מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

Krazy Hawk, לא אמרתי שמי שלא מבין שלא יגיב???

הנה ציטוט שלך:

"מה אתה מזיין לאנשים את השכל?

קודם כל תדע שמונוסודיום גלוטמט זה זבל תעשייתי, במיוחד בכמויות שהם שמים בכל מוצר אז זה ממש לא בריא.

אל תזיין לאנשים את השכל חומצת אמינו שמחומצת אמינו ושזה בריא, כל חומצות האמינו שהגוף שלך צריך אתה מקבל מכל מה שהוא חלבון מלא: בשר עוף, בשר בקר, דגים, ביצים, חלב וכל מוצריו, אז אף אחד לא צריך לאכול את החרא ששמים במזון תעשייתי מעובד בשביל לקבל חומצות אמינו.

אנשים פשוט מאוד תאכלו כמה שיותר טרי וכמה שפחות מעובד וזהו אתם תהיו בסדר גמור. לא יותר טוב לדעת שמה שאתם אוכלים לא מכיל כל מיני דברים שאתם אפילו לא יודעים לאיית?"

דבר ראשון, אין מקום לגסות הזאת שלך... זה רק מחפה על בורות

דבר שני, אני מבין שמה שאתה אומר מבוסס על סמך שנים רבות של לימודים... כי אני מדבר מתוך ניסיון, ידע ולימודים מאחר וזה נוגע לתחום העיסוק שלי - ביוטכנולוג בעל תואר שני.

ואם לא היית לוקה בהבנת הנקרא - היית קורא גם שכתבתי שכל חומר יכול להיות מזיק - הכל שאלה של מינונים.

ובפעם האחרונה - מדובר באבן בניין לכל החלבונים בגוף שלך...

נכון להיום אין הוכחות חד משמעיות שהחומר מסוכן במינונים גבוהים... המהדרין נמנעים מלאכול את זה, אבל זה יהיה כמו לא לאכול כל דבר שעדיין לא הוכיחו שעלול להזיק... ולא חסרים כאלה חומרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ofsher, קראתי איפשהו שמונסודיום גלוטמט משתק חלק מבלוטות הטעם בלשון וגורם עקב כך לחיזוק הטעם, האם ידוע לך משהו על זה?

בכל מקרה, חומצות אמינו או לא, אני מעדיף לחיות בלי מונסודיום גלוטמט... לפחות לא זה שמוסף לאוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Krazy Hawk, לא אמרתי שמי שלא מבין שלא יגיב???

הנה ציטוט שלך:

"מה אתה מזיין לאנשים את השכל?

קודם כל תדע שמונוסודיום גלוטמט זה זבל תעשייתי, במיוחד בכמויות שהם שמים בכל מוצר אז זה ממש לא בריא.

אל תזיין לאנשים את השכל חומצת אמינו שמחומצת אמינו ושזה בריא, כל חומצות האמינו שהגוף שלך צריך אתה מקבל מכל מה שהוא חלבון מלא: בשר עוף, בשר בקר, דגים, ביצים, חלב וכל מוצריו, אז אף אחד לא צריך לאכול את החרא ששמים במזון תעשייתי מעובד בשביל לקבל חומצות אמינו.

אנשים פשוט מאוד תאכלו כמה שיותר טרי וכמה שפחות מעובד וזהו אתם תהיו בסדר גמור. לא יותר טוב לדעת שמה שאתם אוכלים לא מכיל כל מיני דברים שאתם אפילו לא יודעים לאיית?"

דבר ראשון, אין מקום לגסות הזאת שלך... זה רק מחפה על בורות

דבר שני, אני מבין שמה שאתה אומר מבוסס על סמך שנים רבות של לימודים... כי אני מדבר מתוך ניסיון, ידע ולימודים מאחר וזה נוגע לתחום העיסוק שלי - ביוטכנולוג בעל תואר שני.

ואם לא היית לוקה בהבנת הנקרא - היית קורא גם שכתבתי שכל חומר יכול להיות מזיק - הכל שאלה של מינונים.

ובפעם האחרונה - מדובר באבן בניין לכל החלבונים בגוף שלך...

נכון להיום אין הוכחות חד משמעיות שהחומר מסוכן במינונים גבוהים... המהדרין נמנעים מלאכול את זה, אבל זה יהיה כמו לא לאכול כל דבר שעדיין לא הוכיחו שעלול להזיק... ולא חסרים כאלה חומרים...

רגע אתה ממליץ על מעובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי איפה אפשר להשיג את זה - אין לי מושג, אני מניח שיש סיכוי שברשתות שיווק מסויימות או אולי מעדניות, פשוט להתקשר ולשאול...אפשר גם לגגל.

לגבי שיתוק בלוטות הטעם - לא ידוע לי דבר כזה, מה שכן, הטעם הוא מאוד דומיננטי ונוטה להאפיל על טעמים אחרים.

ולגבי Krazy Hawk... אני לא ממליץ ולא המלצתי ולא אמליץ על כלום... מה גם שלא הייתי קורה לזה "מעובד".. גלוטמט זאת חומצה אמינית שצריכים ממנה הרבה מאד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע נו מאיפה אני ידע עכשיו אם המונוסודיום גלוטומט מזיק או לא? גם אני חולה על הטעם שהוא נותן...תכלס אם זה לא מזיק ואפילו בריא אני נראה לי אקנה...נראה לי גם בארומה הם שמים אותו בסלטים שלהם..אחרת אני לא יודע איך זה יוצא שהם כל כך טעימים יחסית לסלטים שמכינים בבית (ולפעמים אני עושה סלט ממש כמו בארומה) פעם אחרונה שאכלתי שמה סלט עוף זה היה כל כך טעים שהסיפוק היה כזה אדיר שזה הזכיר לי אפילו סיפוק מיני חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב בתזונה זה לגוון... פעם עוף, פעם דגי מים עמוקים, אפשר לפעמים גם בשר בקר...

קצת ירקות ופירות, ומאוד חשוב לצרוך שמנים - שמן זית, שמן פשתן, אומגה 3 כמובן

ולהמנע מכל שגורם לכם אישית לבעיה.. צריך לזכור שכל אחד שונה ומה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר..

לא לכל אחד מומלץ לאכול הרבה ירקות למשל...

מאוד חשוב גם לא לאכול ולשתות דברים קרים - זה לא בריא...

חלב גם לא נחשב למוצר בריא במיוחד

ולגבי דגנים, אז כמובן שדגנים מלאים הם המומלצים (לחם מחיטה מלאה, קינואה, שיבולת שועל, בורגול)

ולגבי המונוסודיום גלוטמט - יש אנשים שזה עושה להם לא טוב ויש אנשים שלא יכולים בלי... זה משתנה מאדם לאדם... מה שכן לא מומלץ להגזים בזה או בכל דבר אחר בתזונה...

והנה אני חורג מההבטחה שלי ל - Hawk לא להמליץ :smile1:

אז אתה רואה... אני לא ממליץ על "מעובד"

מקווה שעכשיו הכל רגוע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היותר מתאימה תהיה "מה לא?"

עוף ברוטב שום ודבש, סטרוגנוף, קוסקוס, סחנה, תפו"א במליון ואחד מתכונים שונים, אורז (אותו סיפור כמו עם התפו"א), דגים, נודלס, פשטידות/קישים, ועוד טונות של דברים

כל פעם היא ממציאה משהו חדש, המתכון לעוף ברוטב שום ודבש אוריגינל שלה P:

אני מזמין את שניכם לשבת, תלמדו מה זה אוכל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, באמת תהיתי אם מתכוונים לזה שקראתי בויקיפדיה- אבל מי המפגר שעושה טעות בתרגום מיפנית וכותב "אומאמי"?

המילה "טעים" בכלל מבוטאת "אומאי" :bash:

ועם כל הכבוד למאמר, לא השכלתי ממנו אפילו במעט. כל מה שכתוב שם- נאמר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...