אני מנסה ללמוד פה באתר ולמדתי קצת תראו אם טוב ומה עוד ללמוד - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מנסה ללמוד פה באתר ולמדתי קצת תראו אם טוב ומה עוד ללמוד

anisarsor

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש כרטיס מסך 8800GTS ואני מתלבט בין החברות.

רציתי לשאול האם יש איזה ביקורות שונות בין החברות וגם מישהו יודע איזה בנדל בה עם כל כרטיס?

האם כדאי לשלם 200 שקל יותר על EVG מ-LEADTEK\GIGABYTE וכו'?

אני צריך לבצע את ההזמנה כבר מחר בבוקר אז אשמח אם תוכלו לספק לי כמה שיותר מידע.

בנוסף אני רוכש בחנות מסויימת ומקבל מחיר ספק ולכן אני לא יכול לדוגמא לרכוש בחנות שנראת לכם יותר זולה והפרשים קטנים בין החברות השונות.

תודה רבה ובכבוד רב, אני מודה לכם מכל הלב בשם כל צוות העובדים וההנהלה....

מתנות לחגים נשלח כבר בדואר.

Tongue

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מזה ניק זה כאילו השם שלי שמה כינוי שלי והוא אני גם יודע מזה סרסור החבר שלי אמר לי שזה מנהל של זונות ואני אומר לאבא שלי להחליף תשם והוא רק צוחק.

ולמה זה לא בחוקים שחבר כתב פה והסביר לכם שמה ועזר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מזה ניק זה כאילו השם שלי שמה כינוי שלי והוא אני גם יודע מזה סרסור החבר שלי אמר לי שזה מנהל של זונות ואני אומר לאבא שלי להחליף תשם והוא רק צוחק.

ולמה זה לא בחוקים שחבר כתב פה והסביר לכם שמה ועזר לי.

חחחחחחחחחחחחחחח צחוקים בית זונות עושים פה

חבוב תמשיך ככה אתה התקווה לככול הצחוק כאן LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדימשקי:

נו באמת, זה מעליב את הרמה שלך ושל כאלה שחושבים כמוך.

יש פה מדי פעם משתמשים שבאים לעשות שטויות, אוהבים "לעבוד על אחרים" :screwy: וכשעונים להם ברצינות הם נהנים מזה וממשיכים לחרטט.

צריך לדעת למי להתייחס ברצינות ולמי לא. כמו שאמרתי, אם הוא היה עושה את זה טוב אז מיילא.

תראה את ההודעות הראישונות שלו ותראה מה זה אומר לך עליו.

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=30829;sa=showPosts;start=50

מישהו שאני מכיר והוא תותח בזה הסביר לי.... הוא גם רשם לכם מקודם למה!! כאילו בהודעה הקודמת שלי שהייתה פה זה הוא כתב לכם.

הוא אומר שזה שטויות..

"נו באמת"? "רמה"? על הרמה שלך אני בכלל לא מדבר, לא רק שהמון משתמשים אינם מסכימים עם דרגת "המומחה" שלך, מבחינה מקצועית.

ומישהו ב"רמה" לא מגדף אנשים על סתם ,כן אני מתכוון אליך (זוכר את השיחה ה"נעימה" בפרטי?)

מדבר על "רמה" :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ני רוצה שקל ישן. מה אתה מצחיק בכלל מה אתה רוצה..

אני בסוף ילמד ויעשה כזה אתר ואני יתנהג יפה וילמד אנשים ולא יעשה צחוקים בשטויות שלהם כל פעם אני רוצה לעשות משהו פה ואתם עושים שטויות ארק יש קצת שבסדר וחבל כי מזה ואבא שלי פה צוחק כמו משוגע ולא עוזר מה לא מבין מה מצחיק בכלל איזה מטומטמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...