיר דלוקה כל הזמן?

לגבי אורך חיים של הרכיבים-גם ככה וגם ככה הם נשחקים,מתחממים,וכו'..לפני שתגיעו למצב שהרכיב נשחק באמת אתם כבר תחליפו מחשב לכן זה ממש לא משנה אם תדליקו ותכבו תמחשב הרבה או לא

נכון, זה בזבוז של חשמל. אני אישית משתדל לא להשאיר אותו דלוק שלא לצורך, אך האימיול שלי מוריד כמעט בלי הפסקה. לכן, אני כמעט ולא מכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...