בעיה עם USB קידמי - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם USB קידמי

Alex89

Recommended Posts

יש לי את אותה בעיה.

יש לי שני חיבורים ל מקדימה כאשר אני מכניס את הדיסק און קי לחיבור העליון הוא רושם חומרה לא מזוהה

וכאשר אני מחבר לחיבור התחתון אז הכל עובד כמו שצריך. בדקתי את החיבורים והכל מחובר כמו שצריך. אני חושד שהחיבורים מקדימה לא מקבלים מספיק מתח.

מדובר בדיסק און קי של SANDISK

ולוח אם של P4P800

יכול להיות שהבעיה אצלך זהה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה בעיה.

יש לי שני חיבורים ל מקדימה כאשר אני מכניס את הדיסק און קי לחיבור העליון הוא רושם חומרה לא מזוהה

וכאשר אני מחבר לחיבור התחתון אז הכל עובד כמו שצריך. בדקתי את החיבורים והכל מחובר כמו שצריך. אני חושד שהחיבורים מקדימה לא מקבלים מספיק מתח.

מדובר בדיסק און קי של SANDISK

ולוח אם של P4P800

יכול להיות שהבעיה אצלך זהה :nixweiss:

כנ"ל הdeluxe החיבור העליון לא מזהה התקנים - אני משתמש בו בתור מתח להרדדיסק הנייד שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתרגז?!

אתה לא הבתנה אותי, יש לי שתי חיבורים שאמורים לחבר אליהם קידמי ושניה תפוסים כשאר זוג אחד מקדימה(זה שלא עובד) ואחד מאחורה שכן עובד אז היתכוונתי לנתק את האחורי (חוץ ממנו יש לי עוד 4 USBים מאחורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק חיבורים ללוח, זה צריך להיות בסדר מסויים של החיבורים

בלוח שלך יש חיבור כזה fn_fpan_usb.gif

שאליו מתחבר פלאג, וחייב שהחוטים יהיו בסדר הנכון(ברוב הלוחות זה כמו בתמונה, סטנדרטי, אבל ממליץ לך בחום לבדוק את זה בחוברת שלך)

חיבור שגוי עלול במקרה הטוב לגרום לבעיות זיהוי חומרת במקרה הטוב, ובמקרה הרע לשרוף לך התקני שתחבר, מניסיון :P

תסתכל בחוט שיוצא מהUSB הקידמי ותראה את סדר הצבעים של החוטים שמתחברים ללוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי למה התכוונתה וזה עבד! :yelclap:

החוטים היו מחוברים הפוך ;D

בכל מקרה תודה :xyxthumbs:

כל שאר האנשים שכתבו פו שיש להם את אותה בעיה כדאי להם לנסות וראות אם החוטים מחוברים בסדר הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...