שאלה לגבי firefly - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי firefly

IG

Recommended Posts

דבר ראשון, על הז שלי שזה "ישן".

השאלה: מה הקטע של ריבר?

אני זוכר שבסרט "סרניטי" הסבירו פחות או יותר מה עשו לה, אבל אין לי כוח לראות אותו שוב, אבל אני רואה עכשו את הסידרה ונמאס לי מזה שהקטע הזה לא מובן :-\

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא הייתה ילדה מאוד מוכשרת, אז ההורים שלה שלחו אותה לבית ספר מיוחד, שזה בעצם היה מכון ניסויים של הממשלה.

ערכו עליה ניסויים, סמים, שטיפת מוח, ניתוחים במוח, וזה דפק אותה לגמרי. לקראת המשך הסדרה רואים שחלק מהניסויים נתנו פרות ויש לה כוחות על טבעיים במידה זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיא יכולה לראות את העתיד ולקורא מחשבות הבנתי... מה הקטע של הפסיכיות, ואיך היא יודעת לתת מכות כמו שהיא נותנת? (אהבתי את הקטע ב"סרניטי" שבו לקראת הסוף הדלת נפתחת ורואים אותה עומדת על ערמה של גופות עם שתי חרבות בידיים... ולמרות שציפיתי למשהו כזה הייתי- :o)

אגב, יש סיכוי שיעשו המשך לסידרה? כי רק סיימו להעלות שאלות על הדמויות ואפילו לא התחילו לתת תשובות... FOX הבני זו*** :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ניסו להפוך אותה לסוכן הממשלתי המושלם, ולמה היא דפוקה? תחשוב מה קורה אם היו אונסים אותך ככה. :smile1:

אין סיכוי להמשך הסדרה, אבל יוצאים עוד 2 , סרניטי היה הראשון בטרילוגיה, רק חבל שהרגו חצי מהקאסט. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכן ממשלתי יענו כמו אלה עם הידיים הכחולות? :P

וממה שהבנתי, ניתחו אותה באזור אחד מסויים במוח ו"ביטלו" לה את היכולת לשלוט על רגשות וכו'... אבל איך זה נתן לה את ה"כוחות" שלה? הבמאי פירסם הבהרות אחרי סיום הסידרה?

אגב, מה הקטע של הכומר הקרימינל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו.

הרגו חצי מהקאסט.

הא ושוב אמרו את זה.

ואני גם חוזה עתידות.

אתה מדבר על השחקנים האמיתיים שהוחלפו או שעל דמויות שמתו בסדרה/סרט?

סרניטי היה סרט טוב אבל פיירפלי הרבה יותר

וגם אם אני לא טועה לא שלחו את ריבר מתוך כוונה לעשות עליה ניסויים - רק כשראו שכתלמידה היא מתנגדת ל"הטפה של הממסד" לקחו אותה (וגם כי היא היתה מאוד חכמה, קריטריון שנדרש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסידרה (או יותר נכון- חצי עונה... FOX הבני זונ** הרגו את הסידרה משום מה :bash:) נקראת firefly, סרט ההמשך ל"סידרה" נקרא סרניטי (לע יודע איך כותבים את זה באנגלית :P) עריכה: SERENITY

רק קח בחשבון שלוקח איזה 3~4 פרקים כדי להיכנס לאווירה של הסידרה... היא די מקורית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי להמשך הסדרה, אבל יוצאים עוד 2 , סרניטי היה הראשון בטרילוגיה, רק חבל שהרגו חצי מהקאסט. :-\

לא סביר. דיברו על עוד שניים אם סרניטי היה מצליח בקולנוע. אבל הסרט בקושי החזיר את ההשקעה. (באשמתכם. למה לא הלכתם לראות אותו שלוש פעמים בקולנוע?)

אגב, מה הקטע של הכומר הקרימינל הזה?

לפי הרמזים הדי בולטים שקיבלנו, הוא היה סוכן מיוחד של הברית (כמו האיש הרע בסרט) שהתפכח (נמחק ליתר בטחון) וחזר בתשובה.

הרגו חצי מהדמויות בסדרה בסרט.

חצי? הרגו את בוק וואש. נשארו מל, זואי, קיילי, ג'יין, אינארה, סיימון וריבר. איך זה יוצא חצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...