פוטין לארה"ב: אל תציבו מערכות נ"ט באירופה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוטין לארה"ב: אל תציבו מערכות נ"ט באירופה

בייגל טוסט

Recommended Posts

אהממ.... ::)

העם הרוסי צריך מישהו שיחזיק אותו בבייצים כדי לא להתדרדר... בגלל זה ההוראות למשטרה שם זה לעצור את כל מה שזז בצורה חשודה...

לגבי המעצרים הפוליטיים וכו', זה באמת קטע מסריח, אבל לפי דעתי זה רק כי אנשים שם עוד לא השתקמו מאז שהמשטר התחלף... ברגע שהמדינה תשתקם (עוד 10~15 שנה אני מניח) תהייה ביקורת הותר הדוקה על השלטון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נדמה לי שרק אני ו- MiniMizer חיינו ברוסיה בכל המשתתפים בדיון.

צריך לחיות שם כדי להבין... זאת דיקטטורה לכל דבר (תחת מעטפת של כאילו דמוקרטיה).

תעשה לי טובה!!

מה אתה מ**ן את השכל

כמו ש IG אמר פה מאליי רוסיה צריכה הנהגה קשוחה כדי להתקדם ולא לפול!

אם היו שם פלצנים חסרי עמוד שדרה כמו פה בארץ חבל על הזמן איזה אסון היה יכול להיות!

ולא אתם לא היחידים שחיו שם!

אתם פשוט צריכים לצאת מהשוק שלכם ומהקיבעון שלכם לגבי רוסיה, זאת לא אותה מדינה שהייתה לפני 15, 10 ואפילו 5 שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב לפני הקומוניזם לא הייה טוב יותר... אני אומנם לא מסכים עם איך שעשו את הדברים- אבל במידה מסויימת הקומוניזם הוציא את רוסיה מבוץ עמוק מאוד וקידם אותה למעמד של מעצמה...

בתקופת הקומוניזם לא היו אנשים שלא הייה להם חימום בחורף ואומנם אנשים גוועו מרעב (מאות מליונים!?), זה היו בעיקר עובדי כפייה ואנשים בכל מיני יישובים מרוחקים... בערים המצב לא הייה גרוע כמו שמתארים אותו...

אתה מתאר את המצב בצפון קוראיה פחות או יותר... ברוסיה זה ממש לא הייה ככה... בתקופת הקומוניזם היו פרוייקטים ענקיים שפיתחו את התעשייה והתשתיות, ואחוז האבטלה (לא מרצון) הייה נמוך יחסית...

ורק כדי להבהיר את הנקודה- אני ממש לא תומך במה שהייה, פשוט אני חושב שלא הכול הייה רע במשטר ההוא... וגם חלק מהרע לא היה רע כמו שמתארים (מצד שני, החלק האחר הייה הרבה יותר גרוע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשמעות של לגווע ברעב היא לא בהכרח למות מרעב, אתה יודע ::)

אנשים שרדו, אבל בקושי, ואתה יודע מה, אם כבר הבאת את צפון קוריאה, המצב בברית המועצות היה בדיוק אבל בדיוק אותו דבר!

מחנות עבודה בכפייה - check

משטרה חשאית - check

שלטון דיקטטורי - check

העדר כל זכויות אזרחיות (חופש הביטוי, הזכות לקניין, חופש התנועה, חופש הבחירה וכל זכות בסיסית שאנשים בישראל לוקחים כמובן מאליו) - check

תנאי מחייה גרועים - check (אני מניח שמעולם לא ניסית להשיג נקניק או עוף ברוסיה הקומוניסטית.. גם אם היית מנסה לא היית מצליח, כי הדברים האלה פשוט לא היו זמינים לכל מי שאינו מקורב לצמרת המפלגה)

מפלגה אחת ששולטת על כל המדינה - check

בדיוק כמו צפון קוריאה (מי אמר לך ששם אין פרויקטים תעשייתיים ענקיים ומאיפה אתה יודע מה אחוז האבטלה שם?), רק שסטאלין היה קצת יותר קיצוני מקים יונג איל (ע"ע הרעב המלאכותי באוקראינה, 20 מיליון הרוגים במלחמת העולם השניה, גולאגים, הוצאות להורג... סה"כ כ-40 מיליון קורבנות בתקופת שלטונו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ברוסייה ההרעבה לא הייתה בקנה המידה שיש בצ. קוריאה

ב. גם לא היו מחנות השמדה (הם נקראו כולפ מחנות עבודה :-X), וגם הם לא היו באותו קנה מידה (יחסית לגדל האוכלוסייה...)

ג. אני לא שמעתי על משהו שמיוצר בצ. קוריאה... וגם לא על משאבים שיש להם... ברוסיה היו קידוחי נפט, מחצבי ברזל, יהלמים..., היו תחנות כוח גרעיניות, מפעלי ענק, ייצור מכוניות\ ...

ד. סטאלין הייה קצת יותר גבוה מקים ג'. ייל, ודפוק באותה מידה, רק שבגלל הגובה פחות חמצן הגיע לו למוח, אז הפסיכותיות יצאה קצת יותר קיצונית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ברוסייה ההרעבה לא הייתה בקנה המידה שיש בצ. קוריאה

שבעה מיליון אוקראינים מתו בתחילת שנות ה-30 כתוצאה מ"רעב מלאכותי" שנוצר על ידי סטאלין. זה בערך 30% מאוכלוסיית צפון קוריאה.

ב. גם לא היו מחנות השמדה (הם נקראו כולפ מחנות עבודה ), וגם הם לא היו באותו קנה מידה (יחסית לגדל האוכלוסייה...)

הו, אני דווקא חושב שמבחינת מחנות השמדה, ברית המועצות לקחה בגדול. בתקופתו של סטאלין בלבד מתו כ-3 מיליון איש בגולאגים.

ג. אני לא שמעתי על משהו שמיוצר בצ. קוריאה... וגם לא על משאבים שיש להם... ברוסיה היו קידוחי נפט, מחצבי ברזל, יהלמים..., היו תחנות כוח גרעיניות, מפעלי ענק, ייצור מכוניות\ ...

מאיפה אתה חושב יש להם כל כך מתקדם? מ-Walmart?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 מליון יחסית לאוכלוסיה של אוקראינה זה לא כל כך הרבה מבחינת אחוזים, ביחד לאלה שמתו מרעב בצ. קוריאה, יחסית לגודל האוכלוסייה שם...

בגולאגים לא היו תאי גאזים... זה היו מחנות עבודה ממה שאני יודע... עדיין- העבידו אותם בצורה בלתי אנושית במטרה שם ימותו, אבל זה לא הייתה מטרת העל... בערך :-\

וחוץ מהנשק (שאני לא יודע כמה ממנו יש להם ועד כמה הוא טוב...), מה עוד יש להם?

בוא נסכים על זה שהייה שם חרא ונסיים את הדיון? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 מליון יחסית לאוכלוסיה של אוקראינה זה לא כל כך הרבה מבחינת אחוזים, ביחד לאלה שמתו מרעב בצ. קוריאה, יחסית לגודל האוכלוסייה שם...

ואם היו 60 מליון יהודים בעולם והיו רוצחים 6 מליון אז זה רק 10% אחוז וזה גם לא כל כך הרבה נכון? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מפגר?

אני משווה בין שני מיקרים מסויימים... אני לא מצדיק או ממעיט מהחומרה של המיקרים...

וכן, 6 מתוך 60 זה לא כל כך הרבה כמו 6 מתוך 12... אם כבר אתה נכנס לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שרק אני ו- MiniMizer חיינו ברוסיה בכל המשתתפים בדיון.

צריך לחיות שם כדי להבין... זאת דיקטטורה לכל דבר (תחת מעטפת של כאילו דמוקרטיה).

בהחלט!

יש שם אווירה של המלחמה הקרה, כאשר אנשים היו אטומים ולא שמו לב למה שקורה מחוץ לרוסיה וכדומה.

(הייתי בקיץ האחרון ברוסיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שם תמיד כזה ::)

ואפשר להבין אותם... יש להם מספיק צרות משלהם בלי שאר העולם... זה רק בישראל אנחנו כל כך מחוברים לYNET שכל דבר שקורה אנחנו ישר יודעים עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...