אני מנסה ללמוד פה באתר ולמדתי קצת תראו אם טוב ומה עוד ללמוד - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מנסה ללמוד פה באתר ולמדתי קצת תראו אם טוב ומה עוד ללמוד

anisarsor

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה רק אני או שהתגובות ב2 עמודים האחרונים לא מצחיקות?

ולזה שפתח תנושא:

הבעיה הראשונה היא אבא שלך שלא ממש נראה שהוא אוהב אותך.

הבעיה השניה היא תלמד עברית ואנגלית ברמה קצת יותר גבוהה

הבעיה השלישית צריך טיפה יותר IQ ממה שיש לך כרגע כדי להשתמש במחשב..תנסה עוד כמה שנים אחרי שתשפר תאנגלית והעברית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה השניה היא תלמד עברית ואנגלית ברמה קצת יותר גבוהה

הבעיה השלישית צריך טיפה יותר IQ ממה שיש לך כרגע כדי להשתמש במחשב..תנסה עוד כמה שנים אחרי שתשפר תאנגלית והעברית שלך.

הוא רק בן 9 להזכירך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה אני אומר שיחזור עוד כמה שנים כשהוא ידע אנגלית ברמה יותר טובה

וכשאני הייתי בן 9 ידעתי לדבר ב2 שפות ברמה לא רעה בכלל אתה מבין,זה יכולות שכליות ועניין של רצון ללמוד

אממ.. זה רק אתה?

כן, זה רק אתה.

טוב שחכתי שיש פה כמה שחסר להם חוש הומר ואם זה מה שמצחיק אותך אז אממ חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל המון משתמשים כפילים כאלה ואחרים בגלל סיבות שונות ומשונות אתם פשוט נהייתם חסרי אמונה.

אני לא אומר לרגע שזה נכון או לא נכון, אני פשוט אומר שאתם צריכים לקחת בחשבון שאם\ו פותח התרד באמת ובתמים ילד בן 9 שלפי מעקב ההודעות שלו יתכן ומישהו באמת עזר לו בכמה הודעות ואבא שלו... איך לנסח את זה בצורה עדינה... שרוט וצריך לעצור אותו על התעללות בילדו.

פשוט אתם יכולים לגרום לילד כזה נזק.

רובכם פה קטינים (לא רוצה להגיד ילדים, כי אכן יש פה באמת ילדים שבוגרים גם מאנשים בגילי) ולפעמים ה"דחקה" שאתם מעבירים פה מוגזמת.

אני חושב שעדיף אם יש לכם ספק פשוט לא להגיב ולא לענות בצורה כזו וחלילה כאזר מדובר במשתמש אמיתי לפגוע בו כך.

לא לעיניין.

ולאני סרסור, (אם במידה ותחליט לחזור)

קודם כל שלח לי הודעה בפרטי ואסביר לך איך לשנות את הניק (יוזר\משתמש\כינוי) אולי אפילו מעבר, אבל אסביר בפרטי.

דבר שני, לא לקחת את כל מה שקראת כאן כפגיעה אישית, יש אנשים שפוגעים בכוונה או לא בכוונה זאת לא הנקודה, הנקודה שתלמד "לסנן" אנשים ולא להתייחס ולא לוותר.

אם אתה באמת רוצה ללמוד תמשיך לגלוש ולשאול ותפריד את ההודעות המגעילות כדבריך לבין האנשים שעוזרים בלי לענות להם, או לפחות תגלוש ללא הודעות ופשוט תקרא ותלמד.

ולאב,

טלפון... כתובת (כמובן בפרטי.. או אפילו תפנה אליי בפרטי ואני אביא לך את שלי) נדבר..... אסביר לך עיניין או שניים על חינוך רק שלי קשה עם עברית ואני אסביר בשפת הידיים... או שאתה "גבר" על ילד בן 9 שגם מפחד ממך כדמות אב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...