השוטרים באים להרוג במשחקי כדורגל. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוטרים באים להרוג במשחקי כדורגל.

מכבי חיפה

Recommended Posts

אתה לא פגעת בי אישית,אתה ירקת לי ולעוד אלפי אוהדי כדורגל בארץ שסובלים מנחת זרועה של הSS,חלקם אנשים עם אישה וילדים שבילו על לא עוול בחפם לילות שלמים באבו כביר.זה אחלה מבחינך לא?

אתה פשוט מפוצץ בסטיגמות,אני יודע להתנהג(אלא אם לקרוא לשופט **** זאת אחלה סיבה לשבת בכלא),ועובדה-גם אני קיבלתי מכות.

ומה שאני עברתי זה על קצה המזלג.אתה,וכול שאר הציבור חיים בפלנטה-המשטרה זה הגוף הכי מושחת בארץ,הכי רקוב בארץ,ושוטרי היס"מ הם בהמות שבאים לפרוק את העצבי סוף שבוע שלהם על אנשים שבסך הכול באו לראות כדורגל.כן.לא מאמין?תראה את האלימות בהפגנות הסטודנטים,גם הם בהמות מבחינתך?

מי הפך את המגרש לשדה מכות בין אוהדים?את כול מקרי ה"אלימות"(תלך למשחקי כדורגל באירופה המתורבתת,תראה מה זאת אלימות),אפשר למנוע אם רק המשטרה היתה נמצאת בחוץ,ובפנים היו נמצאים סדרנים-כמו בכול מדינה מתוקנת.מדינה מתוקנת...

אבל מה לעשות אתם לא יכולים להחזיק את הרמה של הכדורגל פה ולהגיע לרמה של אירופה מותרבת, כי מה לעשות באירופה יש חינוך ולכן בחוץ יש משטרה ובפנים יש סדרנים, פה לא יעשו את זה כי כשיעמידו סדרנים בפנים הם אלה שיחטפו מכות מאוהדים. מה סדרנים לא בני אדם? להם אין משפחה?

ותסום את הפה שלך ואל תשווה את משטרת ישראל ל SS. דבר שני אני לא מאמין ששוטרים באים לפרק עצבים למה אני רוצה לראות אותך במקום שוטר שאומרים לו שהוא היום בערב במקום להיות עם אישתו הולך לעשות סדר במגרש כדורגל אני רוצה לראות אותך לא מפחד אחרי זה לחזור עם איזה כמה עצמות שובורת.

ובכלל תגיד תודה למשטרת ישראל על שהיא מגנה עליך כי לך קל לדבר חברים שלך או אתה לא חטפו כדורים בשביל אידיאולוגיה כי אתה רק יושב בבית ורואה את כל זה בטלוזיה ויש כאלה שחווים את זה וחוטפים כדורים בשביל שאתה תוכל לשבת בבית ולראות .

כשאתם הנוער תהפכו לאנשים מתורבתים אך אחד לא יחטוף מכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"לכל סיפור יש שני צדדים"

א',

אני מכיר את המשטרע בארץ, שיחטות ועוד לאחר מה שקרה בגוש קטיף! :pissed: :pissed: וכל העסק לפני הגירוש מעזה.

אני מכיר את הנבלות האלה.

ב',

בארץ משום מה, אוהבים להתנהג כמו חיות במשחקי כדורגל, אם זה להדליק אבוקות אבל לשבור כיסאות ומי יודע מה עוד..

ואני מאמין שברגע שהגישה תשתנה במשחקים ההתנהגות תשתנה.

ואני יודע שיש מקרים שבהם המכות מיותרות לגמרי או מופרזות.

צריך להתייחס ביד יותר חזקה אבל לא במובן של מכות רצח, אלא בדיקות וסריקות לאבוקות, לחנך את הציבור איך להתנהג כמו שצריך.

וד"א להגיד שגידאמק קונה את המדינה ולייחס לזה את המקרה הזה עם המכות הוא מטומטם לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על אנגליה והאוהדים באנגליה, מי שמתפרע שם או עושה שטויות - שנה בכלא !!!!

בגלל זה אתה רואה שם אשים מתורבתים יושבים ורואים כדורגל ולא באים לקלל לצעוק ולשבור גדרות!!!

אתה מעדיף לקבל שנה בכלא ושם לקבל מכות והרחבת רקטום במקום מכות במגרש ?!?!?! ואז נראה אותך מתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק יעצרו אנשים שזורקים רימון יד למגרש? "שמע אני צריך לעצור אותך אז תבוא ביוזמתך לתחנה כי לי אסור לעשות כלום..."

אין מה להתווכח בכלל עם בן אדם אידיוט כמוך, שיפוצצו אותכם במכות עד שהאוהד האחרון ידע להתנהג כמו בן אדם.

"אין מה להתווכח עם בנאדם אידיוט כמוך"

את השורה הזו אני לוקח ויורה חזרה אליך. אתה קובע שבנאדם אידיוט על פי פוסט אחד...? יופי, מחר תירה בשכן שלך כי הוא זרק לך עגבניה לגינה.

הניסוח שלי אכן היה לקוי. במקום "לגעת" היה מתאים שם "לפגוע"

עד שאוהדים לא פוגעים בשוטרים, אין לשוטרים זכות להתחיל להרביץ להם.

אם מישהו זורק אבוקה/רימון למגרש או משהו, לגיטימי שיביאו 2-3 שוטרים להחזיק ולרסן אותו אם הוא לא בא איתם בשקט, או במקרה הכי גרוע- לגרור אותו בכוח

אבל בשום פנים ואופן לא להרביץ, אלא אם כן הוא פגע בהם ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לעשות אתם לא יכולים להחזיק את הרמה של הכדורגל פה ולהגיע לרמה של אירופה מותרבת, כי מה לעשות באירופה יש חינוך ולכן בחוץ יש משטרה ובפנים יש סדרנים, פה לא יעשו את זה כי כשיעמידו סדרנים בפנים הם אלה שיחטפו מכות מאוהדים. מה סדרנים לא בני אדם? להם אין משפחה?

ותסום את הפה שלך ואל תשווה את משטרת ישראל ל SS. דבר שני אני לא מאמין ששוטרים באים לפרק עצבים למה אני רוצה לראות אותך במקום שוטר שאומרים לו שהוא היום בערב במקום להיות עם אישתו הולך לעשות סדר במגרש כדורגל אני רוצה לראות אותך לא מפחד אחרי זה לחזור עם איזה כמה עצמות שובורת.

ובכלל תגיד תודה למשטרת ישראל על שהיא מגנה עליך כי לך קל לדבר חברים שלך או אתה לא חטפו כדורים בשביל אידיאולוגיה כי אתה רק יושב בבית ורואה את כל זה בטלוזיה ויש כאלה שחווים את זה וחוטפים כדורים בשביל שאתה תוכל לשבת בבית ולראות .

כשאתם הנוער תהפכו לאנשים מתורבתים אך אחד לא יחטוף מכות.

כשאמרתי "אירופה המתורבתת" דיברתי בציניות.לך לשנות ה80 ותסתכל איך האוהדים האנגלים התפרעו.אנחנו גן עדן לידם.ועכשיו מה?קסם!אין אלימות!למה?אתה רואה שוטרים הולכים ומפוצצים אוהדים?לא,כי..אין כול כך שוטרים,הם מחוץ למגרש,בתוכו יש סדרנים.

וכן,אם אהיו סדרנים לא תהיה אלימות.נקודה.אם כול הכבוד,אני הולך למגרשים 10 שנים,ומי שמתסיס זה השוטרים.הם לא צריכים להיות ביציע בכלל.

אתה לא מאמין ששוטרים באים לפרק?קודם כול אני לא מדבר על הכחולים,אלא על היס"מ.לא מאמין?אז בחיים לא ההית במשחק,ובחיים שלך לא פגשת אותם.מדובר בבהמות שכן,באים למגרשים לפרוק עצבים.אותו יס"מניק גם ככה מקדם משכורת שבקושי מספיקה לו ללחם אז הוא גם בא למגרש,גם רואה כדורגל,וגם מביא מכות לאוהדים על הדרך וגם מקבל תוספת שכר-מה רע?

בן אדם,אני לא יודע יודע איך הכנסת את המשפט האחרון,באמת שלא,אבל-אני סיכנתי את עצמי מספיק פעמים בשביל אידיאולוגיה שאני מאמין בה,חברים שלי דווקא כן קיבלו כדורים ואתה יותר ממוזמן ללכת ולבקר אחד מהם שעד היום באיחילוב(הוא יספר לך כמה דברים על אידיאולוגיה).מי חוטף כדורים בשבילי??השוטרים?

עוד פעם,אתה מאמין לסטיגמה הזאת שאוהדי כדורגל הם איזה גוש מוזר של ילדים בני 17 שצועקים "סמים קלים" והולכים להתפרע..צא מזה.זאת סטיגמה,90% מהקהל לא כזה,וגם אלו שכן-מעטים מהם באמת עושים מעשים שמצדיקים מעצר(כן,אני יודע שזה נוגד את מה שאומרים בתקשורת..).אתה יותר ממוזמן לבוא לאחד המשחקים ולראות בעצמך.

ואני מזמן לא נער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בהמון משחקים של מכבי חיפה

לי אף פעם לא הרביצו שוטרים סתם

אולי זה בגלל שלא ניסיתי לפרוץ למגרש אף פעם, לא ניסיתי להבריח אבוקות ורימוני עשן ולא זרקתי חפצים למגרש

אז תסביר לי למה לי אף פעם לא היתה התנגשות עם היס"מ ולך כן?

אולי אתה בכל זאת לא כל כך תמים כמו שאתה מציג את עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים kלזה עונש קבוצתי למה כי בארץ כל אחד יותר גבר מהשני. מה לעשות עד שאתה לא תחטוף מכות ולא פעם אחת לא תפסיק, למה אם תראה שחבר שלך חוטף מכות אתה תגיד לעצמך "הוא סתם הומו, אני יותר גבר ממנו אותי לא יתפסו" ולכן כולם מקבלים עונש. אתם צודקים חבל על שאלה באו לראות כדורגל ולא לעשות בלגן אבל זה מה יש, אתם הורסים ואז באים לבכות שאתם חוטפים מכות. אני רוצה לראות אותך אומר שאתה צדיק בחיים לא עשית משהוא רע במשחק כדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי- צא מהסרט שלך "שוטרים לא מרביצים סתם"

המשטרה מקבלת מאות אלפי שקלים על כל משחק. אם בתקציב הזה הם לא מצליחים למנוע הסתננות של אבוקות(שברוב הארצות המתוקנות מותר להדליק)-מה יהיה אם זה יהיה פצצה??

בכל מקום מתוקן ישנם סדרנים בתוך האיצטדיון והמשטרה אחראית על הסדר בחוץ. יותר גרוע מהמשטרה כבר אי אפשר לרדת אז למה לא נותנים לקבוצות להיות אחראיות על האבטחה(כמו שנותנים לבעלי קניון למשל??)? כי זה המון כסף למשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני נמצא המון במשחקי כדורגל של מכבי חיפה

היחידים שמרביצים להם הם אלו שמתפרעים, מנסים לפרוץ למגרש או זורקים רימוני עשן/מדליקים אבוקות.

אני מניח שאת הידע שלך אתה שוב שואב מדברים ששמעת אבל לא ראית במו עיניך.

את האבוקות ורימוני העשן לא מצליחים לתפוס כי השחיתות גדולה מדי, אפילו שחקנים וצוות של המועדון עוזרים להכניס את האמצעים לפני המשחק.

העובדה הפשוטה שהיא שרובם המוחלט של האוהדים שהולכים למשחקים לא נתקלים במשטרה, לא מקבלים מכות ונהנהים מחווית כדורגל (עד כמה שאפשר לקרוא לכדורגל ישראלי חוויה)

אני מבטיח לך שאותו אוהד שפתח את הת'רד הוא מאלה שצועקים "מדינת משטרה" כשהמשטרה מוציאה מתפרעים מתוך היציע ועוצרת אוהדים שמתפרצים למגרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה כאן מצדיקים את המשטרה בצורה מאוד אדוקה.

עד שייקרה לכם מקרה שהמשטרה חוגגת עליך, במקום לטפל

בעבריינים אמיתיים ואז תראה את הפרצוף האמיתי שלהם, להטפל למי שחלש

ומי שאין לו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...