יחידות מחשבים (תכנות\גרפיקה) בצבא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יחידות מחשבים (תכנות\גרפיקה) בצבא

X_Dror

Recommended Posts

לא חייבים לי"ג\ י"ד אם רוצים להתקבל ליחידת מחשבים. יש מספיק יחידות שמקבלות מועמדים בלי שום קשר למה שהם למדו בתיכון, והיחידות האלה בין היוקרתיות.

דבר נוסף - אתה לא צריך לשלוח קורות חיים לשום מקום. זה לא מציאת עבודה. אתה צריך לבקש זימונים למיונים. שמה יקבע אם אתה מתאים ליחידה הספציפית.

אין לי מושג לגבי יחידות גרפיקה אבל לגבי תכנות יש את חיל המודיעין עם פרוייקט גאמא (חלק מהאנשים מכריחים לעשות י"ג) וגם את קורס התוכניתן של חיל תקשוב (אבל זה רק אם יש לך פרופיל 64 ומטה). אתה צריך להתקשר ולבקש זימונים אם לא שולחים לך. לא יכול להבטיח שישלחו לך בגלל שבד"כ הם שולחים לבד למי שמתאים... לא יזיק לנסות בכל מקרה.

לגבי הנדסאי - זה לא חוסך לך שנתיים מהתואר הראשון ואפילו לא שנה - אם לא לומדים במכללה. בטכניון למשל מקבלים 19 נ"ז ואם אתה מצטיין ויכולים לוותר לך על קורס שניים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אין לו תעודה טכנולוגית, אז הוא לא יכול ללכת לי"ג-י"ד בכל מקרה..

צריך 10 מחשבים בשביל טכנולוגית אם אני לא טועה

צריך 15 יחידות טכנולוגיות.

כלומר טכמ זה כבר 15.

או לעשות למשל 5 אלקטרוניקה + 5 פרויקט של אלקטרוניקה + 5 פיזיקה וכן הלאה.

כן נראה לי שזה 10, כי אני זוכר שאמרתי שאני עוד לפני הפררויקט יכול לקבל תעודה טכנולוגית כי אני בפיזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך 7 יחידות, אבל ב 3 מקצועות טכנולוגים. בבתי ספר עיוניים לומדים רק 2 מקצועות טכנולוגיים בדרך כלל, ולכן לא מקבלים את התעודה הטכנולוגית.

לפי מה ששמעתי, הנדסאי חוסך לך רבע תואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים לי"ג\ י"ד אם רוצים להתקבל ליחידת מחשבים. יש מספיק יחידות שמקבלות מועמדים בלי שום קשר למה שהם למדו בתיכון, והיחידות האלה בין היוקרתיות.

דבר נוסף - אתה לא צריך לשלוח קורות חיים לשום מקום. זה לא מציאת עבודה. אתה צריך לבקש זימונים למיונים. שמה יקבע אם אתה מתאים ליחידה הספציפית.

אין לי מושג לגבי יחידות גרפיקה אבל לגבי תכנות יש את חיל המודיעין עם פרוייקט גאמא (חלק מהאנשים מכריחים לעשות י"ג) וגם את קורס התוכניתן של חיל תקשוב (אבל זה רק אם יש לך פרופיל 64 ומטה). אתה צריך להתקשר ולבקש זימונים אם לא שולחים לך. לא יכול להבטיח שישלחו לך בגלל שבד"כ הם שולחים לבד למי שמתאים... לא יזיק לנסות בכל מקרה.

לגבי הנדסאי - זה לא חוסך לך שנתיים מהתואר הראשון ואפילו לא שנה - אם לא לומדים במכללה. בטכניון למשל מקבלים 19 נ"ז ואם אתה מצטיין ויכולים לוותר לך על קורס שניים..

ניסיתי במודיעין מאוחר מדי וכל מה שקיבלתי אלה יחידות שלא רציתי. (מוידיעין חזותי לדוגמה)

למי אני צריך להתקשר בשביל לקבל זימונים? ללשכת הגיוס?

כשהתמיינתי לחיל המודיעין הייתי צריך לשלוח להם קורות חיים והיה מספר טלפון+אתר שבו יכולתי לבדוק מה קורה איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...