פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוף, התפוצץ הבלון של ליברמן

Classified

Recommended Posts

אביגדור ליברמן בנה את הקריירה הפוליטית שלו על היותו "מנהיג חזק" - תואר שבו התהדרו גם היטלר ומוסוליני. אלא שהשבוע התברר שמדובר בלא יותר מדימוי ריק מתוכן. חוסר היכולת להעיף את טרטמן ללא היסוס - שהגביר את הרושם הדל שהותיר כשר תשתיות ותחבורה - הוכיח שיש לנו עסק עם איש פח, לא פלדה. התפוררות הדמוקרטיה

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=433961&sid=126

בבחירות הבאות רק עבודה אלא אם כן לא מעיפים את פרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק,

כי "שר לענייני אסטרטגיה" זה הרבה יותר טוב. לפחות שר הבטחון זה תפקיד קיים וחשוב

ולא סתם מומצא בשביל לספק את צרכיו של ליברמן

(למרות שאני חושב שפרץ הוא בושה, אבל זה לא מעלה את ליברמן בעיני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע משהו, זה פשוט מדהים איך שברגע שמישהי מהפלגה שלו עשתה טעות אחת! והיא הודה במעשה והראתה לכולם תעודות ואמרה בפירוש שהייתה אי הבנה במה שהיה כתוב באתר של הכנסת שיש לו תואר שני (אבל אין לה) הייתה רק אי הבנה.

בנוסף היא כן למדה לתואר שני פשוט לא סיימה את המבחנים.

אם אני לא טועה יש לנו במדינת הנפלאה הזאת, נשיא בית המשפט לעיניי עבודה (שחכתי את שמו) שטוען שיש לו דוקטורט או תואר שני.

שגילו והוכח שאין לו גם לימודים לתואר שהוא טען שיש לו.

והוא עדין נשיא ואתה לא שומע מילה מהתקשורת.

דבר שני לאחר שאסתרינה הציגה לליברמן את כל התעודות ליברמן ביקש מטרטמן לא לוותר על התפקיד, ובכל זאת היא הוציא את עצמה מהמועמדות של התפקיד הזה.

זה יפה מאוד שנענע שמה גם תמונה של היטלר, רק הבעיה שאין לך או להם מושג מיהו ליברמן ובטח שלא את ההגדרה של המילה "גזענות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהרבה מצביעים (לשעבר) שלו מרגישים כך היום

לא רק בגלל הפרשה המביכה עם טרטמן והפוליטיקה "המלוכלכת" עם חסון (לא באמת מלוכלכת כי כולם עושים את זה)

אלא בעיקר בגלל הישיבה בממשלה שאין לו שום הזדהות עם דרכה ומטרותיה

בסופו של יום, "הביצועיסט" לא באמת זכאי לתואר הזה (שהוא הדביק לעצמו, ברוב צניעותו)

לצורך העניין, עד כמה שפרץ לא מתאים למשרד הבטחון, סביר להניח שליברמן אפילו פחות מתאים לשם

עם עבר צבאי שלא קיים (אפילו הרבה פחות מפרץ) והתבטאויות שמתאימות לילדים בפורום אבל לא למנהיג אחראי

ילדים בפורום מתלהבים שיש "מישהו עם ביצים" אבל לא מבינים שמדינאי, להבדיל מפוליטיקאי צריך להסתכל על הטווח הארוך

(משהו שאפשר לזקוף למשל לביבי שהלך למשרד האוצר בתקופה קשה למרות שזה תפקיד שמחסל קריירות)

ליברמן שואב את כוחו בעיקר מהעולים והוא יודע לעשות את זה בצורה מצויינת

כי רבים באוכלוסיה הזאת מחפשים "מנהיג חזק" והוא מצליח למכור איכשהו את התדמית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק,

כי "שר לענייני אסטרטגיה" זה הרבה יותר טוב. לפחות שר הבטחון זה תפקיד קיים וחשוב

ולא סתם מומצא בשביל לספק את צרכיו של ליברמן

(למרות שאני חושב שפרץ הוא בושה, אבל זה לא מעלה את ליברמן בעיני)

השאלה מה עדיף משהוא עלוב כמו פרץ במקום חשוב כזה כמו שר ביטחון או בן אדם חזק כמו ליברמן במקום בלי הגדרה של ממש ודי אימפוטמתי כמו השר לא"א

אביגדור ליברמן בנה את הקריירה הפוליטית שלו על היותו "מנהיג חזק" - תואר שבו התהדרו גם היטלר ומוסוליני. אלא שהשבוע התברר שמדובר בלא יותר מדימוי ריק מתוכן. חוסר היכולת להעיף את טרטמן ללא היסוס - שהגביר את הרושם הדל שהותיר כשר תשתיות ותחבורה - הוכיח שיש לנו עסק עם איש פח, לא פלדה. התפוררות הדמוקרטיה

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=433961&sid=126

בבחירות הבאות רק עבודה אלא אם כן לא מעיפים את פרץ.

חחחחח הצחקת אותי חביבי בבחירות הבאות אולי העבודהתגדל אבל לא בגלל ליברמן אם כבר אז אולי בגלל ניפוץ קדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע משהו, זה פשוט מדהים איך שברגע שמישהי מהפלגה שלו עשתה טעות אחת! והיא הודה במעשה והראתה לכולם תעודות ואמרה בפירוש שהייתה אי הבנה במה שהיה כתוב באתר של הכנסת שיש לו תואר שני (אבל אין לה) הייתה רק אי הבנה.

בנוסף היא כן למדה לתואר שני פשוט לא סיימה את המבחנים.

אם אני לא טועה יש לנו במדינת הנפלאה הזאת, נשיא בית המשפט לעיניי עבודה (שחכתי את שמו) שטוען שיש לו דוקטורט או תואר שני.

שגילו והוכח שאין לו גם לימודים לתואר שהוא טען שיש לו.

והוא עדין נשיא ואתה לא שומע מילה מהתקשורת.

דבר שני לאחר שאסתרינה הציגה לליברמן את כל התעודות ליברמן ביקש מטרטמן לא לוותר על התפקיד, ובכל זאת היא הוציא את עצמה מהמועמדות של התפקיד הזה.

זה יפה מאוד שנענע שמה גם תמונה של היטלר, רק הבעיה שאין לך או להם מושג מיהו ליברמן ובטח שלא את ההגדרה של המילה "גזענות".

אני לא יודע איפה אתה חי, אבל כנראה שאתה לא קשוב לתקשורת

אפילו במסיבת העיתונאים היא המשיכה לשקר

ובכלל לא מדובר באי הבנה, היא שלחה קורות חיים עם הנתונים הנ"ל כדי שיופיעו באתר הכנסת והזכירה אותם בראיונות טלוויזיונים

וליברמן הבין מהר מאוד שאין סיכוי שהוא ימנה את טרטמן לשרה (מספרים שאולמרט הבהיר לו את זה)

אז אסתרינה "הסכימה" לוותר בתנאי שלא ימנו את חסון לשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את כל הכתבה

באופן כללי אני מסכים כמעט עם הכל שם

אבל לא מקובלת עלי ההשוואה להיטלר ומוסליני, לפי דעתי מדובר בחציית גבול (אפילו הסתה)

גם לדעתי יש משהו פשיסטי בהתבטאויות שלו, אבל בטח לא ברמה של להשוות להיטלר ולמוסליני

לדעתי, הוא פשוט תמונת המראה של טיבי, זחלקה ושות'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה עדיף משהוא עלוב כמו פרץ במקום חשוב כזה כמו שר ביטחון או בן אדם חזק כמו ליברמן במקום בלי הגדרה של ממש ודי אימפוטמתי כמו השר לא"א

חחחחח הצחקת אותי חביבי בבחירות הבאות אולי העבודהתגדל אבל לא בגלל ליברמן אם כבר אז אולי בגלל ניפוץ קדימה

אז זהו שהוא לא אדם חזק בכלל קרא את הכתבה תבין יותר.

קראתי עכשיו את כל הכתבה

באופן כללי אני מסכים כמעט עם הכל שם

אבל לא מקובלת עלי ההשוואה להיטלר ומוסליני, לפי דעתי מדובר בחציית גבול (אפילו הסתה)

גם לדעתי יש משהו פשיסטי בהתבטאויות שלו, אבל בטח לא ברמה של להשוות להיטלר ולמוסליני

לדעתי, הוא פשוט תמונת המראה של טיבי, זחלקה ושות'

ההשוואה בניהם נועדה להראות כמה שהם חופפים פחות או יותר.כולם מנהיגים פוליטים,כולם חלשים אבל מציגים את עצמם חזקים וכולם עשו/יעשו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן יצר לעצמו תדמית של ביצועיסט ואיש חזק, למרות שאין לזה ממש כיסוי קל לאנשים "לבלוע" את זה

ועדיין, השוואה כזאת היא פסולה בעייני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיבה שבגלל אתה חושב שהיא פסולה?

אם אתה מכיר עוד אדם-רודן שכמעט כל האנשים בעולם מכירים והוא עשה מעצמו איש חזק אבל בעצם היה חלש תשלח את השם שלו לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי היטלר מעורר הרבה אסוסיאציות אחרות מלבד היותו אדם קטן שהציג את עצמו כמנהיג גדול

ובגלל זה אני לא חושב שאפשר להשוות אותו לאף אחד, גם לא לסדאם חוסיין ואחמדינג'אד ובטח לא ליהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...