הכלבה החדשה שלי - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכלבה החדשה שלי

eladbu

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעם ההורים שלי הביאו סמויאד

כזאת לבנה גדולה

היא היתה מאוד חמודה רק שבסוף ההורים שלי החזירו אותה אחרי שהיא עשתה לנו בכל הבית קרציות(מסרו אותה בחינם, כנראה בגלל הקטע של הקרציות)

אשכרה סרט איימה

אני חוזר הביתה, פותח את הדלת, פתאום אני רוצה יצורים גדולים מפחידים כאלה שנראה כאילו כפכף דרך על המאחורה שלהם, זזים לי בבית

נכנסתי להיסטריה

בסוף עזרתי אומץ, לקחתי מטאטא והעפתי את כל הקרציות אל החדר מדרגות כי לא היה לי לאיפה

מאז לא ראיתי אותן יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתכם היה צרייך לזרוק מהבית שלא שמתם לה חומר דוחה קרציות ופרעושים ולא עשיתם לה תילוע. זה תמיד אשמתו של הכלב, נכון?

בתכלס...

חחחח בתמונה השלישית נראה כאילו הערנב השתלט עליה :lol: :lol:

איזה מושפע אתה באמא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתכם היה צרייך לזרוק מהבית שלא שמתם לה חומר דוחה קרציות ופרעושים ולא עשיתם לה תילוע. זה תמיד אשמתו של הכלב, נכון?

אבל הם לא ידעו אותנו שיש לה קרציות, הם עשו לנו תרגיל

כל העיניין לא היה בשליטתי אלא בשליטת ההורים שלי, וגם אנשים אחרים היו זורקים את הכלב לרחוב

לכי את תסתובבי עם היצורים המגעילים בבית, פרעושים מילא אבל הדברים המגעילים האלה שנכנסים מתחת לעור? מה עוד? אולי אני יקפוץ לבור עם עלוקות ותולעים טפילות אחרות?

והקרציות התחילו לצאת רק אחרי שאבא שלי קילח אותה כי היא היתה עם פרווה מלוכלכת, כנראה הסבון שיגע אותם

ולא עשינו לה שום דבר רע, אפילו לא צעקנו עליה ועוד האכלנו אותה וליטפנו אותה

כל מה שעשינו בסך הכל זה למסור אותה עוד פעם לאלה שניסו להיפטר ממנה

זה לא הגיוני שמשפחה צריכה לחזור הביתה ולראות יצורים כאלה

Tick.jpg

שיכולים להגיע לגודל של גולה גדולה

ושיקרה לנו כמו שקרה לבנאדם הזה

tick.jpg

לעזאזל בא לי להקיא את הנשמה רק מהתמונה הראשונה

דרך אגב אם מדברים על קרציות תראו איזה מגניב

אם זאת היתה רק קרציה אחת הייתי מנסה את זה, קרציות מחורבנות שיתפוצצו אמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמודי, תילוע וטיפות נגד קרציות ופרעושים זאת אחריותך, לא של אף אחד אחר. אלו טיפות שאתה נותן אחת לחודש, קונה אצל הוטרינר חבילה שמספיקה לכ-4 חודשים ומטפטף על העורף (ומעל הזנב אם זה כלב ממש גדול). לא משנה אם יש, אין או היה - זה טיפול בסיסי שאתה חייב לתת בשביל טיפול ומניעה. על המצפון שלך אם הרדימו אותה כי אף אחד לא אימץ אותה בתוך שבוע ימים (כמו שעושים ברוב הסניפים של צער בע"ח, חוץ מהסניף בר"ג למי שצרייך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה ממקום של אימוץ! זה היה ממשפחה מסויימת

מה את חושבת שאנחנו מספיק מטורפים כדי להחזיר כלב לאימוץ בידיעה שמרדימים שם כלבים אם לא לוקחים אותם?

חוץ מזה זה היה לפני כמה שנים ועכשיו יש לי כלב כבר איזה 6 חודשים (הוא בן 7 חודשים אני חושב) ואין לו בעיית קרציות או משהו

בעיקרון היה לי פעם כלבת פינצ'ר שגדלתי איתה ומאוד אהבתי אותה, אבל יום אחד היא נעלמה אחרי כמה שנים ולא מצאנו אותה ומאז ירד לי החשק לכלבים

כי הרגשתי שאף אחד לא יכול להחליף אותה

הכלבה השמנמונת שהיתה לי והסמוייד שסיפרתי עליהן, הן בכלל באו לפה בגלל שאחותי הקטנה רצתה כלב, אני לא קשור לכל העיניין, ואני הייתי בחטיבת ביניים ככה שאין לי מאיפה לממן דברים, הקשר היחיד שהיה לי זה שהייתי צריך להעיף קרציות לחדר מדרגות עם מטאטא בזמן שאני מחזיק את עצמי מלהשתגע מהצורה המגעילה שלהן

ואת הכלבה השמנמונת שסיפרתי עליה מקודם שנראית בול כמו זאת של פותח הדיון רק בצבע אפור מסרנו למשפחה עם חווה או גינה גדולה או משהו, בגלל שהיה לנו אכפת

יכולנו להמשיך לגדל אותה בדירת 4 חדרים בביניין רב קומות, אבל בגלל שרצינו שהיא תיהיה יותר שמחה ושתחיה יותר טוב מסרנו אותה לבן של השומר של העבודה של אמא שלי, והוא מספר שהיא מאוד מאושרת היום, גדולה, ואוכלת בלי סוף

כרגע אני דווקא מרגיש חיבה לכלב שיש לי בגלל שהוא כלב מדהים, הוא עושה דברים שאף פינצ'ר לא עושה, הוא מאוד רגוע לא כמו פינצ'רים אחרים שתמיד רוצים לתקוף, אין לו בעיה אם מרימים אותו, או מטלפים אותו

והוא עושה כל מיני פעלולים מוזרים שאני לא יודע איך הוא למד בכלל

אנחנו חושדים שאחד ההורים שלו היה צ'יוואווה בגלל הגודל והצורה של הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לא לכל מקום שמאמצים ממנו יש תקציב בכלל לתילוע וחיסונים ואפילו אוכל. קרציות זה משהו שאפשר למנוע. פשוט שמים להם את החומר הזה, תבקש מהוטרינר, אני לא יודעת מה יש עכשיו בשוק, כבר שנה וחצי אני לא אחות וטרינרית. שנים אני טחנתי לאמא שלי שתשים לחתולה, עכשיו לפני חודש החתולה חטפה תולעים (תולעים, הביצים עוברות ב... נשיכה של פרעוש ובדם!) ואמא שלי נבהלה וקנתה. אל תחכה עם דברים כאלו. דבר ראשון שעושים כשמקבלים כלב זה חיסונים, תילוע וטיפול מונע לקרציות ופרעושים.

אל תיעלב ואל תסביר את עצמך. כלב זה כלב, הוא לא יכול לדאוג לעצמו ואם הבעלים הקודמים שלהם היו דפוקים, אתה אל תהיה דפוק ותעשה מה שהם לא עשו. אין דבר כזה "בעיית קרציות". הסיכוי שהכלב שלך יחזור עם קרציות מהטיול אם אתה חיי בקיבוץ או ליד שדא יותר גבוהה מאשר שאם אתה חיי בעיר, אבל אם אתה שם לו טיפות נגד פרעושים וקרציות, גם אם הוא יעשה טיול של שבוע ביער השחור בגרמניה במאי, הוא יחזור נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהגורים שמנמנים (כך חלק גדול מהחיות וכל בני האדם) הם מאחסנות שומן .

בגיל קטן הם קטנים ולא יכולים לחמם את עצמם,

אלו תאי שומן שתפקידם להשרף בפקודה ובכך לחמם את העל החיים כאשר קר.

זה כך גם אצל תינוקות.

החלק הראשון נכון

החלק השני לא

לשומן יש הרבה תפקידים בגוף

אבל הוא לא נישרף ליצר חום

הגוף אומנם צורך אותו לאנרגיה והאנרגיה הזות מפעילה דברים אחרים שיוצרים חום בין היתר

אבל זה לא כמו שתיקח מקל ותיזרוק למדורה

אם כבר השומן מבודד מאוד טוב

וזה מה ששומר על החום הפנימי בגוף

בגלל זה דובים\אריות ים\וכו מלאים בשומן

ובגלל זה לשמנים יש סיכוי הרבה יותר טוב לשרוד בתנאים של קור

ולדיון -

פותח הדיון יש לך כלב מאוד חמוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...