ימי הולדת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ימי הולדת

yoav9

Recommended Posts

אני יודע שאני לא רצוי כאן, זה בסדר, פשוט לאחר היום הולדת הOWNz שעשו לי הייתי חייב להעלות את התר'ד הבא:

מה עשו לכם ביום הולדת?????

כמובן שאם למישהו יהיה אכפת ויענה על התר'ד נוכל להכין רשימה ענקית של רעיונות למי הולדת שיבואו, ואביא כאן דוגמאות לימי הולדת שעשינו לחברים שלי (לקשור אותו, לשפוך עליו ריבה ושלל דביקים, לשפוך עליו FULL נוצות, לתלות עליו שלט של "אני תרנגולת תירו בי!" לצלם ולפרסם בשכבה...)

בקיצור מה עשו לי?

2001:

הביאו אותי, תקעו אותי בארון מפח כאשר כולי קשור כלל העיניים והדיים ואני מקווץ ככפיוד... ואז שיחקו על הארון פיצוצים (מה שיצר קוצים לכיווני מכייון שהארון פח היה חלש והתקפל) ואז כמובן ניערו אותי רבות וכל העור שלי נקרע, ואז אחרי 47 דקות הוציאו אותי והיו שם 100 איש עם פיצות נרגילות ובחורות ערומות עם מאווררי 4 LED FAN עליהם (את החלק האחרון המצאתי... :( )

לאחר סיום השנה הוחלט ששנה הבאה אין יותר ימי הולדת בעלי התעעללויות על כן:

2002:

תלוי לי שלט ענק (3 מטר על 3 מטר) בביה"ס של יואב מזל טוב , עם חתולה (האב בית הבן בן כלב הוריד לי אותו), כל הצוות בתנועת נוער שלי הביא לי סנוויצ'ים לארוחת עשר (אני ידוע בסנוויצ'ים המגוונים שאבי מכין)

כל חברי באו אלי ועשו לי משחק אני המלך (סחבו אותי ממקום למקום, החזיקו לי את הטלפון, הכינו לי שלוש ליטר של פסיפלורה בננה וכו) ובערב אכלו במסעדה.

ושמרתי את החלק הכי טוב לסוף!

שיר נתנב לי מתנה ליום הולדת, אפשר לכנות את המתנה כ7 וחצי דקות בגן עדן (אם לא ריחפתי אני אפס!)

ומה איתכם? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום הולדת האחרונה שהייתה לאחד מהחברים, הוא חטף איזה קרטוןן ביצים על הראש והגב

אחרי זה קמח

וסתם קצת בוץ אחרי זה

והוא דווקא אהב את זה

והבטיח לנקום בי! (סעמק התאריך שלי מתקרב..)

זה הכל בנתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה ב22 בדצמבר (רמז)

היתה לי יומהולדת-לא רציתי שיעשו לי כלום-אני שונא מסיבות,הפתעות ואפילו מתנות.

הגיע הערב שיחקתי לי במחשב אני חושב שזה היה הדמו של SOF2 (מולטיפלייר)

שיחקתי עם על עוצמה גבוהה ולא שמתי לב לדבר.

רוב חבריי כבר היו בסלון.

אחת מידידותי התקשרה אליי להזמיני למסיבה.

הלכתי להתרחץ..הלבשתי...בלי לשים לב לדבר!

הגעתי לסלון ופתאום אני רואה את כל חבריי וחבורתיי...

המסיבה היתה לא משהו-נעלנו ילד מעצבן שנכנס בכח למסיבה במרפסת שמש שיורד גשם בחוץ!

שמתי הרבה נירוונה והמצב השתפר ;D ;D

אחר כך לא היה כל כך טוב כי קיבלתי התקף אסטמה רציני...

המסיבה נגמרה יחסית מוקדם 1 וחצי בערך..

והלכתי לבית חולים..

ההפתעה היתה הדבר הנחמד...

והעובדה שחבריי היו שעה בערך בבית בלי שאני אשים לב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב לגבי המסיבה של 2001: חתיכת מאזוכיסט, אני זוכר גם שאמרתם שלעומר שמתם אותו בעגלה של סופרמרקט והתעללתם בו וזכור לי משהו שהשתנתם עליו או משהו (בבקשה תגיד לי שזה טעות בזיכרון :jump: ).

לגבי 2002: פששששששששששששש נשמע סבבה, חשבתי כבר נגמר לגמרי הקטע עם שיר. או שאז התעוררת? ;D

אוניקו: סאדיסט... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב לגבי המסיבה של 2001: חתיכת מאזוכיסט, אני זוכר גם שאמרתם שלעומר שמתם אותו בעגלה של סופרמרקט והתעללתם בו וזכור לי משהו שהשתנתם עליו או משהו (בבקשה תגיד לי שזה טעות בזיכרון :jump: ).

לגבי 2002: פששששששששששששש נשמע סבבה, חשבתי כבר נגמר לגמרי הקטע עם שיר. או שאז התעוררת? ;D

אוניקו: סאדיסט... :P

1) למען האמת לא השתנו עליו, אליו הכנו לו חומר מיוחד בריח (וטעם) של שתן ושפכנו עליו, והיות והיה עליו כיסוי עיניים... (אפילו חיממנו אותו)

2)ניתקתי איתה קשר, לגמרי, אני אפילו לא אומר לה שלום בביה"ס. אבל, אמרתי לה באיזה מכתב שזה הדבר שאני הכי רוצה בעולם ליום הולדת, אבל בגלל שאין סיכוי אז אני יסתפק במאוורר שקוף למחשב עם מנורות (COOLER MASTER 4 LED FAN מישהו?) ואז היא אמרה לי

FUCK THE COMPUTER!

;)

למרות שלא וויתרתי על החלום עם המאוורר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...