אני מנסה ללמוד פה באתר ולמדתי קצת תראו אם טוב ומה עוד ללמוד - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מנסה ללמוד פה באתר ולמדתי קצת תראו אם טוב ומה עוד ללמוד

anisarsor

Recommended Posts

הסתכלתי וראיתי גם שמישהו שם עזר לו לכתוב.

אף אחד פה לא נביא.

אתה חושד? לא להגיב. בטוח שלא לפגוע.... כי אם אתה טועה? לך זה כמה שניות של הקלדה.

לילד זה הורדת בטחון ונזק שאין לך אפילו מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, בת'רדים אחרים הוא מתבטא כמו ילד בן 14+ ופה הוא החליט שהוא בן 9 (אפילו לא) אז הוא כותב בשגיאות כתיב ובשפה לא גבוהה.

מתי לאחרונה גם ראית ילד בן 9 שמתעסק עם דרמלים ויודע לכתוב דברים כאלה באנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אבל ראיתי גם באחת ההודעות שהוא רשם "שמישהו כתב לכם בהודעה הקודמת והוא מבין" ובלה בלה... אז קשה לדעת האם מישהו עזר לו לכתוב כמה הודעות או שהוא באמת משועמם.

בכל מקרה הכוונה שלי שעדיף לא להגיב מאשר לגרום נזק, נכון?

בכל מקרה לי זה לא נראה כבדיחה. קרא לי טיפש, קרא לי תמים.... מעדיף ולא לגרום נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה צוחק?

ילדים בגילו לא יושבים ליד מחשב, לומדים על מעגלים ואדמה וכל זה. גם הקטע של האבא לא נראה לי הגיוני,

גם רואים לפי הדיבור שלו שזה לא ילד בן 9. חוץ מזה, אתה יודע באמת איך כותבים ילדים בני 9?

ומדבר אחד שהתחיל בפורום הזה גם מגיל קטן, כן? וגם עלי הריצו פה דאחקות - ויודע מה? זה לא הפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתחליט באיזה גיל יושבים ולומדים על אדמה?

ומי אתה שתנתח דיבור של משתמש?

ואני חוזר.. הנקודה היא שאם אתה חושד או נראה לך שזה סתם... פשוט לא להגיב. מה יוצא לך מזה???

כי אם! סיכוי אחד למיליון בבסדר?? אתה טועה... מר גאון... אתה פשוט יכול להזיק ולא בכוונה כי הינך משוכנע שזה צחוק.

וכל אחד מקבל "דחקות" בצורה שונה... ויש דחקות ויש דחקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה צוחק?

ילדים בגילו לא יושבים ליד מחשב, לומדים על מעגלים ואדמה וכל זה.

ילדים בגילו לא יושבים ליד מחשב? תתפלא, יושבים, ראיתי גם בני 6-7 שכבר גולשים באתרים.

אני אישית התחלתי לדחוף את ידיי לחשמל עוד בגיל 5

גם הקטע של האבא לא נראה לי הגיוני,

אבא מכה זה לא הגיוני?

גם רואים לפי הדיבור שלו שזה לא ילד בן 9. חוץ מזה, אתה יודע באמת איך כותבים ילדים בני 9?

ואתה יודע איך בני 9 כותבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתחליט באיזה גיל יושבים ולומדים על אדמה?

ומי אתה שתנתח דיבור של משתמש?

ואני חוזר.. הנקודה היא שאם אתה חושד או נראה לך שזה סתם... פשוט לא להגיב. מה יוצא לך מזה???

כי אם! סיכוי אחד למיליון בבסדר?? אתה טועה... מר גאון... אתה פשוט יכול להזיק ולא בכוונה כי הינך משוכנע שזה צחוק.

וכל אחד מקבל "דחקות" בצורה שונה... ויש דחקות ויש דחקות.

נתחיל בזה שאני עצמי דאחקות לא הרצתי, רק אמרתי שנראה לי שיש קשר בינו לבין המצחיקן של אתמול.

דבר שני, תסתכל על הדיבור שלו רגע - אם הייתי מחליט לפתוח משתמש חדש כדי לעשות פה "צחוקים" הייתי מדבר בדיוק ככה, פשוט אחד לאחד..

ד?ימ?ש?ק?י,

נכון שיש ילדים בגיל שלו שיושבים מול המחשב, אבל ילדים שלומדים על מעגלי חשמל? סיכוי של 1 למיליון. ולא אמרתי שלא יכולים ליהיות מקרים, זה נראה יותר כמו סתם מישהו שבא לו לעשות קצת צחוקים אז הוא מתחזה לילד בן 9 עם אבא מתעלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הספאם אבל הזכרת לי את זה:

http://www.shin1.co.il/id/show_user.php?userid=370255&pg=12

{חרובים -

}OMG :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ענקקקקקק

כל הפרחות בשין'ים למיניהם הורגות אותי... ובמקרה הזה זה נראה יותר כמו גופי, ערפאת ושאק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...