הצעת חוק: רוכבי אופניים יחויבו בחבישת קסדה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק: רוכבי אופניים יחויבו בחבישת קסדה

MilkMan

Recommended Posts

אז אתה בוודאי יודע שמתסכלים עלייך כאילו נפלת מהירח ועושים הכול כדי שלא תחזור שוב(מה לעשות שאני עקשן)

off topic

קודם כל זאת מכונה בדרך כלל, דבר שני אולי בת"א מסתכלים עליך מוזר אבל אתם לא מרכז העולם כפי שנהוג לחשוב שם.

/off topic

אה כן, קסדות חובה לילדים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OT

אותך לשרוף על המוקד

וכמו שאמרת בד"כ-לא עובדת

OT/

עוגייה- אבל יש צורך(ועשו על כך מלא מחקרים)- למה לדעתך רוכבי אופניים תחרותיים לובשים קסדות, זה הרי רק הורס(תשובה: חשובה להם יותר הבריאות שלהם מאשר התוצאה).

והממשלה מה לעשות צריכה להגן על אנשים מפני עצמם לפעמים ... מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל העניין, שאולי רוכבי אופניים מקצוענים מוצאים בזה תועלת אבל בנאדם ממוצע לאו דווקא.

"מה לעשות" זה לא טיעון, לדעתך אומנם ממשלה צריכה להגן על תושביה בכל תחום בחיים אבל זה לא בהכרח הדרך הנכונה, אולי נאסור על מכירת סכיני מטבח כי מדי פעם מישהו דוקר איתם את אישתו? אהה, זה לא נשמע הגיוני אתה אומר? אובכן, להכריח את כל רוכבי האופניים בחבישת קסדה לא הגיוני באותה מידה בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, קסדה זה דבר מאוד חשוב ואני אישית רוכב עם קסדה .

אבל אישית אני נגד החוק הזה, מי שלא רוצה לשים זאת בעיה שלו וזה גובל כבר בהתערבות בחיים .

אני חושב שזאת דרך של הממשלה לקחת כסף מהאיש הקטן (ע"י דוחות קנסות וכד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשלה מנסה להכחיד את הטיפשות... מה לעשות שהטיפשים מתנגדים לכך בכל תוקף(ויש הרבה כאלה כי כנראה אלוהים אוהב טיפשים)

ומה איתי? אני נוסע 15 דקות לבית ספר עם אופניים [ואז לומד כמה שעות]

איך אני יסתובב שם עם קסדה בשקית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה להלחם בחוק שיכול רק לעזור?

כי החוק הזה הוא , סליחה על הביטוי, "כיסוי תחת". זה כמו כפיתרון לבעיה הביטחונית לתת שחפ"ץ. יש בעיות בטיחות ובעיות תפיסתיות יותר חשובות בנושא האופניים שצריך קודם כל לפתור, בעעיות שפתרונן יכול להוריד דרסטית את כמות הנפגעים וחומרת הפגיעות , לעומת הפיתרון הדי מציק שהוא לא פיתרון אמיתי לבעייה.

בנוסף, עיקר האוכלוסייה שצריכה קסדות היא הילדים ולא רוכבי אופניים מבוגרים שנכנסת בהם בכביש 4 מכונית שנוסעת ב 120 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיגיון אומר שאם אני מוכן לקחת את הסיכון ולסוע בלי הקדה ביודעין שאני עלול למות, והרי שאף בן אדם אחר לא נפגע בתהליך, למעט בני משפחתי, הרי זה הוא העסק שלי, ואם אני רוצה אני יכול לבדוק אם אני יכול לעוף מעזריאלי.

אף אחד לא יגיד לי מה לעשות עם הגוף שלי.

על אותו משקל רק יותר הגיוני, ניתן ליישם חוק שייחייב לבישת (אומרים לבישה? חבישה נשמע כ"כ ילדותי) קונדום, הרי הסיכוי שאני אדבק באיידס מסקס ללא קונדום גדול אלפי מונים מהסיכוי לנפילה קטלנית מאופניים, מה גם שבקרה של הדבקות באיידס אני אדביק אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה שיגבילו את זה עד גיל 8- ומה עם גיל תשע . ומה אנשים בני 16 לא נופלים הצורה מסוכנת??

דווקא עד גיל 8 פחות קריטי ( אך יותר חשוב בשביל החינוך לעתיד) , וגיל 15 זה הוא אחד הגילאים שבהם בדיוק התכוונתי כשאמרתי ילדים , כנראה היתי צריך לרשום ילדים ובני נוער , כאלו שמשחקים עם אופניים ולא משתמשים בהם בצורה בוגרת ככלי תחבורה וספורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבוש קסדה זה יותר כמו לחגור חגורה, קשור לבטיחות.

קצת קשה לי להיות בעד החוק הזה כי הוא מסרבל בצורה בלתי רגילה וכמה תאונות קשות היו נמנעות בלי קסדה באופניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...