אנטישמיות מחבר העמים בישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטישמיות מחבר העמים בישראל

Born2Kill

Recommended Posts

דווקא חשבתי שלהנהלה פה יש ראש יותר פתוח מאשר לכל הצדיקים בשקל... כנראה שטעיתי...

1.כמו שאתה יכול לראות, אני לא חלק מההנהלה פה (ולמעשה, אף פעם לא הייתי)

2.מה הבעיה עם מה שאמרתי? תופעת שוליים זה אומר שזה מיעוט שמתנהג בצורה מזעזעת כזאת

(כמו החייל הנאצי שהיה בזמנו מגבעתי, שחשף בזמנו קעקוע של צלב קרס ביום השואה)

ציפית למשהו אחר אחריי שנים של "רוסי מסריח"??

ולמה לעזאזל אתה מצדיק אותם?

סתם מעניין אותי

למה יש רוסים נוצרים בארץ?

התנאים לעליה היו מאוד מקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דיברתי על למה הרוסים הנוצרים עלו לפה

הרי הם לא יהודים אז אף אחד לא רודף אותם שם ואין להם ממה לברוח אז בשביל מה לרדוף אחרי היהודים עד לארץ היהודים?

סל קליטה ? צפי לחיים יותר טובים מאשר ברוסיה ? הרבה הבטחות מקבל מי שמחליט לעלות לארץ (לא יודע אם מקיימים, לא יצא לי להיות עולה)

ובאמת חשוב באמת שידעו שלא כל הרוסים הם כאלה, מדובר לרוב בעולים שהגיעו לארץ מחבר העמים בשנות ה-90, כשרצו לשפר את יחסי האוכלוסיה היהודית לערבית, אז בין יהודים אמיתיים שעלו מחבר העמים, האלו גם כאלה שתפסו טרמפ על הדיל שהציעו להם וגם עלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אתה ציפית למשהו אחר אחריי היחס שאתם מםגינים פה עכשיו וכנראה מופגן גם ברחוב?

אם אנשים כל יום אומרים לך שאתה לא צריך להיות פה ושאתה בכלל לא רצויי פה אתה תגיב בשמחה? כלכך כואב לך שיש מיעוט שנושם לך את האוויר ודורך לך על האדמה?

אתה יודע שאתה ניהיה לא יותר טוב מהיטלר כשאתה חוסם גישה למדינה שלך על ביסיס דת...(זה סתם הקקצנה אבל לפחות שיהיה לך מושג על מה אתה מדבר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכך כואב לך שיש מיעוט שנושם לך את האוויר ודורך לך על האדמה?

כשמדובר בנאצים כן, זאת עבירה פלילית בישראל

אתה יודע שאתה ניהיה לא יותר טוב מהיטלר כשאתה חוסם גישה למדינה שלך על ביסיס דת...(זה סתם הקקצנה אבל לפחות שיהיה לך מושג על מה אתה מדבר..)

אז מה אתה מציע? לאפשר הגירה חופשית למדינה?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אתה ציפית לשהמו אחר אחריי היחס שאתם מםגינים פה עכשיו וכנראה מופגן גם ברחוב?

אם אנשים כל יום אומרים לך שאתה לא צריך להיות פה ושאתה בכלל לא רצויי פה אתה תגיב בשמחה? כלכך כואב לך שיש מיעוט שנושם לך את האוויר ודורך לך על האדמה?

אוי בחייך, רד מעץ ה-Holier than thou שלך. האנשים שמדובר עליהם בכתבה הם לא בדיוק אנשים קשיי יום שמנסים להתפרנס בצורה הגונה והחברה הישראלית מתנכלת אליהם על לא עוול בכפם. מדובר על חלאות וחוליגנים שצריך להעיף חזרה למקום שהם באו ממנו (אפילו לא לכלא, כי חבל לבזבז את כספי המסים על אנשים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר בנאצים כן, זאת עבירה פלילית בישראל

אני לא מדבר על נאצים, אני מדבר על נוצרים! יש הבדל נכון? (ומי שמשיב תשובה לשאלה הזאת ששונה מ-לא פשוט אידיוט מוחלט!!)

אוי בחייך, רד מעץ ה-Holier than thou שלך. האנשים שמדובר עליהם בכתבה הם לא בדיוק אנשים קשיי יום שמנסים להתפרנס בצורה הגונה והחברה הישראלית מתנכלת אליהם על לא עוול בכפם. מדובר על חלאות וחוליגנים שצריך להעיף חזרה למקום שהם באו ממנו (אפילו לא לכלא, כי חבל לבזבז את כספי המסים על אנשים כאלה).

אני לא על שום עץ, ואני לא מדבר על פושעים שמנצלים את המדינה, תאמין לי שאני שונא אנשים כאלה לא פחות ממך, אני מדבר על עולים נוצרים רגילים שמתפרנסים וחיים בכבוד ובכל-זאת אנשים מתנקלים אליהם על זה שהם לא יהודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נאצים, אני מדבר על נוצרים! יש הבדל נכון? (ומי שמשיב תשובה לשאלה הזאת ששונה מ-לא פשוט אידיוט מוחלט!!)

ברור, אבל אף אחד לא דיבר על העולים הלא יהודיים

דיברו ספציפית על אלו שמתנהגים בצורה אנטישמית

(זה קפץ לי לראש בגלל שקראתי במקביל את הכתבה על החייל ההוא)

אין לי בעיה עם אלו שלא יהודיים (אפילו מקומם אותי שעושים למשפחות שלהם לפעמים בעיות עם אזרחות למרות שהם בצבא)

יש לי בעיה עם אלו שמתנהגים בצורה אנטישמית, גם זה לא חוקי בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כנראה שלא הבנתי ואני מתנצל על דברים שפגעו או משהו...

שיהיה מובן שכל ההודעות שלי מופנות רק כלפיי

עולים נוצרים רגילים שמתפרנסים וחיים בכבוד ובכל-זאת אנשים מתנקלים אליהם על זה שהם לא יהודים...

פשוט ההודעה שלך "תופעת שוליים מכוערת" קצת בילבלה אותי כי היא לא מפורטת מספיק... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו החייל הנאצי שהיה בזמנו מגבעתי, שחשף בזמנו קעקוע של צלב קרס ביום השואה

החייל הזה לפי מה ששמעתי הוריד את הקעקוע לא הרבה זמן אחרי זה... הוא עשה את זה רק בשביל לקבל 21 ולצאת מהצבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שקראתי עליו (לפני כשלושה חודשים בעיתון)

1.הוא הועף (מן הסתם) מהצבא, בלי קשר ל21

2.הוא היה בתהליכים של שלילת אזרחות וגירוש, היתה בעיה כי אין לו אזרחות נוספת

זה ממש לא היה "טריק" בשביל לצאת מהצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מדי...

HUHHHHHHH :o

רגע, אתה לא רוסי ?

ואגב זה הדבר שהכי מעצבן בליברמן, שנים הוא מדבר על חקיקה של שלילת אזרחות למתבטאים נגד קיום ... ושום דבר נגד החלאות האלה שעושקים את הביטוח הלאומי ובסוף שודדים זקנים ומשאירים צואה בפתחים של בתי כנסת (אירועי פ"ת למי שזוכר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא עצם ההגדרה "מיהו יהודי" ומי בכלל רשאי לעלות לארץ,

זה נושא מאוד לא ברור ונתון לויכוח.

אדם שסבא שלו היה יהודי, שאולי נהרג בשואה והוא עצמו רוסי נוצרי,

האם אין זו זכותו להכנס לארץ?!

הרבה אנשים שאני מכיר אינם רשומים כיהודים בתעודת זהות כי אבא שלהם יהודי ואמא שלהם לא,

..ברוסיה או בכל מקום ממנו הם הגיעו, הם היו יהודים ודווקא פה הם לא.

איך תסננו את האנטישמים ? זה קצת קשה , חוץ מזה יש כאלו שסתם גזעניים ולא דווקא כלפי כלל היהודים

אלא על בסיס עדתי, גם אותם נסלק ? מי בכלל ישאר פה בארץ :smile1: ניראה לי אף אחד .

עכשיו תגידו לי שיש כאלו שזה ממש ברור עלייהם כי הם סקינהדים וכו.. ואז עוד שנייה יבוא לפה מישהו שיספר על זה שסקינהד זה בכלל סגנון מראה ואורח חיים כמו פאנקיסט או פריק ..והוא סתם אוהב ללכת מכות והלרביץ לכולם עם אלות ממוסמרות, אבל לא בגלל שהוא אנטישמי חס וחלילה או גזען או משהו..וזה ממש לא פלורליסטי מצידינו למנוע ממנו זאת, ומה עם כל האנשים שסתם סובלים מקרחת..מה הם אשמים בכלל ..וצלב קרס זה במקור סמל מדתות המזרח.

קיצר קשה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור בזה?

אם היטלר היה שורף אותי, יש לי זכות להיות פה, גם אם איזה רב יצא משליט"א

אומר שלא.

לגבי מיעוט, אנחנו פה 1.5 מיל' אנשים, איזה מיעוט? אנחנו שולטים במדינה, דא ליברמן!

לגבי הסיפורים בכתבה, אילו מקרים בודדים בלבד...אני אישית בחיים לא סבלתי

מאימרות אנטישמיות בישראל, לעומת זאת כשהגעתי לפה מרוסיה...הגזענות חגגה לרוב :xyxthumbs:

סחתיין על הצביעות חברה'

שיהיה לכם יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...