אנטישמיות מחבר העמים בישראל - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטישמיות מחבר העמים בישראל

Born2Kill

Recommended Posts

כמו שאמרו מאוחר מדי, אם היו מגדירים מיהו יהודי כמו שצריך היינו היום במצב הרבה יותר טוב

עכשיו אפשר רק לנסות לגרש מהארץ את מי שתופסים ואז אולי המצב ירגע

ואני לא מצדיק את מי שאומר רוסי מסריח תימני שחור וכל זה, יש לי כמה חברים רוסים ותימני והם אחלה של אנשים

וצלב קרס זה במקור סמל מדתות המזרח.

קיצר קשה :s07:

המצב באמת קשה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כל הת'רד הזה פגום.

וזה מתחיל מאנשים מעצבנים כמו לב שקוראים לרוסים "אנחנו".

כמעט כל ה"רוסים" שאני מכיר נולדו בארץ או עלו בגיל 3 בערך. אני לא מבין מה ההבדל ביני לבינם.

יהודים/לא יהודים לפי הגדרה, זה לא משנה, אנחנו אנשים שבתקווה אוהבים את המדינה הזאת ורוצים לגור בה.

כל מי שפוגע בתושביה על רקע גזעני הוא חתיכת חרא, אם הוא "רוסי" או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הצעה, כל מי שממש אבל ממש שונא את המדינה הזאת ומתבכיין כל הזמן על כמה רע לי כמה קשה לי, ללא הבדל דת, גזע ולאום, מוזמן לעוף מפה ולא לחזור.

דיי, נמאס לי לשמוע התבכיינות כל הזמן ובאותו זמן לקלל את המדינה ואת התושבים שלה.

אני, כל השנים מגיל היסודי "קלטתי" עליה, התחברתי לעולים החדשים מרוסיה ניסיתי לעזור, כבר אז ידעתי מה המשמעות של עליה כנראה. הגנתי עליהם מכל אלה שקיללו אותם (היו, לא יותר מידי אבל היו, אני מניח מקנאה). ובסוף אחרי הכל, לאח שלי בחטיבה קוראים יהודי מסריח. שכל המג'וייפים הצבועים האלה יעזבו, יעזבו ולא יחזרו וישטוסו כמה שיותר רחוק, רק שיפסיקו לבכות. לכל עדה בארץ יש סוג של כינוי, אבל ככה זה, רוסי מסריח, רומני גנב, פרסי קמצן, תימני קמצן, הכל אותו חרטא, אבל שמגיעים לפה כאלה שרואים את עצמם כנוצרים וכל מה שבראש שלהם זה לעשות פוגרומים בישראלים יהודים, לא צריך אותם ראבאק.

שלא תבינו אותי לא נכון, רוב העליה מברית המועצות היא אחלה עליה, דוקטורים, מהנדסים וכו', רוב האנשים באמת מנסים להקלט פה, יש קמצוץ כזה שלא רוצה שום קשר למדינה הזאת - הוא ורק הוא לא רק מוזמן לעזוב אלא חייב לעזוב.

יש גם ישראלים מלידה כאלה, שכל יהבם הוא נגד המדינה, גם להם אני אומר שלום ולא להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמוך כמוני ידידי הרוסי :'(

הנה דוגמא טובה. כאשר עולים מתבדלים משאר החברה ורואים את עצמם קודם רוסים ורק אחר-כך ישראלים, למרות שיש להם תעודת זהות כחולה כמו כולנו, אז כן, הם מושכים אש ובצדק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמא טובה. כאשר עולים מתבדלים משאר החברה ורואים את עצמם קודם רוסים ורק אחר-כך ישראלים, למרות שיש להם תעודת זהות כחולה כמו כולנו, אז כן, הם מושכים אש ובצדק

זכותו של כל אדם להתערבב/להשתלב בחברה ובחור שלא לעשות זאת לפי החלטתו, טעמו ומנהגיו האישיים.

זכותי לדבר רוסית, זאת עוד שפה שאני יודע, זכותי להשתמש בה, אני שומע אנשים מדברים בהרבה שפות

זרות בהרבה מן המקומות שאני נמצא בהם, תאילנדית למשל, רוסית, ערבית וצרפתית, משום מה יש אנשים שחופש

הביטוי צורם להם.

זאת לא זכותו של אף אחד להפנות "אש" כלפי תרבויות שונות, זרות לו ככל שיהיו.

זכותכם המלאה גם לא לאהוב רוסים, אל תחפשו תירוצים לזה, פשוט תודו בזה ותגידו שאתם שונאים

קבוצה בחברה שלכם שהיא בלתי ניתנת להפרדה ועל התרומה שלה לחברה אין בכלל וויכוח.

לא מתכוון להתנצל בפני אף אחד על הארץ שבה נולדתי, אני לא רוצה ולא צריך להלחם בדם

בשביל להשתייך למושג ישראלי.

צבא עשיתי? עשיתי.

מיסים משלם? משלם באבו אבוה משלם.

אז תסלחו על הביטוי במיוחד אתה "בורקס פיצה" אבל אתם פשוט יכולים לקפוץ לי :)

וזה מתחיל מאנשים מעצבנים כמו לב שקוראים לרוסים "אנחנו".

יש לך איזושהי בעיה?

כל הטענות אתה מוזמן להפנות למשרד הקליטה והעלייה, המשרד הראשי רח' קפלן 2 ירושלים, 95950.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי תדבר גם ג'יבריש.

:nixweiss:

הבעיה היא שאתה מחשיב את עצמך כמשהו אחר.

אתה בכלל רואה צורך להוכיח שאתה עושה ומשלם מיסים.

(השתחררת כבר ד"א?)

למה אתה צריך להוכיח את זה? אני מצטער, אבל אני לא מבין מה ההבדל בין "רוסי" לביני.

אנחנו בסופו של דבר ישראלים.

ואם אתה מדבר על זכויות: זכותו של כל אחד לעשות מה שבא לו.

זה עדיין לא אומר שאני לא רואה בזה בעיה.

מה השטות הזאת של "הרוסים תרמו הרבה למדינה"???

עכשיו נתחיל למדוד כמה תרמו המרוקאים/תימנים/לא יודע מה???

מה השטויות האלה?

אתה אומר שזכותם של אנשים "לא לאהוב רוסים".

אני לא יודע אם זו זכותם או לא (לא ממש בעקרון), אבל הבעיה מתחילה מזה שאתה מגדיר אנשים כרוסים מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לי טוב טוב לפני שאתה מדבר אלי ככה כאילו אתה מכיר אותי.

אין לי תעודת זהות כחולה בכלל! למה? כי משרד הפנים לא רוצה להביא לי אזרחות! למה? ככה! הוא חושד שאנחנו לא יהודים ולכן שנתיים לאחר עלייתנו ארצה, שללו לנו את האזרחות.

ולא, אני לא מאלה שעושים "פוגרומים" כפי שRK מתאר, מן הסתם אם הייתי אז לא הייתי גיק מחשבים(לשעבר, אבל אני אותו בנאדם בכל אופן) וכדומה ::)

ולא, אני לא אנטיממי, לא נאצי ולא כלום.

למען האמת, אני אתאיסט, מה תגיד עכשיו? שאני כופר במה שאתה מאמין ולכן יש לגרש אותי ממדינת ישראל? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא רואה הבדל ביני לבינך נניח וזה נכון שכולנו ישראלים.

אבל אתה די נאיבי אם אתה חושב שזה מה שקיים בשטח ושכולם חושבים

ככה ובאמת מחשיבים את ה"רוסים" כחלק אינטגראלי מהעם.

מה שציינתי הוא שאני אישית נתקלתי בהרבה יותר מקרים בישראל

של גזענות כנגד רוסים שהופנתה כלפי ולא בשל היותי יהודי.

בכתבה לדעתי זה מצטייר כמדגם מייצג, כאילו עולי רוסיה

שונאים יהודים, מתעלמים מהעבודה שעלינו לכאן בדיוק מהסיבה הזו.

לגבי תרומת העליה הרוסית לישראל, אני לא בא לפסול תרומות של עדות אחרות

אלא להדגיש את התרומה של העליה שאיתה אני הגעתי לארץ.

תקשיב לי טוב טוב לפני שאתה מדבר אלי ככה כאילו אתה מכיר אותי.

אין לי תעודת זהות כחולה בכלל! למה? כי משרד הפנים לא רוצה להביא לי אזרחות! למה? ככה! הוא חושד שאנחנו לא יהודים ולכן שנתיים לאחר עלייתנו ארצה, שללו לנו את האזרחות.

ולא, אני לא מאלה שעושים "פוגרומים" כפי שRK מתאר, מן הסתם אם הייתי אז לא הייתי גיק מחשבים(לשעבר, אבל אני אותו בנאדם בכל אופן) וכדומה ::)

ולא, אני לא אנטיממי, לא נאצי ולא כלום.

למען האמת, אני אתאיסט, מה תגיד עכשיו? שאני כופר במה שאתה מאמין ולכן יש לגרש אותי ממדינת ישראל? ::)

מה אתה לא עושה פוגרומים?

אתה כנראה פיספסת את המפגש האחרון של "רוסים בישראל: שיפור חווית הפוגרום".

בקיצור, אני אשלח לך פרטים במייל, תתן לי את הכתובת שלך ואלת בייסבול בדרך אליך, בהצלחה קומראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל?!

אם כל יהודי היה חייב להאמין בה' אז לא היו פה הרבה יהודים, יהדות זה לאום, זה לא כמו שאר הדתות.

באמת נראה לך שלא נתנו לך ת"ז בגלל שאתה לא מאמין? אין קשר בכלל.

לי אישית אין בעיה עם עולים חדשים מכל ארץ שלא תהיה, אבל כשבאים לפה עולים לא יהודים שאומרים שהם יהודים סתם כדי לחיות פה זה מעצבן, הם יכולים לחיות בכל מדינה אחרת למה דווקא פה? ובעיקר אלה שהם אנטישמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה יודע שבאותה נימה ניתן להגיד למשל על יהודי ארה"ב - מה אתם עושים פה בארה"ב? אתם יהודים ויש לכם מדינה, ליהודים, אז לכו מפה למדינה שלכם כבר.

נשמע נאצי? נשמע כמו שהיטלר רצה לגרש את היהודים מגרמניה? למען האמת, אני לא מוצא הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שיהודי ארה"ב נמצאים שם כבר דורות, והם בדר"כ לא קוראים לרצח אמריקאים באשר הם.

בניגוד לאנטישמים שעלו לארץ אתמול או שלשום וכבר חושבים שהם יודעים הכל...יענו...אם מוות ליהודים..well...למה פאקינג באתם למדינת היהודים?

(שאני אומר אנטישמים אני מתכוון לאנשים אנטישמים ובכללם רוסים, שלא יבוא הרוסי התורן ויגיד שאני נגד רוסים, רומני רוסי מרוקאי זין שלי לא מעניין בגרוש העיקר יהודי ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...