אירן וצפון קוריאה משתפות פעולה... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אירן וצפון קוריאה משתפות פעולה...

taimor

Recommended Posts

הידיעה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3356202,00.html

למישהו יש עוד מידע או משהו כזה ? לי נראה שאם תהיה מלחמה הבאה היא תהיה צפון קוריאה, איראן, מדינות הרב ואולי רוסיה נגד , ארה"ב, ברטניה ואולי צרפת וגרמניה. (ככה אני חושב, ויש פה אנשים יותר חכמים ממני ומבינים בזה יותר ממני...אז תגיבו ותקנו =] )

מה דעתכם, מה אתם חושבים על המהלכים של איראן וצפון קוריאה ?

- אני, חושב שאיראן מתקדמת יחסית מהר עם הקור שלה וצפון קוריאה כבר דיי מתקדמת עם הנשק הגרעיני ושיתוף של שניהם יכול להביא רק יותר טוב מצד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ox ערכתי את ההודעה שלי ,מנהל אני מצטער על השפה שלי אני מאוד מתנצל על זה אני מבטיח לך שאני לא יחזור על זה שנית,תיתן לי עוד צ'אנס אחרון פשוט הייתי במצב רוח לא טוב וכסעתי מאוד ואני מאוד מפוחד וכשאני שומע משהו על מלחמה אז אני נלחץ . אני מבטיח שאני לא יחזור על שפה כזאת שנית.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוק כבר יהומו כל החיים שלך מתעסק אם שטויות ! :kopfpatsch: איזה מלחמה במוח שלך ? בנאדם מוגבל . מה אתה מנסה להלחיץ אנשים דפקט אחד אתה חושב שזה איזה משחק מיזדיין ? יהומו תפתח מילון ותראה את ההגדרה למילה " מלחמה" פגוע בשכל שכמוך . :bash:

אתה לא הבחור ההוא, המטומטם, שקיבל באן...? עם הכינוי הארווווווווווווווך?

itstheatotheland וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OTH שמתי לב שאחד התחביבים שלך זה פשוט לריב ולעורר מריבות. מה לעזאזל הבעיה שלך?

אם אתה חושב שלא תיפתח בסופו של דבר מלחמה, אתה פשוט ישן. אני לא אומר שצריך להתחיל להכין שקי חול מקלטים וציוד, אבל זה יקרה בעתיד הלא רחוק.

ארה"ב כבר מחזיקה 2 נושאות (גרעיניות) במפרץ הפרסי, ונושאת זה לא בדיוק צעצוע, אתה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OTH שמתי לב שאחד התחביבים שלך זה פשוט לריב ולעורר מריבות. מה לעזאזל הבעיה שלך?

אם אתה חושב שלא תיפתח בסופו של דבר מלחמה, אתה פשוט ישן. אני לא אומר שצריך להתחיל להכין שקי חול מקלטים וציוד, אבל זה יקרה בעתיד הלא רחוק.

ארה"ב כבר מחזיקה 2 נושאות (גרעיניות) במפרץ הפרסי, ונושאת זה לא בדיוק צעצוע, אתה יודע.

מה אתה מבין ביכלל ישרמנטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מוכיח את כל מה שכתבתי עליו בתרד הזה בעמוד 14...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=233509.0

וזה מוכיח עד כמה שאתה חסר חיים שעוקב אחריי חתיכת סקסי חמוד.

אתה לא יודע מה פרוש המילה : " להסתלבט " ? :pissed:[br]פורסם בתאריך: 24.01.2007 בשעה 18:36:39

ד"א זה לא מוכיח כלום חתיכת כוסון חשבת שאני ערס ואני ביכלל צחקתי בקשר לזה ועוד כתבתי את זה ולא הפעלת את השכל הקטן שלך ושגית , הושפלת ואתה ועוד כמה יפיופים פידחתם את עצמכם ולא הייתם מוכנים לקבל את זה אז המשכתם להתווכח כמו דוגמנים חתיכים, חבורת שובבים מושפלים . אתה והחתיכים שהיו "נגדי" בתרד שהבאת פה, ילד שקסי! .

תמשיך לחפש תשומת-לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הגיע הזמן לסיים את הקרקס הקטן של OTH, שלחתי הודעה למילפורד....

OTH, לערוך קללות ואז להכניס מלים כמו "שרמנטי, סקסי חמוד" וכו' לא יציל אותך מהאזהרה/באן שמצפה לך בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הגיע הזמן לסיים את הקרקס הקטן של OTH, שלחתי הודעה למילפורד....

OTH, לערוך קללות ואז להכניס מלים כמו "שרמנטי, סקסי חמוד" וכו' לא יציל אותך מהאזהרה/באן שמצפה לך בקרוב.

התנצלתי כבר ,לכל אחד מגיע צ'אנס שני ,היה נעים לך אם היו מדיחים אותך ממקום שאתה מאוד קשור אליו ואוהב? לא! אז גם לא לא נעים . אני מאוד התחברתי למקום הזה בזמן האחרון ,אני חושב שאם אני יודח/יורחק ממנו זה יפגע בי מאוד. אז מנהל לפני שאתה פועל תחשוב פעמיים אני סומך עלייך שתבחר את הדרך הנכונה.

:-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

One Tree Heel לשעבר, אחרי כל הבלאגן שעשית פה בפורום, עברת כבר את הצ'אנס המליון ורבע. השיקול איך לטפל בך הוא לא שלי, אלא של המנהלים.

את זה יקבעו המשתמשים , אם הרוב יצביע נגד אז אני אלך בעצמי.פתחתי סקר בכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...