המשחק Crysis תומך ב dx10 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק Crysis תומך ב dx10 ?

natan805

Recommended Posts

אני לא מבין למה לחכות ל dx 10 הרי ה 8600gt יעלה 1200 ש"ח בערך והוא יהיה יותר חלש מה x1950p שעולה 1000

ב}עד שיצאו המשחקים של ה dx10 זה בערך 8 חודשים כמו Crysis למשל .בעוד 8 חודשים ה 8600gt יזחול ב dx10 מכוון שdx10 דורש יותר אז אולי ב Crysis הוא לא יזחול אבל בשאר המשחקים בעתיד הוא יזחול.אז מה צריך לעשות?.להוריד רזולוציה .אז ברגע שהורדנו את הרזולוציה רוב הטעם של ה dx10 ירד .לעומת זאת ה x1950p יהיה בdx9 שדורש פחות ובגלל זה הוא יעבוד ברזולציה גבוהה כי גם הוא יותר חזק.אני בכל מקרה מעדיף רזולציה גבוהה

בכל מקרה למה כדי dx10 עוד שנה וחצי לסחוב x1950p אני חושב שינצל יותר מה 8600gt .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מהפורום אמר לי את זה אבל אני יבדוק את זה .בכל מקרה dx10 דורש הרבה זה שטותי בשבילך?.שהמשחק יצא בעוד 8 חודשים שטותי? שה8600 gt לא יזוז שטותי שה x1950p יותר חזק עוד לא ברור אבל גם לא שטותי

אז תמחוק את ההודעה השטותית שלך"כמה שטויות בהודעה אחת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מהפורום אמר לי את זה אבל אני יבדוק את זה .בכל מקרה dx10 דורש הרבה זה שטותי בשבילך?.שהמשחק יצא בעוד 8 חודשים שטותי? שה8600 gt לא יזוז שטותי שה x1950p יותר חזק עוד לא ברור אבל גם לא שטותי

אז תמחוק את ההודעה השטותית שלך"כמה שטויות בהודעה אחת"

:kopfpatsch: מה לעזאזל??

8600GT יחזיק לך בתקווה את קריסייס מעולה. ה1950PRO יחזיק את קרייסיס על הגדרות בינוניות + בDX9. ( זוהי השארה כיוון שה8600 בנוי לDX10 ולכן סביר להניח שקרייסיס יעבוד עליו כמו שצריך לעומת 1950PRO שלא נועד בכלל לDX10)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: מה לעזאזל??

8600GT יחזיק לך בתקווה את קריסייס מעולה. ה1950PRO יחזיק את קרייסיס על הגדרות בינוניות + בDX9. ( זוהי השארה כיוון שה8600 בנוי לDX10 ולכן סביר להניח שקרייסיס יעבוד עליו כמו שצריך לעומת 1950PRO שלא נועד בכלל לDX10)

תיקון: 8600GT יחזיק את Crysis על הגדרות בינוניות+, 1950PRO יחזיק את Crysis על הגדרות בינוניות-, אולי אפילו נמוכות+.

למען האמת, אני לא בטוח שגם הGTS 320MB יוכל להחזיק אותו על הגדרות גבוהות.

אבל שוב, הכל השערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יכול להיות תאמת זה נשמע יותר הגיוני ממה שאני אמרתי.

אבל....לא נדע עד שנקבל פרטים מלאים מהחברות

אז אין טעם להמשיך את הדיונים האלה כל עוד אין מידע מדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה7900GS יותר חזק מ7600GT......הוא קצת יותר חלש מ1950PRO....

חוץ מזה ...למה אתה אומר בלי הערות? אתה זה שפתחת את התר'ד לא? אל תצפה שלא יעירו לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...