מה קורה כשמתקינים מחדש XP על התקנה אחרת (בלי לפרמט) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה כשמתקינים מחדש XP על התקנה אחרת (בלי לפרמט)

tomer_et

Recommended Posts

בזמן האחרון יש לי בעיות עם IEXPLORER - כמעט כל כפתור SUBMIT שאני לוחץ עליו מקפיץ לי הודעת שגיאה - דבר שמאוד מגביל את אפשרויות הגלישה שלי... למרות שהעלתי ת'רד בנושא לאף אחד (עדיין) לא היה רעיון איך לתקן את הבעיה ולכן רציתי מאוד להסיר את

ה - IEXPLORER ולהתקין אותו מחדש.

קיבלתי פה מהאתר את הדרך לעשות את זה... אלא שכל הדרכים שמופיעות במאמר לא מצליחות לי:

התוכנה לא מופיעה בהסרת תוכנה, אני לא מצליח להעלות את ההסרה באופן ידני.

לכן עפ"י מה שכתוב במאמר הדבר היחיד שנשאר לי לעשות הוא להתקין מחדש את .

עכשיו ככה... אני משתמש ב - WIN XP PRO SP1.

מה יקרה להגדרות ה - הנוכחיות שלי עם ההתקנה?

האם כולן יתאפסו?

האם יהיו דברים שיהיה עלי להגדיר מחדש?

האם הדבר מומלץ בכלל?

והכי חשוב... האם מישהו חושב שיש דרך אחרת להעיף את ה - IEXPLORER מבלי להתקין מחדש את המערכת (או פשוט לתקן לו את הבגים...)

חייב עזרה - בבקשה עזרו.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות נוספת היא שהבאגים הללו הם כתוצאה מוירוס אז תבדוק את המערכת הפעלה שלך....

וגם תנסה ותוריד NORTON UTILITIES , אולי זה יעזור...

אם לא..תמיד אפשר להתקין מחדש.....לא חייב פירמוט מלא...תעתיק את הקבצים החשובים לך לכונן השני ותפרמט את הכונן שעליו יושבת המערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שכדאי לך... מה שמותקן אצלך עכשיו זה SP1, הקבצים בדיסק המקורי (אלא אם עשית slipstream ל-SP1) הם ישנים יותר, כך שכשתתקין מחדש יהיו לך קבצים חדשים וישנים יחד... מיקרוסופט גם לא ממליצה על התקנת על גבי התקנה קיימת, אם כי לא הייתה לי שום בעיה לעשות את זה בפעמיים שניסיתי (שתיהן היו ללא SP1).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותחשוב על כל הטסטרים של מייקרוסופט שהתקינו עשרות רבות של פעמים גירסה על גבי גירסה של חלונות..

דווקא בקטע הזה הם די יציבים למרות ששמעתי שיש בעיה להתקים את גירסת HOME על גבי PRO

מתי טסטרים של מייקרוסופט עשו את זה? NT לדורותיה לא נועדה שיתקינו אותה מחדש שוב ושוב... הפעולה הכ"כ פשוטה ב-9X שבדרך כלל עוזרת לפתור בעיות לא אמורה להעשות ב-NT, ולכן יש לך מנגנונים של גיבוי אוטומטי של תצורת הדרייברים, אפשרויות מתקדמות ל-safe mode, דיסקטי הצלה, repair console ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...