עכשיו זה רשמי: 2002 השנה הכי גרועה מ-1953 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו זה רשמי: 2002 השנה הכי גרועה מ-1953

BoRIS

Recommended Posts

חזרתי הביתה מהבית ספר, פתחתי גלגלצ ושמעתי חדשות, בין כל השטויות שהיו שם, שמעתי משהו שדי הדאיג אותי, שמעתי שהכלכלה בישראל נמצאת בדאון הכי גדול מאז 1953...

נכנסתי כרגע ל-YNET וזאת הייתה הכתבה הראשית.

הכתבה מביאה בעיקר נתונים סטטיסטיים על המצב שלנו, ומי שרוצה מוזמן לקרוא אותה.

מה שאני מעוניין לעלות לדיון, זה את השאלה איך הגענו למצב הזה, ואיך יוצאים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיתון תוקף את כל העולם. השלכות ה-11 בספטמבר (או איך שהאמריקאים אוהבים לקרוא לו 9/11) הרסו הרבה כלכלות - אפילו את הכלכלה האמריקאית. יש לקוות שמצב רק יישתפר ב-2003.

ובנימה אופטימית יותר:

שתהיה לנו שנה אזרחית חדשה וטובה יותר מקודמותיה.

party.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו תהיה טעות להאשים את התשיעי בספטמבר במצב הכלכלי בארץ.

ארה"ב היא מהמקומות המובילים בצמיחה- לעומת (ואני הולך פה לפי הזכרון, לא נכנסתי ללינק- אני מקווה שאני צודק) שכבר שנתיים

עם צמיחה שלילית של -0.6%- ב2001 ו-0.8%- ב2002.

הליכוד גם בתקופות היותר מוצלחות שלו, לא מצליח לנהל כלכלה שפויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:

האחד-עשר בספטמבר...

:

אין קשר לליכוד... אלא רק לאנשים בממשלה בכללותה (ממשלת אחדות מישהו?), למצב המדינה, השחיתות הגוברת (לא רק מצד הליכוד, אבל בעיקר), והטמטום וביקרוקרטיה שכנראה ונאכל הרבה חר%# מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קיבל כלכלה הרוסה, מימי ברק. אם זו אשמתו של אותו איש או לא זהו כבר דיון אחר.

:

האחד-עשר בספטמבר...

:

האחד-עשר בספטמבר...

:

אין קשר לליכוד... אלא רק לאנשים בממשלה בכללותה (ממשלת אחדות מישהו?), למצב המדינה, השחיתות הגוברת (לא רק מצד הליכוד, אבל בעיקר)

זו פשוט בורות להאשים את המצב הכלכלי של המדינה בשחיתות מפלגתית.

קנה המידה של שחיתות מפלגתית בדמוקרטיה בכלל ובמקרה זה בפרט קטן מדי בשביל להשפיע על מדינה שלמה

יש הרבה קשר לליכוד ולימין. שרי אוצר, חרדים, מתנחלים. :-X

כמו שאמרתי, הכלכלה הייתה הרוסה עוד בממשלת ברק. וממשלתו נכנעה יותר מכולם לשכרון הכוח של מפלגות כמו ש"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השמולאניות הזאת אנשים

?!!?!?!?

רק ליכוד וזה לא קשור אליהם בגלל שהם לא יכולים לעשות כלום בעצמם הם תלויים בעבודה ובשאר המפלגות הקטנות פשוט הידיים שלהם כבולות ולא משנה שמאל או ימין אף אחד לא היה יכול למנוע את זה אנחנו פשוט נמצאים במצב חרא!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה רוצה להסתכל אחורה, נסתכל אחורה- הפסקת הצמיחה התחילה בביטול הסכמי אוסלו ע"י בנימין נתניהו.

ביחד עם מדיניות כלכלית מוזרה משהו (אופייני לימין בכל העולם, בגלל זה הוא ימין).

לממשלת ברק לא היה מספיק זמן ע"מ לתקן את הכל, אבל היה שיפור. הארץ ראתה קצת מטבע זר, השקעות מחו"ל וצמיחה.

ממשלת שרון הרסה לנו את הכלכלה, שר אוצר שלא יודע מימינו ומשמאלו- העביר תקציב שהוא בושה למדינת .

הקונפורמיסטיות שנפלה על מפלגת העבודה כשהיא נמנעה בהצבעה על התקציב, לקחה את הקול שלי ממפלגת העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על שום דבר פרט לכלכלה.

השאר לא שייך לפה.

אז הביאו ל"HYPE" אצל משקיעים זרים אבל סיפקו כלי משחית הזורעים טרור וחמאס בארצנו. ממש יופי. אתה לא יכול להתעלם מכל התמונה ולהתמקד בנקודה אחת טובה (שד"א, אני לא הכי מסכים איתך פה, אבל ההתעלמות צורמת לי) כששאר התמונה מלוכלכת.

1) שמע, אתה רוצה להסתכל אחורה, נסתכל אחורה- הפסקת הצמיחה התחילה בביטול הסכמי אוסלו ע"י בנימין נתניהו.

2) ביחד עם מדיניות כלכלית מוזרה משהו (אופייני לימין בכל העולם, בגלל זה הוא ימין).

3) לממשלת ברק לא היה מספיק זמן ע"מ לתקן את הכל, אבל היה שיפור. הארץ ראתה קצת מטבע זר, השקעות מחו"ל וצמיחה.

4) ממשלת שרון הרסה לנו את הכלכלה, שר אוצר שלא יודע מימינו ומשמאלו- העביר תקציב שהוא בושה למדינת .

הקונפורמיסטיות שנפלה על מפלגת העבודה כשהיא נמנעה בהצבעה על התקציב, לקחה את הקול שלי ממפלגת העבודה.

1) ידעתי שיזכירו את זה. א' כל הוא לא ביטל את הסכמי אוסלו, ספק לא הספיק ספק לא התכוון - חבל שלא, כי הצד השני הפר כל סעיף וסעיף שם ואותו צד שפל הביא גל טרור שהבריח מפה לאט לאט משקיעים.

2) "אופייני לימין בכל העולם, בגלל זה הוא ימין" - אני לא עומד אפילו להגיב לזה עד שזה לא ינוסח מחדש באופן רציני. (לא שאני עושה טובה למישהו, אבל נו באמת)

3) בהזדמנות אני רוצה לבדוק את זה מול הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, רציני.

4) כמו שאמרתי בתגובה שלי בתראד אחר... אני כבר יביא ציטוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ב'בגלל זה הם ימין' לכלכלה ה'קפיטליסטית'.

ויענו השמאל סוציאליסטי?

זה תלוי מאוד באזור הגאוגרפי, גיאופוליטיקה תופסת פה חזק. הימין והשמאל של אירופה שונים מהימין והשמאל של ומהימין והשמאל של ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...