פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן

Classified

Recommended Posts

זהו, שאני לא אצליח לראות את זה לעולם כ "עוד משהו שקרה"

ואני מניח שיש הרבה כמוני.

בכל מקרה, זה לא הנושא, חבל להמשיך...

מלבד ההשוואה הזאת אני נוטה להסכים עם כל מה שנכתב שם

בכלל אני חושב שנשברו קצת מיתוסים בקשר לליברמן בתקופה האחרונה

ואני מאוד אשמח אם זה יבוא לידי ביטוי במספר המנדטים.

אנשים כמוהו שפועלים (במקרה שלו זה מדברים) מהבטן ולא מהראש, שיש להם בעיה עם דמוקרטיה מפחידים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שלא תצליח.

אסור להנו להתייחס לאירועי השואה

כ"משהו שהיה בעבר", כיוון שגזענות כלפי

יהודים אנחנו(אני מתכוון ליהודים בכל העולם) חווים כל יום.

אם לא נזכור מה קרה, זה כאילו אנחנו מזלזלים במורשת שלנו ובעברנו.

השוואה בין ליברמן לנאצי בכלל ולהיטלר בכלל, זה לא יותר מפרופוגנדה

שמאלנית במיטבה, אשר מראה עד כמה השמאל הוא חסר אשכים

אל מול האיומים הפוקדים אותנו, כמו למשל הטרור הפלשתינאי והאיום

האיראני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שצריך לשכוח את זה אלא שלא צריך להיות תקועים באיזו היסטריה על דבר אחד שקרה לפני 60+ שנה ולהפוך את הנושא ללא נגיש לשיחה זה פסול מבחינתי.

אמרת שיהודים חווים גזענות כל יום בעולם אז אני ממש לא מסכים איתך על זה.יש לי קרובי משפחה וחברים פזורים בהרבה מדינות בעולם חלקן אפילו לא מכירים את המושג אנטישמיות בחיים שלהם.

מה הקשר לאיום האיראני/טרור פלסטינאי לזה שליברמן לא מי שהוא מציג את עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שיהודים חווים גזענות כל יום בעולם אז אני ממש לא מסכים איתך על זה.יש לי קרובי משפחה וחברים פזורים בהרבה מדינות בעולם חלקן אפילו לא מכירים את המושג אנטישמיות בחיים שלהם.

או אולי הם לא רוצים שתדע או אולי אתה משקר או אולי טוב להם שם והם לא שמים לב(כמו שהיה בגרמניה ופולין וספרד וכו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזענות יש בכל מקום,כאן ובעולם וזה לא הדיון בכלל.זאת היתממות לחשוב שאין בעולם,אבל מה הפלא?

העינין הוא ההשואה המצמררת שנעשית בכל שני וחמישי לנושאי השואה.

בכל מקרה,אין היום הרבה הבדל בין שמאל לימין בסה"כ הדברים כאשר אחד משניהם כבר התיישב לו "בכסא המלכות" בכנסת.

ההשואה נעשית ומוקרנת לפני הבחירות,בכדי להאדיר את שמם של הימניים עד כמה זה חשוב המדינה ובלה בלה בלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אולי הם לא רוצים שתדע או אולי אתה משקר או אולי טוב להם שם והם לא שמים לב(כמו שהיה בגרמניה ופולין וספרד וכו...)

שום דבר מכל מה שאמרת.הם חיים בשקט ובשלווה עובדים ונהנים מהחיםם כמו שצריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל המפלגות יש אנשים כאלו...

נקווה שיסננו אותו בפריימריז הקרובים.

יותר מזה, מושא הת'רד הזה הורשע אחרי עבירת אלימות :)

תוכיח

שום דבר מכל מה שאמרת.הם חיים בשקט ובשלווה עובדים ונהנים מהחיםם כמו שצריך להיות.

או שזה מה שהם אומרים לך או שאתה פשוט לא שואלת אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לך להאמין שיש אנשים יהודים שחיםם בשקט ובשלווה לא בישראל?

:hat:

כן!! פעם כשהיתי בנורבגיה עם 2 חברים שלי והמשפחה שליו ושלהם ולחבר שלי היתה עם חולצה עם כיתוב בעיברית וכמעט נהיתה שם קטטה בגלל שהם הציקו לנו וזה רק בגלל זה וגם לי יש משפחה בחו"ל וטוב להם שם מאוד (לרובם יותר טוב ממה שהיה להם בישראל) אבל זה לא משנה את העובדה שיש אנטישמיות ועדיף שלא ידעו שאתה יהודי וגם תראה חדשות מחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית משפט השלום בירושלים קנס הבוקר (ג') את שר התשתיות, אביגדור ליברמן, שהודה בתקיפת קטין, ב-17,500 שקלים.
השופטים מתחו ביקורת חריפה על ליברמן בכתב האישום. "מעשיו של הנאשם לא היו כה מינוריים באופיים. אין מדובר בפעולה אחת בודדת, שנעשתה כתגובה ספונטנית וללא חשיבה מוקדמת, אלא בסדרת מעשים שבוצעה בפרק זמן שהיה בו די כדי להביא את הנאשם לשלוט ברוחו ולהימנע מביצועם".

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1144208,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש כתבה אוביקטיבית טוב שהביאו את תגובת השמאל אבל לא נתנו לאדם להסביר את מעשיו בכל מקרה זה שהוא התקיף איזה בן טיפש עשרה שעשה שטויות אין לי כל טענה אליו הרי לפעמים יש מצבים שגם אני היתי תוקף צעיר זה לא שחיתות או עברה פלילית חמורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...