המשחק נתקע לאחר 5 דקות משחק. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק נתקע לאחר 5 דקות משחק.

Xilver

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו אז זה אומר שהבעיה במאוורר, לא בכרטיס מסך ::)

ומה הכוונה "הכל בסדר"? אין לי מושג מה הולך לי שם בפנים.. הדבר היחיד שאני יודע הוא שהפעלתי את התוכנה Wizard ובדקתי את הטמפ' של המעבד במהלך המשחק. מ41 מעלות (לפני המשחק) הוא עלה ועלה והגיע ל-65 מעלות, אם לא הייתי יוצא הוא היה שוב נתקע. אני מניח שהוא מגיע ל70+ כשהוא נתקע לי.

מה אני עושה? לבדוק את המאוורר? איך לעזאזל אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח את המארז ואז מפעיל את המחשב ואת המשחק 5 דקות ומסתכל בו זמנית איך המאוורר מתפקד?

לפי איך שאתה מתאר את זה כנראה שאף פעם לא פתחת את המחשב, לך תדע אם הוא לא כולו מאובק במפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבחנתי שישנן עוד כמה בעיות...

המחשב נתקע לא רק במשחק הזה, אלא גם במשחק של אחי הקטן (שאני בטוח שלא צורך המון משאבים), ולאחר הריסטרט המחשב נתקע כמה וכמה פעמים בטעינת הווינדוס!

כשאתה אומר שהמחשב נתקע כמה וכמה פעמים, האם זה מיידית אחרי ריסטרט או גם בפתיחת המחשב לאחר שהיה סגור זמן כלשהו??

אחרי כל "האבחונים" האחרונים שלך אכן נראה שהבעיה קשורה להתחממות יתר.

גם לדעתי אין מנוס מסוף סוף לפתוח את המחשב ולוודא שהמאווררים עובדים כראוי (ולדפוק ניקוי אם אתה רוצה "להתפרע" :screwy:)

נ.ב: תבדוק את המאווררים שלך במצב עומס על המחשב (כשהתוכנה אומרת לך שהוא ב60+ מעלות), יכול להיות שמוגדר לחלק מהמאווררים לא לפעול עד שהמחשב לא מגיע לטמפ' מסויימת. (לחסכון ברעש ואבק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות גם שבביוס המעבד מוגדר שכשהוא מגיע ל70 +/- שיעשה ריסט

תבדוק גם את זה

מה שאף פעם לא הבנתי זה איך מחשבים של אנשים שלא מבינים כלום ובחיים שלהם לא פתחו מחשב שורדים יותר משנה שנה וחצי?!?!?!?!

איך מחשב יכול לשרוד כל כך הרבה זמן בלי ניקיון יסודי לפחות פעם ב3-4 חודשים (חצי שנה אם אתה ממש עצלן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט... דפיקה קלה מלמעלה והכל מסתדר =]

בכל מקרה, זה לא שאף פעם לא פתחתי את המארז, אל תהיו דרמטיים כאלה ( ::)), הכוונה הייתה שאני לא יודע איך להרכיב חלקים והיכן נמצא כל חלק בתוך המארז.

לגבי ניקיון אני כן מנקה אותו, אין בו הרבה אבק.

למחשב הבא שלי אני אדאג יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט... דפיקה קלה מלמעלה והכל מסתדר =]

בכל מקרה, זה לא שאף פעם לא פתחתי את המארז, אל תהיו דרמטיים כאלה ( ::)), הכוונה הייתה שאני לא יודע איך להרכיב חלקים והיכן נמצא כל חלק בתוך המארז.

לגבי ניקיון אני כן מנקה אותו, אין בו הרבה אבק.

למחשב הבא שלי אני אדאג יותר :)

לא ממש הבנתי מה בדיוק מסתדר עם דפיקה קלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...