סרטון: נהגת ישראלית מנסה לצאת מחניון - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון: נהגת ישראלית מנסה לצאת מחניון

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם יודעים, הסתכלתי על זה עכשיו עוד כמה פעמים, ואני לא חושב שזה קשור לזה שהיא אישה או ליכולות הנהיגה שלה. זה פשוט טמטום בסיסי, פאק במוח. זה לא שהיא נסתה לעשות משהו עם האוטו ופספסה או משהו. היא פשוט לא חשבה איך לעשות את מה שהיא רוצה לעשות בצורה נכונה. היא כנראה ממש ממש ממש מטומטמת ודברים מהסוג הזה קורים לה גם במקומות אחרים שלא קשורים למכוניות או לכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני חושב שצריכים לעשות מחקר מדעי על נהיגה של נשים בכלל

לא רק נשים

לפני כמה חודשים ראיתי נהג שניסה לחנות

שיד אחת מחזיקה פאלפון וגם הוא ניכנס מהר מידי

בקיצור דפק מכונית חונה רק בגלל שהוא לא יכל לשים תפאלפון שנייה בצד

פחחחחח :lol:

בכלל לנשים יש בעיות נהיגה בגלל שהן מהססות יותר מידי בכביש וזה דבר לא טוב, אישה שמהססת יותר מידי זמן יכולה לגרום לתאונה אבל הי, אפילו יש להן ביטוח מיוחד לנשים ב AIG!

אמא שלי לעומת זאת ממש ההיפך היא נוהגת טוב... כשרק התחלתי ללמוד נהיגה היא הראתה לי איך היא עוקפת מכוניות והאמת שקצת נלחצתי מזה ולבסוף היא אומרת לי:"אבל שלא תלמד את זה ממני!" :lol:

יצא לי פעם אחת ליראות בשעת לילה נורא מאוחרת בן אדם שנסע ברחוב שומם לגמרי לא היה כלב על הכביש כבר דיי הרבה זמן אז כניראה שהוא אמר לעצמו שהוא יכנס באין כניסה במקום לעשות את כל העיקוף הרי מי ינסע עכשיו מולו? ובדיוק בדיוק על המזל שלו באה ממולו ניידת משטרה!! :police:

אני חושב שהשטור בניידת והנהג היו כל כך המומים מהמצב עד כדי כך שאף אחף מהם לא יצא מהמכונית למשך דקה אולי או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם גברים שהם בכלל לא מהססים ורובם חשים עצמם לפחות שומכאר

אני זוכר שבשיעור הנהיגה הראשון שלי המורה אמר לי שאם קוראת תאונה אז האחריות המלאה היא עליו ומלמעשה הוריד מעלי כל אחריות שהיא למה שקורה "בחוץ"

אז אתם מכירים את הקטעים האלה ברחובות צרים שיש מכוניות חונות משני הצדדים או שאיזה אידיוט עוצר "לרגע" וחוסם כמעט את הנתיב ואתם לא בטוחים שאתם יכולים לעבור ?

היתי עובר את זה בלי לחשוב פעמיים או להאט ... איך שהוא הוא אף פעם לא התערב והצלחתי להשתחל עם אוטו יחסית גדול עוד ובלי הרבה ניסיון רק תחושת בטן ואינסטיקטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...