מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו יש במקררים של היוגורטים והגבינות שקיות של כ-400 גר' נדמה לי של רביולי אמיתי ומוכן, לא קפוא, שרק לבשל ולהגיש.

האמת שזה כבר הרבה שנים ככה רק שאנשים לפעמים רוצים עם מילוי עגבניות ונופלים על מילוי תרד או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם לא קולטים בפעם הראשונה... אהה? :s05: ;)

מונוסודיום גלוטמט זה מלח!! שמורכב מגלוטמט (ח. אמינית - מאוד בריא) ומסודיום (נתרן)

בניגוד לסודיום כלוריד שהוא מלח שולחן שמורכב מנתרן וכלור והוא הרבה פחות בריא...

מונוסודיום גלוטמט אינו מזיק לבריאות - זה הכל שאלה של מינונים... גם ויטמינים מזיקים לבריאות אם אוכלים מהם יותר מדי.

העניין הוא שכשמשתמשים בגלוטמט כדי לתבל אז נוטים להגזים בכמויות... אבל גם אז... כמה לא בריא זה יכול להיות??!!

זה פאקינג חומצה אמינית... ומי שלא מבין מה שכתבתי - שלא יגיב איזה תגובה דבילית אלא שפשוט ישאל...

מה אתה מזיין לאנשים את השכל?

קודם כל תדע שמונוסודיום גלוטמט זה זבל תעשייתי, במיוחד בכמויות שהם שמים בכל מוצר אז זה ממש לא בריא.

אל תזיין לאנשים את השכל חומצת אמינו שמחומצת אמינו ושזה בריא, כל חומצות האמינו שהגוף שלך צריך אתה מקבל מכל מה שהוא חלבון מלא: בשר עוף, בשר בקר, דגים, ביצים, חלב וכל מוצריו, אז אף אחד לא צריך לאכול את החרא ששמים במזון תעשייתי מעובד בשביל לקבל חומצות אמינו.

אנשים פשוט מאוד תאכלו כמה שיותר טרי וכמה שפחות מעובד וזהו אתם תהיו בסדר גמור. לא יותר טוב לדעת שמה שאתם אוכלים לא מכיל כל מיני דברים שאתם אפילו לא יודעים לאיית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מונוסודיום גלוטמט זה לא מוצר תעשייתי.... זה 100 אחוז טבעי... למרות שזה לא אומר כלום זה שזה טבעי

ובכלל לאנשים בזמן האחרון יש פוביות מאוכל... כל דבר שכתוב "טבעי!" ישר קונים 100... די כבר פשוט תאכלו כמו בני אדם וזהו.... אנשים שדואגים כל הזמן לבריאות שלהם סופם יהיה לקבל התקף חרדה בגיל 45 אחרי שמישהו בטעות שם להם סוכר (לבן!!!!! לבן!!!! :angryfire:)בקפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרמז'ן, מוצרלה, רוקפור ועוד משהו שאני לא זוכרת עכשיו.

וואי נשמע טעים!

רוקפור? זה לא מעלה את המחיר בהרבה?

ובקשר למונוסודיום גלוטמט שזה לא בריא וכל זה

למי אכפת, אני מתערב שלפני שזה יהרוג אותכם:

תיכנס בכם רכבת, משאית תמחץ אותכם למוות, ירו עליכם ביולוגי ותעשו סקס בשלישיה עם הקוף האיראני אחמדינג'אד ובני סלע במועדון גייז

העיקר שזה טעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ חחחחחח שלישיה עם בני סלע ואחמניגא'ד כבר אין לי תאבון לכל החיים חח

בקשר למנה חמה והכול...אני אחד שדווקא שם לב מאוד לתזונה בריאה והכול אבל מנה חמה זה באמת שיא הטעים ולאחרונה אחרי שלא אכלתי מנה חמה איזה כמה שנים טובות ניסיתי שוב..קראתי את שאר התגובות של התארד ועכשיו אני מבין למה אני כל כך חולה על אוכל סיני במיוחד במסעדות...זה הכול 'נפלאות' המונוסודיום גלוטמט אה?..חח מעניין אותי לדעת אם זה באמת לא בריא כי כנראה שאני אחד שמת על זה...בכל אופן אני אוטוטו בצבא ושמה האוכל חרא שבחרא...מישהו יודע איך לעזאזל אפשר להסתדר עם האוכל שמה? ולא להשמין? (בע עכשיו כל נושא שבעולם אני משייך ישר לצבא...טוב מה לעשות זה כל החיים שלי ב3 שנים הקרובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס עכשיו אני מבין למה לעזאזל אני מרגיש חרא אחרי שאני אוכל ארוחה טובה במסעדה סינית...תמיד אני מרגיש כזה עייפות,כבדות וקצת כאב ראש לפעמים...המונוסודיום הזה גרר האמת שזה כנראה גם בגלל שיש שבזה המון מלח בלי קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...