עם אין ADSL אז עדיף ISDN? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם אין ADSL אז עדיף ISDN?

USR

Recommended Posts

תראו ההורים שלי בנתיים לא מסכימים לי ADSL :'( :'(

אבל הסכימו לקנות לי מודם ISDN עכשיו יש לי מספר שאלות

1] האם זה מהיר?

2] איזה חברה של מודם ISDN הכי טובה?

3] זה שווה?

4] ומה צריכים בשביל לגלוש איתו? עוד קו בבית?

5] ובאיזה מהירות הוא מתחבר? ועל כמה K הכי הרבה הוא מוריד?

סליחה על כל השאלות פשוט בעניין הזה אני ממש לא מבין :-/ :-/

תעזרו לי בבקשה :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו ההורים שלי בנתיים לא מסכימים לי ADSL :'( :'(

אבל הסכימו לקנות לי מודם ISDN עכשיו יש לי מספר שאלות

1] האם זה מהיר?

2] איזה חברה של מודם ISDN הכי טובה?

3] זה שווה?

4] ומה צריכים בשביל לגלוש איתו? עוד קו בבית?

5] ובאיזה מהירות הוא מתחבר? ועל כמה K הכי הרבה הוא מוריד?

סליחה על כל השאלות פשוט בעניין הזה אני ממש לא מבין :-/ :-/

תעזרו לי בבקשה :-[ :-[

1. מהיר במעט ממודם רגיל!!!!!

2. לא שווה להשקיע בחברה הכי טובה כי באותו מחיר אתה תקנה מודם ADSL

3.לא! זה לא שווה!! זה כמו לטחון מים!

4.לא...עושים המרה לקו הקיים ...בקו הזה אתה מקבל בעצם שני קווים שאחד משמש למודם והשני לבית (משהו כזה בערך - לא מכיר כל כך את הנתונים הטכניים של ה ISDN)

5. הכי מהיר זה בערך 64K/8 שזה בערך8K בייט

עכשיו אני לא יודע כמה עולה המרה של קוו ל ISDN או כמה עולה המודם! אבל המרת קוו ל ADSL עולה כ 150/100 ש"ח חד פעמיים...תלוי אם אתה קנית/שכרת את המודם. המודם במידה ואתה קונה אותו עולה 400 ש"ח.

כרטיס עולה עוד 60 ש"ח.

לספק האינטרנט אתה משלפ 30 דולר במקום 15 בכלל שזה ADSL

וזהו ...ולכן לעשות עכשיו ISDN זה כמו לקנות סובארו כשאתה יכול להוסיף 50 ש"ח בחודש ולקנות מרצדס!!!

נ.ב. ב ADSL אתה משלם כל חודש לבזק תשלום של 99 (זה מקביל לתשלום של החיבור האנלוגי הבילתי מוגבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה באמת לא צריכים לשאול פה

מספיק להיכנס לאתר של בזק ולראות כמה עולה המרת קו רגיל ל-ISDN שלא לדבר על התקנה של קו חדש לעומת כמה עולה המרה ל-ADSL שעדיין משאירה את קו הטלפון כקו יחיד (שכחתם את דמי השימוש החודשיים הכפולים ב-ISDN ? רק בגלל זה נשברתי וביטלתי תמורת דמי ביטול לא קטנים בכלל את ה_ISDN שהיה לי פעם)

ב-ADSL המהירות פי 10 לפחות מ-ISDN וקו הטלפון נשאר פנוי

לך ללמיר

קנה מודם PCI פנימי ב-389 ש"ח

תקבל מצלמת רשת של USB

דמי המרת קו חד פעמיים של 99 ש"ח אתה משלם לבזק אחרי שמפעילים לך את הקו ADSL וזהו

הסך הכל הרבה יותר זול

הרבה יותר משתלם

מהיר יותר

וכמובן כיף יותר.

היום זה או ADSL או להישאר כבר עם מודם אנלוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שקונים מודם וגולשים הא ?

ISDN מהיר טיפ טיפה מקו 56K רגיל. לא שווה, כשADSL עולה טיפה יותר.

הנה, זה מה שאתה צריך לשלם לADSL (אני אעשה לך קצת סדר):

אתה מתקשר לבזק 199, מבקש לעבור לשירות ADSL. אתה משלם 299 או 199 ש"ח על המרה חד פעמית של הקו שלך לקו ADSL, שבו אתה גם תוכל לגלוש באינטרנט מהיר, וגם לדבר בטלפון, לשלוח פקס וכו'.... אחרי זה אתה מבקש לעבור לחבילה הכי זולה של ADSL (בהנחה שאתה לא רוצה לשלם הרבה) שעולה 119 ש"ח כל חודש. ב3 חודשים הראשונים נדמה לי שזה יעלה לך רק 99 ש"ח במקום 119 ש"ח. זה מה שאתה משלם לבזק עבור קו מהיר. את זה אתה משלם לבזק. בנוסף, חד פעמית אתה צריך להזמין אליך הבייתה טכנאי + כרטיס רשת + התקנת חייגן. זה יעלה לך איזה 200+ ש"ח. האמת, אם אתה יודע להתקין לבד, אתה יכול לבקש שיישלחו לך את הכרטיס רשת של ADSL בדואר תמורת 80 ש"ח ואתה תתקין לבד, ותצטרך לחבר אותו למודם ADSL ולהגדיר והכל. לא כדאי לך להתעסק עם זה אם אתה לא יודע.

עכשיו נעבור לספק . הספק הכי זול, אבל גם טוב, שתוכל לסמוך עליו, זה 012net. כדי להתחבר לחבילת ADSL שלהם זה 29 דולר לחודש שזה משהו כמו 125 ש"ח.

יוצא לך לשלם כל חודש 119 ש"ח + 125 ש"ח. יוצא 244 ש"ח לחודש כדי להיות מנוי ADSL.

בISDN זה יוצא לך יותר יקר אפילו, כי אתה גם צריך לשלם לספק איזה 80 ש"ח בחודש, גם לבזק 180 ש"ח כל חודשיים, וגם לעשות חופשי חודשי כדי לא להגיע למחירים בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי קו isdn ואני עושה adsl ויש לי את כל הרכיבים בבית(מודם, כרטיס רשת) אז לא צריך לשלם על המרת קו?

על כל פעולה בבזק משלמים כסף, הם לא נותנים כלום בחינם. המרת קו ISDN ל-ADSL אולי תעלה פחות אבל אז זה ממש מיותר להחזיק קו כפול שעולה דמי שימוש קבועים של 150 ש"ח לחודשיים במקום 75 ש"ח לקו יחיד שמשמש לגלישה מהירה ב-ADSL ולדיבור ופקס במקביל לגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...