פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן

Classified

Recommended Posts

הוא תקף ילד בן 12 והורשע עפ"י הודאה, איזו הוכחה אתה עוד רוצה?

מה זה בכלל קשור לאובייקטיביות?

הבן אדם מדבר כל הזמן על הפשיעה אבל אדם שמרביץ לילד בכיתה ו' הוא לא אדם שהחוק נר לרגליו.

(גם לא בן אדם שהגן בכ הזדמנות על גרגורי לרנר)

כמו כולם, גם ליברמן מתמחה בספינים ומציג את עצמו כרודולף ג'וליאני הישראלי

כשהאמת היא שהוא סתם אפס שלא עשה כלום בחיים שלו חוץ מלהתרועע עם האנשים הלא נכונים ולעבור על החוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן!! פעם כשהיתי בנורבגיה עם 2 חברים שלי והמשפחה שליו ושלהם ולחבר שלי היתה עם חולצה עם כיתוב בעיברית וכמעט נהיתה שם קטטה בגלל שהם הציקו לנו וזה רק בגלל זה וגם לי יש משפחה בחו"ל וטוב להם שם מאוד (לרובם יותר טוב ממה שהיה להם בישראל) אבל זה לא משנה את העובדה שיש אנטישמיות ועדיף שלא ידעו שאתה יהודי וגם תראה חדשות מחו"ל

לא אמרתי שאין.אבל היא ממש לא כמו שהיא מוצגת כל הזמן בדי אנשים בלי אינטרס מובהק.אין אנטישמיות בחול בכל פינה.

אתה בטח הישראלי המצוי שנסע למדינה מתורבתת והתנהג כמו-הישראלי המצוי אל תצפה לפינוקים ומתנות מהזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין.אבל היא ממש לא כמו שהיא מוצגת כל הזמן בדי אנשים בלי אינטרס מובהק.אין אנטישמיות בחול בכל פינה.

אתה בטח הישראלי המצוי שנסע למדינה מתורבתת והתנהג כמו-הישראלי המצוי אל תצפה לפינוקים ומתנות מהזרים.

מה זאת אומרת ישראלי מצוי אני עד לא מזמן היתי תושב ארופאי אני לא איזה ערס חסר השכלה(טוב אולי בזמו דוקא כן היתי :s05: )וגם ההורים שלי לא כאלו

ואנחנו בסך הכל רצינו לשבת שם במסעדה\מועדון(לא יודע איך לקרוא לזה) והם כל הזמן התנקלו לנו היתי אז בן 16 אני חושב ושניה לפני שאני ו2 החברים שלי ואבא אחד היו מתנפלים אליהם האמאות שלנו אמרו לנו שנלך כל כך כעסתי אז :pissed: זה היה פשוט מגעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראל המצוי-הישראלי המגעיל.מה לעשות לפי התרבות האירופאית רוב ההתנהגות של הישראלי המצוי פשוט לא מתקבלת על הדעת.

אתה בעצמך אומר שיכול להיות שהייתה ערס במקום תרבותי לא אוהבים כאלו אנשים.

יצא לי לבקר מספיק בחול ולראות איך הישראלי המצוי מתנהג וזה פשוט מביש לחלוטין. אני מנסה לא להראות ליד אנשים כאלו.זה לא רק במקום אחד שאתה יכול להגיד כן זה רק הם זה בכלל בכל מקום שהייתי והיו שם ישראלים הם התנהגו פשוט באופן זוועתי הרוב.במיוחד האלו עם המשפחות מרובות הילדים.

אני לא אומר בהכרח שאתה אשם לא היתי ולא ראיתי אבל אני מדבר איתך מנסיון על התופעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש כתבה אוביקטיבית טוב שהביאו את תגובת השמאל אבל לא נתנו לאדם להסביר את מעשיו בכל מקרה זה שהוא התקיף איזה בן טיפש עשרה שעשה שטויות אין לי כל טענה אליו הרי לפעמים יש מצבים שגם אני היתי תוקף צעיר זה לא שחיתות או עברה פלילית חמורה

אתה פשוט אידיוט אם אתה מגן על אדם מבוגר שתקף ילד בן 12, לא הייתה לו סיבה מוצדקת לעשות את זה ובכל זאת אתה מגן עליו, כל כך קשה לך להודות שהוא עשה טעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט אידיוט אם אתה מגן על אדם מבוגר שתקף ילד בן 12, לא הייתה לו סיבה מוצדקת לעשות את זה ובכל זאת אתה מגן עליו, כל כך קשה לך להודות שהוא עשה טעות?

תקשיב אם ילד בן 12 היה תוקף לי תילד(שעדין אין לי) גם אני היתי מנסה לתפוס אותו ולתת לו מכות שידע שעם הבן שלי לא מתעסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אם ילד בן 12 היה תוקף לי תילד(שעדין אין לי) גם אני היתי מנסה לתפוס אותו ולתת לו מכות שידע שעם הבן שלי לא מתעסקים

אתה ישר לוקח את הצד של ליברמן... ליברמן טען שאותו ילד תקף את הבן שלו, זה בכלל לא אומר שזה נכון. ויכול להיות שהבן של ליברמן התגרה בו או ששניהם התקוטטו, מה שמציק לי זה שאתה ישר לוקח צד בלי לדעת את העובדות המלאות ועוד יותר חמור זה שאתה מצדיק אלימות של מבוגר נגד ילד בן 12, במיוחד כאשר אותו מבוגר הוא חבר כנסת וראש מפלגה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ישר לוקח את הצד של ליברמן... ליברמן טען שאותו ילד תקף את הבן שלו, זה בכלל לא אומר שזה נכון. ויכול להיות שהבן של ליברמן התגרה בו או ששניהם התקוטטו, מה שמציק לי זה שאתה ישר לוקח צד בלי לדעת את העובדות המלאות ועוד יותר חמור זה שאתה מצדיק אלימות של מבוגר נגד ילד בן 12, במיוחד כאשר אותו מבוגר הוא חבר כנסת וראש מפלגה!

בדיוק כמו שאתה לוקח את הצד שנגד ליברמן ישר וגם כמו שיש כזה כלל שאדם זכאי עד שבית המשפט לא קבע אחרת אותו דבר פה הוא זכאי מבחינתי שיוכח אחרת

בכל מקרה ליברמן עדיף על הרבה חברי כנסת אחרים שעשו דברים הרבה ביותר חמורים ונגדם לא יצא רעש כזה גדול ודבר אחרון יש מצבים שהביטחון העצמי עולה שילטון החוק מבחינתי

(נ.ב. תראה את חלק מהנוער היום אונס בגיל 12 רציחות בגיל 13 גם ילד יכול להיות מסוכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מטומטם או שאתה עושה את עצמך?

בית משפט קבע אחרת!

הוא אפילו הודה ולא ניסה להכחיש

בגלל שאתה טיפש אתה כנראה לא הבנת מה כתבתי תקרא שוב הפעם ל-א-ט תשתמש במילון אם צריך או תשאל את אמא ואל תקפוץ על מילים

בדיוק כמו שאתה לוקח את הצד שנגד ליברמן ישר וגם כמו שיש כזה כלל שאדם זכאי עד שבית המשפט לא קבע אחרת אותו דבר פה הוא זכאי מבחינתי שיוכח אחרת

בכל מקרה ליברמן עדיף על הרבה חברי כנסת אחרים שעשו דברים הרבה ביותר חמורים ונגדם לא יצא רעש כזה גדול ודבר אחרון יש מצבים שהביטחון העצמי עולה שילטון החוק מבחינתי

(נ.ב. תראה את חלק מהנוער היום אונס בגיל 12 רציחות בגיל 13 גם ילד יכול להיות מסוכן)

ואם לא הבנת התכונתי שהוא זכאי מהבחינה הזו שזה היה מוצדק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה צד לטובת ליברמן

הבן אדם לקח את החוק לידיים והכה ילד בן 12

זה לא מתקבל בשום נסיבות

ואם אתה תעשה בעתיד דבר כזה אני מאחל לך לשלם קנס ואפילו לשבת בכלא על זה

"מעשיו של הנאשם לא היו כה מינוריים באופיים. אין מדובר בפעולה אחת בודדת, שנעשתה כתגובה ספונטנית וללא חשיבה מוקדמת, אלא בסדרת מעשים שבוצעה בפרק זמן שהיה בו די כדי להביא את הנאשם לשלוט ברוחו ולהימנע מביצועם"

מצד שני, למה אפשר לצפות מבן אדם שלפני שנכנס לפוליטיקה היה שומר סף במועדונים ושהגן ככל יכולתו על עבריין כמו גרגורי לרנר?

העיקר יש לו את החוצפה לקבוע שהוא יטפל בפשע בישראל

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה צד לטובת ליברמן

הבן אדם לקח את החוק לידיים והכה ילד בן 12

זה לא מתקבל בשום נסיבות

ואם אתה תעשה בעתיד דבר כזה אני מאחל לך לשלם קנס ואפילו לשבת בכלא על זהמצד שני, למה אפשר לצפות מבן אדם שלפני שנכנס לפוליטיקה היה שומר סף במועדונים

טוב בסדר הוא שלם קנס עכשיו כדי לקבוע האם מה שהוא עשה נכון או לא אני צריך עוד עובדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אדוני השופט :screwy:

אתה מצדיק אותו רק מסיבה אחת

שאתה מרגיש שהוא אחד "משלכם"

אין שום סיבה אחרת להצביע לאדם שלא עשה כלום בחיים שלו חוץ מלדבר ולהרביץ

אדם שכל קשר בינו לבין דמוקרטיה מקרי לחלוטין

פוליטיקאי קטן שסוגר חשבונות עם חברי מפלגתו בגלל שהוא פוחד שהם מתחזקים

אדם שמדבר על בטחון ועל מלחמה בפשיעה אבל אין כיסוי לשום דבר שהוא אומר (תאר לך שאפילו לפרץ יש הרבה יותר נסיון צבאי ממנו)

אדם שמתהדר בתואר "בולדוזר" אבל לא עשה שום דבר במשרדים בהם כיהן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2927857,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...