ילד איפרקטיוי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ילד איפרקטיוי

anisarsor

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואחר כך אתם צוחקים ואומרים שאני לא חכם ואתם מדברים כמו ילדים בן 3 ואני בכלל לא מאמין אני יודע שאתם מדברים סתם.

הלוואי ויבוא מנהל גדול פה ויראה שאני מדבר יפה ואתם עושים שטויות אה גם זה ספם!!!!!! ואסור!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח איזה ת'רד ענק!!!!!!!!!!!1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::xyxthumbs: :xyxthumbs: :funnypost: :funnypost:

בכל מקרה תשמע מקסי תיקח כדורים...אני במכומך הייתי מחכה כאילו אני לא יודע ואז כשהם יגידו לך לקחת כדורים...תילך איתם מקום.... ותתחיל לא ללכת לבצפר!

[יו אני חייב להפסיק לרשום בצפר! רמתי בצפר גם במבחן בספרות :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ללמוד לנצל את המצב שלך.

תכתוב הרבה. תרביץ הרבה. תעשה הרבה צרות. תתחצף,תתפלסף - הכל. עד שתלמד שהמצב שלך מקנה לך יתרון, כשאתה יודע לשלוט בו.

מי שהפך את הנושא לצחוק בגדר אידיוט גמור.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכתוב הרבה. תרביץ הרבה. תעשה הרבה צרות. תתחצף,תתפלסף - הכל. עד שתלמד שהמצב שלך מקנה לך יתרון, כשאתה יודע לשלוט בו.

יום טוב.

זה יהיה כמובן, פותח הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום טוב.

אחרי שתעשה את כל זה לא תצטרך יותר לבלוע כדורים, יכניסו לך ישר לוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא מאמין שזה רציני...למקרה שזה כן

אל תקח רטלין זה דופק תשכל ויש לי חבר להוכיח את זה הוא שרוט לגמרי חחח

אם כבר רוצים לתת לך כדורים תקח "אומגה 3" זה גם עוזר לבעיות קשב וריכוז או "היפראקטיביות" וזה לא דופק תשכל...

זה לא כמו הרטלין שיש בו חומרים כימיים זה סך הכל שמן דגים...חבר שלי לוקח את זה והוא אמר שזה עוזר לו מאוד...יש אנשים שלוקחים את זה אפילו סתם לבריאות מזיק זה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה ת'רד ;D

סרסור אני מת עליך. מאז שהצטרפת אני רק מחכה לת'רדים שאתה פותח.

ואתה לא שם לב שאף אחד לא מאמין שאתה ילד בן 9? (גם אני מפקפק בזה) תעלה איזה תמונה שאתה מחזיק בה שלט עם השם שלך ואולי ככה יאמינו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...