בעיות של עשירים. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות של עשירים.

MilkMan

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שקרן. אין דבר כזה גבר שלא אוהב בלונדיניות.

אין לי סיבה לשקר, אני באמת שונא בלונדיניות, במיוחד את אלה עם הצהוב המלאכותי שזה ממש מגעיל.

הדבר הכי מעצבן בבלונדיניות (תמיד זה האלה שצובעות) שהן בדרך כלל ממש ממש מפגרות ואז זה הופך לשילוב מנצח של

טיפשות כיעור והרבה מאוד איפור, וכמובן בגדים ב 7000000 ש"ח שחס וחלילה לא יחשבו שהיא עניה או משהו (לפחות ככה

אני מבין את הקטע הזה...) למרות שהיא גרה בשכונת עוני ומדברת כמו זונת אופיום שמזדיינת עם פועלי רכבת סינים.

טוב אולי קצת נסחפתי בתגובה שלי, אבל אני פשוט לא אוהב בלונדיניות ואני לא היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי מה הייתי עושה לה...

ויטניר

את חושבת שאם הבחורה הזאת תביא ילדים זה יסכן את האנושות?

נראה לך שאם כפילה של פאריס הילטון תעשה ילדים זה לא יסכן את בריכת הגנים האנושית? או לפחות יגרום להזנחה קשה של השרצים...

אני אוהבת בלונדיניות, אבל טבעיות עם גוון שנראה טבעי ומתאים לעור/עיניים, אחרת ישר רואים שזה צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאם כפילה של פאריס הילטון תעשה ילדים זה לא יסכן את בריכת הגנים האנושית? או לפחות יגרום להזנחה קשה של השרצים...

איזה הזנחה ?

היא תשים תיצור בתיק ותילך אייתו למסיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? זה כול מה שהבנת מהסרטון?

אז כנראה שאתה גם מפונק.

יש אנשים [כמוני] שאם יוצא להם ביום הולדת לעשות איזה 1000 ש"ח מהמתנות של חברים\משפחה אז הם שמחים, לצפות לרכב? אפילו לא בחלום.

ויש אפילו כאלה שלא מקבלים אגורה ליום הולדת ובקושי מקבלים מזל טוב, והיא קיבלה פאקינג ועוד מתלוננת על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מילא זה, אם היו קונים לה פיאסטה כחולה היא היתה יותר שמחה מהסאאב הזאת...

ראבאק, הוא קונה לה מכונית בלא יודע כמה כסף והיא בוכה על הצבע! כמה מפונקים אפשר להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? זה כול מה שהבנת מהסרטון?

אז כנראה שאתה גם מפונק.

יש אנשים [כמוני] שאם יוצא להם ביום הולדת לעשות איזה 1000 ש"ח מהמתנות של חברים\משפחה אז הם שמחים, לצפות לרכב? אפילו לא בחלום.

ויש אפילו כאלה שלא מקבלים אגורה ליום הולדת ובקושי מקבלים מזל טוב, והיא קיבלה פאקינג ועוד מתלוננת על זה.

אני ביום הולדת קונה לעצמי מתנה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...