המחשב נתקע בהדלקה, כשהוא בודק את הזיכרון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע בהדלקה, כשהוא בודק את הזיכרון

ndv

Recommended Posts

כשהמחשב עולה הוא כותב מעבד 1.7GHZ ומתחת לזה הוא כותב ראם (כותב 520,000K למרות שיש לי רק 256 ) ונתקע, יש לי 3 סלוטים של אם אני שם אותו בהכי שמאלי אז הוא מצפצף אבל באמצעי ובימני הוא לא מצפצף מה אני עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי , ברגע שהוא מראה את הזיכרון הוא נתקע אני לא יכול להיכנס לביוס או משהו אחר.

חשוב לציין שהמחשב עבד מצויין לפני זה.

אהה ועוד משהו, לא יודע אם זה משפיע אבל הזיכרון לוהט רצח כשאני נוגע בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסטיק דפוק,אני בטוח ב80%.

אם ישך אחריות,תנסה לממש אותה,אם לא תבקש מחבר סטיק של עם נפח ומהירות זהים

למה שיש לך, ותבדוק אם המחשב עולה.אם כן,הסטיק דפוק,אם לא,הבעיה אולי בלוח אם...תתן למעבדת מחשבים

שתבדוק את כל המחשב כבר, אולי אני סתם מקובע על הזיכרון, למרות שבהתחשב בכל מה שאמרת שם הבעיה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שזה הזיכרונות רק רציתי לוודא שזה באמת זה. אלו זיכרונות SDRAM ככה שקשה למצוא כאלה וכמו שהבנת כבר (או שלא...) נגמרה האחריות . אז ככה שצריך למצוא זיכרונות כאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מסיק מסקנות, קודם כל תוודא שהסטיק הוא זה שדפוק.

קח את הסטיק, ותנסה להפעילו במחשב אחר. אם הוא לא עובד, אז הסטיק דפוק. אם הוא עובד, אז זה בעייה כבר.

תנסה שוב לשחק עם הסטיק על הלוח שלך, נראה לי שהסטיק שלך דפוק ובנוסף יש לך עוד 2 סלוטים שלא עובדים על הלוח.

איך הגעתי לזה? - אם הסטיק בסלוט 1 מצפצף כלא תקין, ובשניים האחרים הוא לא מגיב ביכלל.. 1+1 = 2 סלוטים בלוח פגומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה שוב לשחק עם הסטיק על הלוח שלך, נראה לי שהסטיק שלך דפוק ובנוסף יש לך עוד 2 סלוטים שלא עובדים על הלוח.

איך הגעתי לזה? - אם הסטיק בסלוט 1 מצפצף כלא תקין, ובשניים האחרים הוא לא מגיב ביכלל.. 1+1 = 2 סלוטים בלוח פגומים.

לא הבנת אותי, יש אחד שלא מצפצף ושניים שכן= זה שלא מצפצף מקולקל והשניים האחרים עובדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...