האם משתלם המבצע טריפל שהוצע לי בהוט? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם המבצע טריפל שהוצע לי בהוט?

MDK

Recommended Posts

הציעו לי מחיר לא רע בכלל לחבילות:

בסיס + 3 לטלויזיה + 1.5\0.128 + טלפון Light 077 = ב-221 שקלים

או בסיס + 3 בטלויזיה + 1.5\0.512 (או 3\0.150)+ טלפון Light 077 = ב230 שקלים

קיימת גם אפשרות הוספת 44 שקלים לחבילת ה2000 דקות.

הקאץ' הגדול הוא שישנה התחייבות לשנתיים + קנס 400 שקלים אם אני עוזב את המבצע המשולב באמצע

אם אני לוקח רק את הטלויזיה ב200 שקלים, יש התחייבות לשנתיים אבל הקנס הרבה יותר קטן - 15 שקלים כפול מספר החודשים שהייתי במבצע.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא, לא ולא!

יש אצלם מא ניתוקים לרוב!(תלויב איזורים)

הירות שלהם גרוע!

אני גם התחברתי למבצע הזה ואחרי שבוע רציתי לצאת ממנו - יצאתי ושילמתי קנס 480 נראה ש80% מזה YES שילמו בשבילנו אחרי שחזרנו אליהם.

בנוסף, כשמתחברים אליהם לאינטרנט גם מחייבים אותך להחליף ספק ל012.(או משהו כזה כי לא הבנתי למה הציבו לנו כתנאי להתחברות גם להתנתק מבב"ל ולהתחבר אל 012) בשביל להתנתק מהספק 012 ולחזור לבב"ל(הספקית הטובה ביותרבישראל!!) היינו צריכים לשלם עוד 400 ש"ח קנס(אחרי שבוע שימוש בלבד, להזכירך) וYES\בב"ל לא רצו לספוג את הקנס הזה, אז נשארנו אצל 012 וברגע שההתחייבות תיגמר - אנחנו חוזרים לבזק בין-לאומי!

ד"א, חפש פה אשכולות על זה. היו מלא!

עריכה: אה וגם התוכן בYES פי 80 יותר איכותי מאשר בהוט במיוחד YES STARS וערוצי הסרטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי תקלות באינטרנט/טלפון של , לא הייתי מסתמך על מילה של אחרים.

אני מנוי באינטרנט של מאז שהוא יצא לארץ, ואף פעם לא הייתה לי תקלה רצינית.אני זוכר רק תקלה אחת בשנתיים האחרונות, שבאה בגלל הפסקות החשמל שהיו בכל הארץ, וגם נפתרה אחרי כמה שעות.

מבחינת הטלפון, יש לי אותו כמה חודשים, ולא נתקלתי בבעיות! אין ניתוקים, או משהו דומה. שומע, ושומעים אותי מצויין.

אבל לפי תגובותשל אחרים לגביי המוצרים של , הייתי אומר שהאיכות הולכת לפי מיקום. אצלי אין בעיות בכלל, אצל אחרים בעיר אחרת, קראתי שיש המון תקלות.

דרך אגב, אני לא הייתי לוקח את הבאנדל הזה רק בגלל ההתחייבות. אתה לא יודע מה יהיה בשנתיים האלה, ולהיות תקוע איתם או לשלם 480 בשביל לצאת, זאת אופציה גרועה (אני טעיתי והתחייבתי ל-012, ועכשיו לא יכול לצאת עד לעוד חצי שנה!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע? זה או זה או להמשיך לשלם לבזק 45 מינימום ולהתחייב לעוד שנה אצלם וכמובן לשלם המון על הטלפון

אני גר ברעננה. אני לא יודע על תקלות מיוחדות שיש פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהמסלול של הטלפון שהציעו אוצתך זה לא המסלול עם ה2000 דקות חינם

במסלול הזה אתה משלם 20 שקל לחודש קבוע ו12 אגורות לדקה לבזק/הוט

אל תיקח את המסלול הזה אלה אם כן אתה מדבר ממש קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לוקח רק את הטלויזיה ב200 שקלים, יש התחייבות לשנתיים אבל הקנס הרבה יותר קטן - 15 שקלים כפול מספר החודשים שהייתי במבצע.

אז אתה אומר ששווה ל-HOT שתתנתק אחרי חודש אחד?

נראה לי שאתה מתכוון כפול מס' החודשים שנותר למבצע.

בכל אופן, הבעיה היחידה שאני רואה פה היא ההתחייבות.

אני הייתי באיזור שאני גר בו(קיסריה :D, טוב, לא ממש...אבל באיזור)

הייתי מחובר לYES ול-HOT ועוד פעם ל-YES ותמיד היה בסדר בהכל,

אפילו בYES היו לי יותר תקלות, כי במזג אויר סוער בד"כ יש שיבוי קליטה ושידור.

זה באמת מאוד תלוי באיזורים שאתה חי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...