ADSL ו WINDOWS XP???? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL ו WINDOWS XP????

Dr.Drek

Recommended Posts

שלום רב!

הנני בעל מערכת הפעלה PRO

והיום התקנתי ADSL 1.5 MBIT.

השמחה הייתה רבה והורדתי מ SERVER כלשהו במהירות מירבית...

1.אולם ב KAZAA לא הצלחתי להוריד מעל 60 K...

2.כשנכנסתי לסרבר כלשהו ב COUNTERSTRIKE ישראלי יחד עם חבר שלי שיש לו בדיוק גם ספק בינלאומי רק חבילה

של 0.5... בתחילה לשנינו היה אותו פינג...משהו כמו 30 ...ואז שלו קפץ ל 40 ושלי קפץ ל 180...וככה הולך ושב.... שלו נשאר תמיד ב

בגבול הסדיר בעוד שלי היו LAGS מטורפים...

הדבר מאוד משביז על יומי הראשון,

ואני זקוק לעצתכם....

מה יכולה להיות הבעיה?

פניתי גם לבזק ולבזק בינלאומי - והם אומרים שהקווים תקינים ועובדים כיאות...ועשינו TRACERT לסרבר והכל היה מצוין ...אבל זה לא נפתר...

מישהו אנא?

תודה מראש ,אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ביתית בכל מהירות היא דבר מאוד לא יציב.

ב-Kazaa אתה לא חייב לקבל מהירות של 100-200Kbps כיוון שלא כל המשתמשים המחוברים לרשת Kazaa נמצאים באותה חבילה כשלך.

לגבי הבעיה השנייה , היא מאוד ספציפית וכנראה תלוייה בתעבורה של ספקית האינטרנט.

ההתרשמות שלך מחבילת האינטרנט צריכה לההתפרס למשך החודש הקרוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא מתוכנות שיתוף-קבצים.

אני בדיוק על אותה חבילה וספקית כמו שלך. ובקאזאא רק לעיתים (אפשר להגיד אפילו רחוקות) אני מגיע למלוא רוחב הפס.

לעומת זאת, מאתרים או מקורות אחרים, אני תמיד מגיע למהירויות יפות מאוד.

אז ככה שאל תיקח את הקאזאא כמדד.

נ.ב.- תתחדש על ה-ADSL. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LAG שלך מאוד גבוה במשחקים מכיוון שכנראה Routing לחו"ל גרוע וזה לא רק אצלך כל מי שיש לו ADSL

ראיתי שהתלונן על pings מאוד גבוהים לעומת זאת בכבלים הבנתי שאין בכלל פינגים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kazaa אתה לא חייב לקבל מהירות של 100-200Kbps כיוון שלא כל המשתמשים המחוברים לרשת Kazaa נמצאים באותה חבילה כשלך.

המממ, אתה מטעה :nono:

גם אם הוא היה מוריד מאנשים שבאותה חבילה כמו שלו הוא לא היה מגיע ל100-200KBps.(אפסטריים קטן מדאונסטריים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kazaa אתה לא חייב לקבל מהירות של 100-200Kbps כיוון שלא כל המשתמשים המחוברים לרשת Kazaa נמצאים באותה חבילה כשלך.

המממ, אתה מטעה :nono:

גם אם הוא היה מוריד מאנשים שבאותה חבילה כמו שלו הוא לא היה מגיע ל100-200KBps.(אפסטריים קטן מדאונסטריים...)

כמובן ...

מהירות הורדה גבוהה דרך Kazaa מושגת בעזרת משתמשים אחרים שלהם אותו קובץ בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicool צודק kazaa היא תוכנה p2p זאת אומרת היא מחפשת את הקובץ שחיפשת אצל כל המשתמשים

המחוברים ואח"כ שאתה מתחיל להוריד ככל שמספר האנשים שיש להם את אותו קובץ ככה המהירות שלך תגדל

כמובן שאם אתה מוריד ממשתמש אחד שיש לו את הקובץ אז זה תלוי במהירות ההעלאה שלו ומהירות הקבלה

שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...