מאיפה אני יכול לקנות מודם של adsl בזול? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אני יכול לקנות מודם של adsl בזול?

unknown

Recommended Posts

דמי התקנת קו על ידי בזק או דמי המרת קו ל-ADSL משלמים בכל מקרה.

גם אצלי המירו את הקו ולא איפשרתי להם לשלוח טכנאי וזה עלה לי במבצע 99 ש"ח. (זה עבור הפעולה ה"קשה" של ניתוק זוג החוטים של הקו שלך במרכזיה וחיבורם למרכזיה של ADSL ל-DSLAM).

אני לא חושב שיש דבר כזה מודם ADSL זול, השאלה היא איך מגדירים "זול". לדעתי המבצע שיש עדיין בלמיר זה זול יחסית. יחסית למה בדיוק ? - לכמה ששילמתי פעם על המרת קו ל-ISDN וכל הציוד שנלווה לזה ועל ההמרה חזרה של הקו מ-ISDN לקו טלפון רגיל אחד (אני חושב ששרפתי על זה בסך הכל יותר מאלף ש"ח לא כולל פעימות מונה, דמי שימוש קבועים של בזק עבור שני קוי טלפון והמנוי לספקית האינטרנט). מודם סמסונג + מתנה מצלמת רשת של ב-389 ש"ח + דמי התקנה חד פעמיים של 99 ש"ח לבזק זה לא מאד יקר. זה עדיין יותר יקר מגלישה במודם 56K אבל אין מה להשוות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת נתמכים על ידי ? שילכו לה**ין . מי בכלל צריך את התמיכה שלהם ?

מודם שמיובא על ידי חברה גדולה, ותיקה ואמינה מאד כמו חיון מחשבים , בטוח שקיבל את כל האישורים ועובדה-אצלי זה עובד ועובד מעולה

ולא נתקלתי באף אחת מהבעיות והתקלות שאנשים כתבו עליהם כל כך הרבה פעמים. עובד חלק (פרט לעומס מדי פעם שזה דבר בהחלט מקובל באינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אפשר לקבל תשובה לשאלה שלי?

אני חוזר: האם מודם של נתמך ע"י בזק? או שרק אורכית ואלקטל מתאימים?

אכן רק המודמים שמופצים אל ידי נזק הם תומכים בADSL

אתם לא קולטים שרק מודם שיקונפג כראוי יסתנכרן עם המרכזיות של נזק? לדוגמא המודם של ואני מאמין שכמוהו גם רבים אחרים.

צריך להתאים אותם לרשת והם יסתנכרנו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזשהו שלב בנאדם מתחיל להתעייף

אז זהו

התעייפתי

ואני לא כותב יותר על המודמים של סמסונג

מי שירצה יודע איך למצוא את למיר תקשורת ומחשבים והם ישמחו לתת את כל המידע שיש להם בנושא

אפשר לקבל מידע בתמיכה של ספקיות האינטרנט

אפשר לקבל מידע באתר של באינטרנט

ואפשר לקבל מידע אצל חיון מחשבים שהם היבואנים של בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שעדיף לקנות מודם פנימי ! לדעתי עדיף את המודם החיצוני במיוחד למי שיש רשת ביתית ורוצה חיבור קבוע בלי להצטרך סרבר!!

בשביל מה שאתה כותב פה צריכים ADSL וזה לא משנה אם המודם חיצוני או פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...