החלפת כרטיס מסך 1300PRO בכרטיס 7300GS - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת כרטיס מסך 1300PRO בכרטיס 7300GS

ggeell

Recommended Posts

אתם בטוחים שקיים 7300GS עם 128BIT ? אני אישית מאד בספק לגבי זה.

חיפשתי גם אני כי חשבתי שרק הוציאו את ה-7300GS עם 64BIT אבל התברר שכולם ככה (64 BIT)..

אני מקווה שה-7300GT שהחליפו לי באייבורי באמת יהיה שווה או אולי אפילו חזק יותר מה-X1300PRO שהיה לי בהתחלה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

radeon 9200se למשל לא 6600GT מריץ את סאן אנדראס על ההגדרות הכי גבוהות גם 6600GT יותר חזק ממנו בהרבה מאוד

6600GT על הגדרות הכי גבוהות בסאן אנדראס על רזוולוציה 1024 על 768 כמה FPS הוא מקבל לשנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , הלכתי לאייבורי ונתנו לי במעבדה את ה- 128BIT 7300GT במקום ה-7300GS 64BIT. הכרטיס של חברת INNO3D ...לא מוכרים לי .

את האמת חששתי כי פעם ראשונה שאני מממש אחריות בחנות כמו אייבורי ונכנסתי לסרטים שיעכבו אותי עד מוות ...עבר חלק ובשלום .

מקווה שהכרטיס קצת יותר טוב ...אני לא בכלל .סה"כ כמה משחקים של 10 מגה..

תודה לעוזרים ובמיוחד ל - Xvertigo שהאיר את עיניי לגבי הכרטיס . :yelclap:

שמחתי לעזור ושמחתי לשמוע שהחליפו לך ל7300GT ! כל הכבוד להם!

אתם בטוחים שקיים 7300GS עם 128BIT ? אני אישית מאד בספק לגבי זה.

ו.... אתה צודק! :s07::kopfpatsch: . במחירונים שיש לי חלק מהGS מופיעים עם 64 וחלק עם 128... אז בדקתי את כולם עצמאית באתרי החברות ובסקירות. מחר אפנה לכמה יבואנים שיתקנו את הטעות המטופשת הזו... תודה שהערת את תשומת ליבי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xvertigo ראיתי בת'רד שרשמת שאתה פונה ליבואנים. אתה דילר במקרה ?

את האמת חשבתי להיכנס לתחום הזה אז אשמח אם תוכל לעזור לי בכמה פרטים . אם בכלל הבנתי נכון ממה שכתבת .

אני מאיזור אשדוד וחשבתי להכנס לתחום הזה . מאוד מעניין אותי אבל לא יודע מאיפה להתחיל .

תודה מראש ועל הכל . :)

יש לי חנות. זה הכל.

אם יש לך שאלות, שאל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...