איזה דגם הכי דומה לדל 2007FP? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דגם הכי דומה לדל 2007FP?

swg

Recommended Posts

שטויות במיץ. :yelclap::xyxthumbs:

הדל הוא אחד מהמסכים היחידים שאפשר לקנות בלי לראות קודם בעיניים. :xyxthumbs:

לא יודע אם לצחוק או להעלב ;)

כבר היה לנו דיון מה זה "חד" בטקסט - האם טקסט עם גבולות ברורים וחדים כתער אבל מפוקסל כמו בימי ה-DOS (מה שמכונה בפי XENA פונט באגירה) יכול באמת להחשב "טקסט חד"?

הטקסט של CRT איכותי (שעולה יותר מה- דרך אגב - בסביבות 3000+ ש"ח) "חד" כמעט באותה מידה כמו LCD אך גם חלק, לא מפוקסל ולכן הוא באמת "חד" כהגדרתי את המושג והרבה יותר מתאים לעבודה ממושכת מול טקסט (מפתחים/מתכנתים) - במיוחד בעבודה עם פונטים קטנים שם חסרונות ה-LCD בולטים הרבה יותר.

לגבי ה- - מסכים בהחלט שזה ממסכי ה-LCD היחידים שאפשר לקנות בלי לראות קודם בעיניים יחד עם ה-EIZO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה-CRT שלי היה דק בחצי מהעובי שלו,

הייתי נשאר איתו לתמיד, אבל זה לא כך.

עזוב אותך גודל, אתה יודע כמה קרינה אתה מקבל מהקופסא הזו ? שלא לדבר על ביזבוז חשמל.

למרות שזה אחלה חימום לחדר בלילות קרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך גודל, אתה יודע כמה קרינה אתה מקבל מהקופסא הזו ? שלא לדבר על ביזבוז חשמל.

למרות שזה אחלה חימום לחדר בלילות קרים.

בדוק העניין הזה של הקרינה?

אתה יודע על מה אתה מדבר?

יש הוכחות מוצקות לגבי העניין הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פקטור במסכים מהשנים האחרונות שבהם הזכוכית מועשרת בעופרת, מאחורי המסך יותר מסוכן מאשר בחזית.

מבחינתי טקטס מפוקסל הוא טקטס חד והסיבה שטקטס לא מפוקסל ב CRT זה כי המסך לא חד.

טכנית מסכי LCD חדים באופן מושלם כי אין עיניין של מיקוד קרניים כמו ב CRT, זה גם החיסרון של LCD

שהוא נראה טוב רק ברזולוציה הטבעית בניגוד ל CRT שפחות חד אבל נראה מצויין בכל רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה בדיוק העניין. תהיתי מדוע אני לא רואה פיקסול ב CRT.מבט מקרוב מראה שאין חדות בכלל, וכשמתרחקים מעט חוסר החדות נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק - אבל ככל שה-CRT איכותי יותר, ה"אין חדות" שדיברת עליה נראית רק ממרחק של סנטינטרים בודדים מהמסך.

בכל מצב אחר הפונטים נראים גם חדים לגמרי וגם לא מפוקסלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...