"בופור" - הסרט - דיון רשמי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"בופור" - הסרט - דיון רשמי

rk666

Recommended Posts

תקשיב, לדעתי, לא לראות סרט בגלל שאתה לא אוהב שחקן מסויים ששיחק לא משהו בסדרה אחרת, זה טיפשי, אבל זאת רק דעתי.

אני שוב מדגיש, זהו סרט מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז מה שאני לא מבינה הוא למה לעזאזל אתה לא רואה את הסרט ואז קובע לפי טעמך האישי את איכותו, במקום לטרוח כ"כ לתאר לנו למה אתה "מעריך שאני לא יאוהב תסרט". כל הפרוצדורה הזאת מביאה אותך למצב שגם כשכבר תראה את הסרט, איכותו כבר לא תשנה..הרי אתה ניבאת כבר שהוא יהיה X ולכן לא משנה מה הוא ישאר X. (מעטים האנשים שמודים בטעותם ומאפשרים לעצמם להנות ממשהו שהתריסו כלפיו כ"כ הרבה- קושי פסיכולוגי..).

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיראי תביקורת שלי על הסרט הזה -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=245416.0

תאמת בהתחלה חשבתי שהסרט יהיה גרוע כמו הרבה סרטים

מבוססי אבל הסרט הפתיע וזה סרט נחמד אם צופים בו בקלילות

תביני שבמיקרה שלי זה לא נכון

אם אני יופתע לטובה אני יהנה מהסרט

אבל אני ישאל אותך שאלה -הסרט לדעתך ברמה של להציל את טוראי ריאן?

כי זה הציפיות שלי מסירטי מלחמה דרמתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..אני חושבת שניתן לגולם לראות את 'להציל את טוראי ראיין' שהוא כ"כ אוהב ובזה נגמור את העניין..תגובה עניינית על סרט הנושא (בופור- למקרה ששכחנו) לא נקבל כאן לפי הרושם שזה עושה..

(אה, ויהיה נחמד אם תפתח לו איזה "דיון רשמי" על SPR, בכל זאת -אובססיה שלא קיבלה מספיק חיזוקים חיוביים בילדותה כנראה..)

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור אוהב או לא אוהב

ואין לי בעיה לקבל אותו בטלנובלה או בקומדיה

אבל אין לא מראה ודיבור של חייל קרבי פשוט לא ועשיתי טירונות קרבית (הורדתי פרופיל אחרי הטירונות (מירצון)

אז לא הייתי קרבי בסוף)

אז אני יודע על מה שאני מדבר

זיון שכל אחד גדול. לא יודע מה יצא לך לראות בתור טבח צבאי מהולל, אבל ראיתי לא מעט קציני שריון וחי"ר בשירותי וחלקם הם הדבר הכי רחוק מ"איך שחייל קרבי צריך להראות". אנשים שהם מטר 50, בייבי פייסים וכל כל דבר שיכול להראות לך כמו מש"ק שלישות בקריה. גם שמעתי מג"ד שריון שבקשר נשמע כמו צעיר שעולה לבדיקה מהש.ג ..... אז מה?

בכל מקרה, חזרתי עכשיו מהסרט. הסרט הוא בהחלט טוב אבל ממש אכזב אותי שהוא היה "בופור" ולא "אם יש גן עדן". בספר (לפחות בחלקו) היתה אווירה ממש נינוחה וכייפית, צחוקים, גסויות ודברים כאלו שמצליחים לגרום לך לראות את יותר את ההווי מסביב לאימה. הסרט הוא קודר ודרמתי. כמו יש פרטים ששינו בסרט ואני לא מבין למה הם תורמים, הם רק מעוותים את המציאות למי שלא התעניין מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיון שכל אחד גדול. לא יודע מה יצא לך לראות בתור טבח צבאי מהולל, אבל ראיתי לא מעט קציני שריון וחי"ר בשירותי וחלקם הם הדבר הכי רחוק מ"איך שחייל קרבי צריך להראות". אנשים שהם מטר 50, בייבי פייסים וכל כל דבר שיכול להראות לך כמו מש"ק שלישות בקריה. גם שמעתי מג"ד שריון שבקשר נשמע כמו צעיר שעולה לבדיקה מהש.ג ..... אז מה?

בכל מקרה, חזרתי עכשיו מהסרט. הסרט הוא בהחלט טוב אבל ממש אכזב אותי שהוא היה "בופור" ולא "אם יש גן עדן". בספר (לפחות בחלקו) היתה אווירה ממש נינוחה וכייפית, צחוקים, גסויות ודברים כאלו שמצליחים לגרום לך לראות את יותר את ההווי מסביב לאימה. הסרט הוא קודר ודרמתי. כמו יש פרטים ששינו בסרט ואני לא מבין למה הם תורמים, הם רק מעוותים את המציאות למי שלא התעניין מראש

גם טבח הוא לא, הוא קבניסט.

גולם צא מהסרט, החיים זה לא סרט של ג'ון וויין.

החיילים שלנו, ובעצם בכל מקום הם אנשים רגילים, לא כולם מטר 90 עם יד ברוחב של 50 ס"מ ושרירי חזה שעוצרים כדורים.

תסתכל על של חיילי אמריקאים בעיראק, כולם טיפוסיים. סרט במיוחד סרט כזה אמור לשקף חיים אמיתיים, מה בדיוק רצית שיהיה שמה? שיבוטים של שוורצנגר שהורגים את כולם בלי להחליף מחסנית, מגלים שנסראלאה הוא בעצם חייזר שנשלח לכדו"א אז הם חוזרים בזמן כדי להרוג אותו?

רוב האנשים שאני מכיר בסיירות נראים הכי נחנחים בעולם, לא שריריים במיוחד, לא גבוהים במיוחד, ובמדי א' נראים כמו רל"ש טיפוסי בקריה.

וכן זה עצוב שאתה גר עם ההורים שלך, ועוד חושב שתצא מהבית בלי משכנתא זאת השליה, דירה עולה המון כסף, בלי עבודה קבועה בחיים לא תצליח לחסוך כסף לדירה ששווה את זה. אין שום מחיר ששווה לגור עם ההורים בלי חיים בגיל הזה, אני באמת לא מבין איך אנשים מסוגלים להכניס את עצמם למצבים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כן הייתי טבח בצבא ויש לי עבודה קבוע אז דובי תפסיק לזין תשכל

וחוץ מיזה לא אמרתי שקרבים =שוורצנגר אבל כן יש יתנהגות ומראה טיפוסים

בSPR לדוגמה אף אחד לא ניראה כמו שוורצנגר אבל הסרט טוב ומספיק אמין

פשוט אין נחנחים ברמה של אושרי זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאין, אתה לא בוחר אם להיות קרבי או לא, מה זה התנהגות טיפוסית ערס?

רוב הקרביים המובחרים ה אשכנזים טובים מבית טוב, מה אתה רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למישהו יש בעיה עם אורח החיים של הגולם, מוזמן לפנות אליו בפרטי או לשבת איתו על בירה, הבא שיגרר לדיון על הגולם יחטוף אזהרה.

הת'רד הזה הוא על הסרט הבופור, וכך הוא ישאר.

אם אתם רוצים לפתוח ת'רד על משכתאות ומה קשה לקנות דירה בארץ תפתחו דיון חדש.

הת'רד נוקה.

Mad Manson, קיבל אזהרה, מישהו עוד רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...