אנטישמיות מחבר העמים בישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטישמיות מחבר העמים בישראל

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי צריך להציב סמויים בכל פינה במקומות האלה, להוציא חוק ממשלתי שיאפשר להעיף מהארץ אנשים כאלה חזרה לארץ המוצא.

אבל ממשלה דפוקה כמו שלנו בחיים לא תעשה דבר כזה, כי לא אכפת לה..

בגדול, אלה סתם אנשים ממורמרים מהחיים, שכנראה הופלו ברוסיה ועכשיו הם מצאו מקום להוציא את כל העצבים המזורגגים שלהם.

כל הכבוד לבחור שעמד ואמר שהוא יהודי בגאווה, ולא פחד לחטוף על זה ...

יאללה, שיעיפו אותם חזרה למקום שהם באו ממנו, תאמינו לי, הם יבכו על זה כל החיים שלהם, אם יהיו להם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שנים בערך הציעו להצתרף לקלאן רוסי במשחק מחשב(אני לא רוסי). בכול מקרה נכנסתי לצ'ט שלהם אז בגללי הם דיברו עברית ובמשך 10 דקות הם צחקו וירדו על מעבורת החלל קולומביה שהתרסקה ואמרו שכול מה שהיהודים עושים לא שווה ובלבלבלה .... אמרתי להם שיגידו תודה שבכלל מרשים להם לחיות מדינה הזאת ויצאתי משם.

אני חושב שצריך להתחיל לעשות סינון מסיבי לפני שמעלים אנשים למדינה הזאת לפני שהיא תתמלא ביותר מידי זבל . :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר רואה שזה הופך להיות ת'רד נגד כל הרוסים בארץ...

אז לפחות לפני שאתם מתחילים לקטול עדה שלמה תחשבו על מה אתם אומרים שלא תיצאו כמו השיכור ההוא מהכתבה או (כנראה) יותר גרוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, מי שיש לו סתם דיעה קדומה כנגד רוסים הוא אידיוט וסביר להניח שהוא עוד לא עבר את גיל 14.

ואם כן, אז הוא סתם בחור מסכן מסוג האנשים האלה שמאשימים את כל הסביבה שלהם בכל דבר לא טוב שקורה לו.

לי אישית אין שום בעיה עם רוסים, יש לי כמה חברים רוסים, הם אחלה אנשים והם מתערבבים :) ..

אבל עם סוג האנשים האלו שראינו פה בכתבה, זה מן הסתם גובל בנאציזם, ולדעתי צריך לפחות להעמיד אותם למשפט.

והכי מעציב, שזה קורה פה בתחומי המדינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר רואה שזה הופך להיות ת'רד נגד כל הרוסים בארץ...

אז לפחות לפני שאתם מתחילים לקטול עדה שלמה תחשבו על מה אתם אומרים שלא תיצאו כמו השיכור ההוא מהכתבה או (כנראה) יותר גרוע...

צודק, רק חלק מהרוסים הם כאלה, דרך אגב מה אחוז הנוצרים הוסיים החיים בישראל לייחס הרוסים בכלל בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי

למה יש רוסים נוצרים בארץ?

הם לא יכולים להשיג גרין קראד כנראה... (למי שלא הבין זאת בדיחה)

אתה מתכוון למה הם פה או איך הם היגיעו לפה?

תופעת שוליים מכוערת

דווקא חשבתי שלהנהלה פה יש ראש יותר פתוח מאשר לכל הצדיקים בשקל... כנראה שטעיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...