איפה אתם עובדים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם עובדים?

DimaX

Recommended Posts

1. אני ברמנית/קופאית בבר בטרמינל 3, בשדא התעופה. כמעט ולא יוצא אלכוהול וככל שנהיה קר, נהיה יותר גרוע, אז אני בעיקר בקופה.

2. מנובמבר ככה.

3. 21 וחצי.

כל דבר שיש לי לומר? - צרפתים זה עם ח-ר-א ואם אתה (פותח הת'רד) חושב שלעבוד באולם של חרדים זה גרוע, תעבוד באולם בפ"ת - ואם הם יחביאו לך 5 שקל מתחת למאפרה, אתה בר מזל. אם אתה גר בסביבה של שדא התעופה (פ"ת, לוד, יהוד, אור-יהודה, רשל"ץ) אני יכולה לתת לך את הטלפון. עובדים אצלינו תיכוניסטים וחיילים ואתה לא חייב במס' מינימלי של משמרות בשבוע. יש טיפים - אין מס' קבוע, יום אסל, יום באסל.

מכירה שם מקום שמחפש עובדים מתחת לגיל 18? בדיוק היום הייתי בשחקים הזה בטרמינל שלוש ועברתי על כל החנויות לחפש עבודה... כמעט כולם מחפשים או מעל גיל 18 או אחרי ... חודשיים זה כל מה שיש לי עד גיל 18... חוץ ממקדונלס שיש לי שם ראיון ביום ראשון... ואיזשהי מסעדה שביקשו ממני לבוא ביום ראשון ל"השתלמות" של שבוע.... פאקינג גנבים

טוב עוד חודשיים אני יחזור לשם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני לא עומד ללכת לשם...

בILLY מקבלים רק אחרי צבא

אני פשוט אצטרך לחזור עוד חודשיים או במקדונלס

באמת? אבל יש לנו תיכוניסטים... כנראה לא רוצים יותר כי חסר אנשים שעובדים לילות (ואני שעובדת רק לילות מאיימת לברוח לגרמניה כל יומיים).

לנקות בים ב-30ש"ח?! תגיד לי איפה לחתום! לשמור על נקיון החוף וגם לקבל על זה כסף?! ועוד בחורף כשאין מבקרים?! אני רוצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח העבודה עצמה כיפית ממש - יש נוף מדהים ( זה אחד המקומות היפים בארץ - צוקי ים אם מישהו מכיר)

וזה בים

אז זה טוב

תאמת - חשבתי לעבור להיות השולייה של הטכנאי מחשבים שלי... הוא אוהב אותי ממש ( לא בגלל שהוא הטכנאי שלי והוא רוצה כסף - פשוט אני מכיר אותו המון זמן והוא נותן לי מחירים מעולים) .

ועוד אופצייה הייתה לקנות הרבה ארטיקים ולמכור אותם בים חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן 19, תומך טכני בבזק בינלאומי, עובד שם שנה וכמה חודשים (ישר אחרי תיכון).

20 לשעה, ובשבתות 30.

עבודה נחמדה, עובד תמיד חצי חודש, עם פעמיים שישי-שבת 150% ומקבל 3600 שקלים (הייתי מקבל קרוב ל-5 אלף כשעוד היה לי כוח לעבוד חודש שלם, אבל מס הכנסה הורגים!!!).

מחפש עבודה אחרת, כי אני רוצה לעבוד בלילות, ולא משמרת 16:00-00:00 כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט בן 19

טכנאי קשר ומחשוב

משכורת לא משהו , 480 שקל לחודש , ואין שעות נוספות

מה שכן הבוס שלי נחמד כל ארבעה חודשים מביא לי חופשה מהעבודה , 10 ימים להיות בבית.

אני מקווה ששכחת 0 אחד... :)

דריה, תודה על ההצעה! :) אני מירושלים אז לא ממש מתאים..

תאמיני לי שלעבוד עם דוסים זה סיוט! כל שניה "תביא לי זה וזה וזה" "הבירה הזאת לא קרה מספיק! לא לא לא אסור לשים קרח בבירה! שים את הבירה במקפיא ותחזיר עוד 10 דק'!" "יש לכם עוד מנה-שתיים של שוק עוף? הכלבה שלנו אוהבת את זה..."

ילדים קטנים ומחורבנים מתרוצצים לך בין הרגליים וכל דקה אתה כמעט מועד ומעיף מגש של 10 קילו על איזה ראש של אחד מהם... :-\ ובסוף אין טיפים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי, יש לנו מלא מלא מ-ל-א חרדים גם אצלינו. לפני יומיים באים זוג חרדים, מזמינים קפה ועוד רוצים שנשים להם 2 סוכר בפנים. אני הסברתי להם בנימוס שהסוכר נמצא ליד איפה שמקבלים את השתיה והם מוזמנים לקחת ולשים בעצמם. אז הם אומרים לי "לא לא לא! אני טס פה כל שבוע וכל פעם שמים לי את הסוכר בפנים! אני דורש שתשימו לי את הסוכר בפנים אחרת הוא נתקע בקצף של הקפה!". הוריד בעין שמאל שלי התפוצץ ונהיו לי תיקים. ביקשתי מהבאריסטה שתעשה את זה ואח"כ היא התלוננה בפני (ובצדק) ואמרה לי בחיים לא לעשות את זה יותר. אין, פעם באה שאני רואה אותם או בני זונות אחרים כאלו, אני פשוט אגיד להם "אתה ילד גדול, אתה יכול לשים לבד". חראות. ותמיד או שיש לך חרדים מלייאנים שקונים את הכי הכי זול (במיוחד אם זה לנשים שלהם) או שיש מלייאנים צעירים שקונים חצי בר ולא משאירים אגורה טיפ וגם משגעים אותך כל 2 שניות... גרררר.

ואתה יודע מה? בבירה באמת אסור לשים קרח. אתה חובבן... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאלתי אם הוא רצה שאני אשים לו בבירה קרח.. הוא אמר לא וזהו. מה שמנדנד זה איך שהוא אמר את זה ואיך שהוא פקד עלי להחזיר לו את הבירה אחרי שהייתה במקפיא 10 דק' ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...