עכשיו זה סופי: אין לנוקיה מושג בהנדסת אנוש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו זה סופי: אין לנוקיה מושג בהנדסת אנוש

rangerman

Recommended Posts

יש לי מכשיר חדש שלהם, דגם לסלקום שנקרא 6360. הטלפון עצמו משוכלל ומעולה מבחינת תכונות, אבל איזה מטומטם זה שתכנן את מערכת ההפעלה שלו.

יש בו כמה דברים שמראים שלחברה הזאת אין מושג בהנדסת אנוש ומימשק משתמש. דוגמאות:

* בתפריט הראשי רואים רק את הפונקציה העכשווית, למרות שהמסך מאפשר לדפדף בין 7 שורות של טקסט. חושבים שלשים אייקונים גדולים יותר חשוב ::)

* אין מספר תא לכל מספר טלפון. יש לי חבר שכדי למצוא אותו בזכרון אני צריך ללחוץ איזה 15 פעם על מקשים שונים, במקום פשוט לחייג חיוג מהיר. עם האריקסון הישן שלי זה היה שלוש לחיצות 24->send, אבל כאן כבר יותר פשוט לזכור את המספר שלו.

* כמו בהרבה טלפונים היום, גם בנוקיה הזה יש אפשרות להקליט שיחה. אבל במקום שההקלטה תתחיל אחרי לחיצה על מקש אחד (כמו בטלפונים של SK), ב-6360 צריך לעבור מסע ייסורים: "בזמן שיחה, לחץ אפשרויות, דפדף עד תפריט, דפדף עד קול, בחר הקלטה קולית ולאחר מכן בחר הקלטה".

לא מטומטמים? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בחרת דגם לקוי..

יש לי חדשות בשבילך, כל הדגמים של מהשנים האחרונות נופלים על שני הסעיפים הראשונים.

בנושא השלישי עוד אי אפשר לקבוע בגלל שכמעט ואין לנוקיה דגמים עם אפשרות הקלטה.

בקיצור, בהנדסת אנוש, כל הנוקיות אותו דרעק.

אם האריקסון לא היה עולה פי 2, הייתי הולך עליו, אבל עוד לא התחרפנתי לשלם 100 ש"ח לחודש על מכשיר טלפון.

סליחה אבל אני חייב להגיד לך שלדעתי אין לך מושג על מה אתה מדבר !

בתור אחד שעבד עם מהנדסי ,אחד הדברים שאי אפשר להגיד עליהם זה שהם לא USER FRENDLY !

הכוונות הטובות של המהנדסים שלהם לא עושות עלי רושם.

נתתי 3 דוגמאות לטמטום שלהם, אתה מוזמן לסתור אותן.

קדימה, נראה אם תצליח :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרטים נגישים -חיוג מהיר

וגם גישה מהירה לזכרונות ווליום .

כפתורי הניווט הטובים ביותר לדעתי.

תוכנה :

אחת התוכנות הכי טובות שיש לטלפון ,גרסאות שדרוג רבות (כמו לביוס ללוח אם ) אפשרות לפונקציות חדשות על מכשיר ישן

ועוד הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עם T28 משהו כמו שנה. אני רוצה להגיד שהוא ממש ממש אבל ממש לא נוח. הוא כיאלו ילד טיפש בגוף של גאון. יש לו מן Lags כאלה בתפריטים. כשהייתי עובר מפונקצייה לפונקצייה הייתי מקדים את התפריט באיזה 3 פעולות (לחיצות) או משהו בסיגנון.

בקשר לT68 הוא הרבה יותר טוב. דיי עלוב שיש לו "רק" 256 צבעים, אבל התפריטים יותר מוצלחים בהרבה (יש עדיין מעט מהאיטיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

המממ ... אני חייב לציין שכבעליו הגאים של 7650 , הממשק שלו מאוד נוח , ניתן לשינוי איך שבא לכם , אחד הדברים הכי נוחים שאיי פעם עבדתי איתו . רק מרגיז שצריך לעבור בין השפות כל הזמן .

הנה כמה דוגמאות :

7646558.jpg

5113935.jpg

הפלאפון המושלם מבחינת הנוחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל7650 יש בעיה חמורה של תוכנה... המכשיר של אבא שלי רצח את החיוג המהיר והוסיף "אנשי קשר" רייקים שאי אפשר למחוק וזה אחרי שהוא שכפל את כולם(וזה באמת לא אשמתנו... זאת אשמת התוכנת סינכרון של ...).

אבל, לאבא שלי היה את הT68i בערך 10 ימים, ואחרי זה הוא עבר ל7650, וזאת בהחלט היתה החלטה נבונה. כמכשיר נטו הT68i מנצח, הוא קל יותר, קטן יותר והסוללה שלו מחזיקה יותר זמן. אבל שומדבר לא מנצח את השימושיות והיכולות PDA של 7560, בהחלט המכשיר הכי טוב שיש כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nokia 7560- המכשיר הזה הוא אומנם הכי טוב בארץ אבל יש יותר מוצלים ממנו בחו"ל. תחשבו על זה אירקסון T68 זה מכשיר ממש ישן. הוא מכר ממש טוב באירופה לפני בערך שנתיים ורק עכשיו מביאים אותו לארץ. תמיד ככה. מביאים לישראל סטוקים ישנים. מעצבן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...