הצעת חוק: רוכבי אופניים יחויבו בחבישת קסדה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק: רוכבי אופניים יחויבו בחבישת קסדה

MilkMan

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

מה אתה מטומטם? אתה יודע לקרוא?

החוק לא עבר, וגם לא ממש קרוב לעבור. "חוק חדש שאושר על-ידי ועדת שרים לחקיקה לקראת הצבעה בקריאה טרומית".

אם אתה לא יודע מה זה טרומית, תחפש במילון.

חוק מטומטם. נמאס שהשלטון הארצי דוחף את האף שלו לכל פרט קטן בחיים במקום להתעסק במה שהוא צריך להתעסק בו.

אגב, על פי ההגיון (המעוות משהו אומנם) שלי אם מישהו רוצה לסכן את חייו צריכה להיות לו את האפשרות.

אז גם צריך להרשות לאנשים לנסוע בלי קסדות על אופנועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יאאלה אם לא צריך את החוק הזה אז בואו גם נוריד את החוק שחייב לשים חגורות בטיחות ברכב, ומי בכלל צריך קסדה על אפונוע? הרי אם אופוען עושה תאונה הוא כמעט בטוח מת אז למה קסדות על אפונוע?

ובכלל מי צריך רמזורים? בואו נוריד את הרמזורים, גם ככה אף אחד לא מציית להם.

:bash::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יאאלה אם לא צריך את החוק הזה אז בואו גם נוריד את החוק שחייב לשים חגורות בטיחות ברכב, ומי בכלל צריך קסדה על אפונוע? הרי אם אופוען עושה תאונה הוא כמעט בטוח מת אז למה קסדות על אפונוע?

ובכלל מי צריך רמזורים? בואו נוריד את הרמזורים, גם ככה אף אחד לא מציית להם.

:bash::kopfpatsch:

למה לא? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שהם כן הגיונים יש כאלה שלא.

ולמות מפגיעת ראש על אופניים זה פשוט דבר שלא קורה.טוב אז בפעם בשנה משהו מת מזה בעולם, יש סיכוי יותר גדול שאני אזכה בלוטו ובטוטו באותו יום מאשר שאני ימות ממכה בראש בנסיעה על אופניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק לא עבר, וגם לא ממש קרוב לעבור. "חוק חדש שאושר על-ידי ועדת שרים לחקיקה לקראת הצבעה בקריאה טרומית".

אהה.. בחדשות אמרו רוכבי אופניים יחוייבו לחבוש קסדה

אז חשבתי זה עכשיו :>

ואיש של מגן דוד סיפר לכיתה שלי שאישה נכנסה ברוכב אופנים עם קסדה

היה לו קסדה ->הוא שרד שבוע בבית חולים ומת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה אתה מטומטם? אתה יודע לקרוא?

אם אתה לא יודע מה זה טרומית, תחפש במילון.

אז גם צריך להרשות לאנשים לנסוע בלי קסדות על אופנועים?

אני יודע מה זה טרומית, אם כי עלי להתדוות כי לא קראתי את הכתבה אלא רק הגבתי הרעיון מאחורי ההצעה. תודה רבה שאת מדברת באופן מאופק ולא מתלהם.

בעקרון גם במקרה של אופנוע אני מאמין שלא צריך לחייב לשים קסדה, אם מישהו מטומטם מספיק כדי לא לשים אותה אז העולם כנראה לא יפסיד אם יקרה לו משהו. יחד עם זאת יש הבדל בין אופנוע לבין אופניים, ואם אכן יש הצדקה לקסדה על אופנוע אין זה מעיד כל צורך דומה אצל רוכבי האופניים. תאונות מוזרות תמיד יהיו, השאלה האם פגיעה של מספר אנשים בשנה מצדיקה הוצאה משמעותית על חקיקה ואכיפה והאם זה אומר שיש לחייב כל רוכב אופניים להוציא סכום מכובד על קסדה, אני חושב שלא.

תגיד אתה זה שתיהיה צמח

הסיפור הזה לא היה קורה אם הייתה קסדה

http://www.israel-rollers.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2030

אז הסיפור הזה לא היה קורה, אז מה? זה מעיד אולי שיש טעם לשים אחת כשיוצאים להחליק. אבל אם מישהו רוצה לרכב ללא קסדה גם במחיר של פגיעה קשה לעצמו במקרה של תאונה צריך לאפשר לו, ואין פה מקום להשוות לכלי ממונעים, לפחות לא בעיני.

קסדת אופנים אכן יכולה לספק הגנה חשובה לעיתים, אך האם זה אומר שהממשלה צריכה להחליט בשבילך אם לחבוש או לא? לא בהכרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה טרומית, אם כי עלי להתדוות כי לא קראתי את הכתבה אלא רק הגבתי הרעיון מאחורי ההצעה. תודה רבה שאת מדברת באופן מאופק ולא מתלהם.

אני לא יודעת מה הסיפור שלך, אבל בכלל לא דיברתי אליך. המשך ההודעה היה מכוון אליך[החלק המאופק והלא מתלהם..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...