בעיות בתקנת הSP1 ל WINDOWSXP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בתקנת הSP1 ל WINDOWSXP

udi

Recommended Posts

יש לי בעיה קטנה המספר הסידורי של הWINDWOS לא תקין אז צריך להחליף

יש באתר של מיקרוסופט דרך להחליף את המספר למספר אחר הם נותנים שני דרכים

הדרך הראשונה היא דרך הREGEDIT ניסיתי אותה וכאשר הם רשמו לרשום את הפקודה

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a ב- RUN התוכנה שאמורה לעלות לא עלתה

וגם ניסיתי בדרך השניה והאי אומרת שחסר לי קובץ 0*81 מה לעשות עכשיו כל פעם שאני מנסה לעלות את WINDWOS

הוא מודיע לי על הודעה האם אני רוצה להפוך את הWINDWOS לפעיל

מה עושים ? איך משנים את המספר במצב נוכחי שלי ומתקינים את SP1 ? או לפחות מתקנים אתה ה REGEDTI

כי הקובץ שהם אומרים לשנות בו משהוא נעלם לי הוא לא קיים יותר

תודה מראש

האתר של מיקרוסופט הוא http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;Q328874

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב ש%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a לא עובד לך,שם לב שהאחוז בסוף צריך להיות בהתחלה.תנסה שוב וחכה מעט עד שזה יפתח

ויש לי רעיון בשבילך...בחלון של ה REGISTRI לך ל EDIT ואז FIND תרשום שם WPAEvents הוא ימצא לך את זה,ואז תמשיך הלאה לפי מהדריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מווריק, זו שאלה לגיטימית על בעיה בפרוצדורה שמופיעה באתר של . לא רלוונטי כרגע אם המ"ה שלו חוקית או לא, כמו שכשאתה מתקשר לנטויז'ן לתמיכה (קרה לי לפני חמש שנים) והם שואלים אותך אם המ"ה שלך חוקית זה לא רלוונטי.

אודי - אם המ"ה שלך במצב deactivated אתה אמור להיות מסוגל לכתוב סריאל חדש. תנסה לעשות "כן" כשאתה נשאל אם אתה רוצה לעשות activate ולבחור ב"יצירת קשר טלפוני בלה בלה..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה אבל עדיין WINDWOS נמצא במצב של לא פעיל ורק כשאני מפעיל את המחשב מחדש הוא רושם לי הודעה

האם אני רוצה להפוך את WINDWOS לפעיל כן או לא

רשמתי כן אבל כאשר אני רוצה לשנות את מספר הסידורי של התוכנה אני צריך לרשום פקודה ב RUN

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

והיא לא מעלה לי שום דבר אז כך אני לא יכול לשנות את המספר הסידורי

ובדרך השניה שהם מציעים התוכנה אומרת לי שחסר לי קובץ בשם 0*1A8

מה לעשות

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...