התלבטות בין שתי ספקיות אינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שתי ספקיות אינטרנט

ThePorscher

Recommended Posts

בימים הקורבים אני אהיה מחובר ל-ADSL 1.5 דרך שתי ספקיות: נטויז'ן, ובזק בינלאומי. ואני צריך להחליט באיזו מהן להישאר.

אני לא יודע במי לבחור.

שמעתי שבזק בינלאומי שיפרו את התשתית שלהם, והם אמורים להיות יותר מהירים. אבל אצלהם אני אצטרך לשלם 30 ¤ יותר לחודש.

מה גם, שאתמול והיום אני בודק את המהירויות של השתיים, ואני לא רואה ממש הבדלים. וגם בדקתי פינגים לאתרים שונים בארץ ובחו"ל, ולא היו הבדלים משמעותיים.

לפי מה ששמעתי, חשבתי שבזק בינלאומי יהיו יותר מהירים, אבל אני לא ראיתי הבדלים.

בקשר לתמיכה ולשרות- איכפת לי, אבל פחות. יותר חשוב לי מבחינת מהירות, מי יותר טובה.

אז במי כדאי לבחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי בשתי החברות והתאזבתי קשות משניהן... מבזק בינלאומי בכך שהורדות שמורידים עם האקספלורר / מאיץ הורדה נתקעות וזה פשוט מרתיח... ומה שנשאר לעשות זה להוריד את הקובץ מהתחלה :( אחח אחחח איזה נזק :-\

אצל נטויז'ן בכל תקופת ההתחברות מהירות ההורדה הייתה רק חלקית מהחבילה שאליה אני מחובר !!!

הייתי ממליץ לך לנסות ספק אחר ולא את אחד מהשניים הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר מאינטרנט זהב

זו חתונה קתולית

אם התחברת אליהם לא תצליח להתנתק

אני החלפתי ספק אחרי שיום אחד גיליתי שאינטרנט זהב שוחטים אותי במחיר ופשוט לא הצלחתי להתנתק מהם.

ברגע ששומעים שאתה רוצה להתנתק מעבירים אותך מאחד לאחד ובסוף אומרים לך שנציג בכיר אמור לחזור אליך, מה שלא קורה בכלל.

שלחתי פקסים והשארתי ים הודעות ובסוף אחרי שבועיים הצלחתי ליצור קשר עם נציג בכיר ומה הוא אומר לי שיש להם רק מועד אחד בחודש שאתה יכול להתנתק מהם ועד לאותו המועד אתה חייב לשלם.

בסוף הסכמתי לשלם קנס ולשלם מחיר מלא לעוד חודש רק שישחררו אותו מהם.

עדיין אני לא בטוח שהצלחתי.

תיזהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שפיספסתם אותי לגמרי.

שאלתי במי כדאי לבחור בין: נטויז'ן, ובזק בינלאומי. אחת מן השתיים האלה.

אלו הן האפשרויות שלי כרגע. לא זהב, ולא Actcom.

אז אם מישהו יכול להמליץ לי על אחת מבין השתיים האלה, אני אודה לו.

ובקשר לתגובה הראשונה, שכן נגעה לשאלה שלי:

הייתי מחובר בעבר לבזק בינלאומי, ואח"כ עברתי לנטויז'ן עד לפני כמה ימים. וראינו שנטויז'ן לוקחים יותר מידי כסף, אז החלטנו לחזור שוב לבזק בינלאומי (כי הם הציעו פחות), אבל אז נטויז'ן הסכימו להוריד את המחיר ל-30 ¤ פחות מבבזק בינלאומי. אז עוד לא התנתקנו מנטויז'ן וכרגע אנחנו מחוברים לשתיהן, ואני צריך לבחור באיזה מהן להישאר.

בכל מקרה, מה שאני רוצה להגיד בכל הסיפור הזה, זה שהייתי מחובר לשתי הספקיות האלו בתקופות מסויימות, ולא היו לי את הבעיות שהיו לך. לא זכור לי שהורדות נתקעו לי באמצע, וגם לא שיכלתי להוריד רק בחצי מרוחב הפס. אם זה היה קורה, לא הייתי חושב לחזור לאחת מהן.

אז מישהו עם ניסיון יכול להמליץ לי על אחת מהשתיים?

דרך אגב: לפעמים יש בעיות עם ספקיות רק באזור מגורים ספיציפי. אז אני גר באזור הקריות. יש בעיות עם אחת הספקיות באזור הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע ממש איך נטויז'ן האמתי הייתי פעם מזמן מחובר אליה ב56

אבל בינלאומי ממש חרא של חברה, שרות ויחס ממש חרא...

הייתי מחובר אליהם פעם ואפילו לא שלחו לי חשבוניות ולא חייבו אותי בכלום פתאום אחרי איזה שנה הם שולחים לי חשבונית של אני לא יודע כמה.......ממש חרא של חברה......לא מתחבר אליהם יותר :(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...