המחשב נתקע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע

s_b54

Recommended Posts

אני חייב עזרה קראתי את הנושאים שכבר פורסמו כאן על כך שהמחשב קופא ולא מגיב כמו המקרה שלי אבל כל מה שהצאתם שם ניסיתי וזה לא עזר מחקתי את כל הרוגלות שום דבר לא עזר עשיתי גם memtest והוא פשוט נתקע יכול להיות שזה בעיה בזיכרון כי כשאני מריץ את הבדיקה הוא פשוט נשאר יומים על 0.0 ובדקתי כבר פעמים האם הבעיה היא בזיכרון או במשהו אחר ואם אני אפרמט אז יכול להיות זה יפתור את הבעיה אם היא לא בזיכרון?

חייב עזרה דחוףףף בתודה: s_b54

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש בעיה בזיכרון ואני לא אכתוב עם דימני פיסוק כדי שגם אתה לא תבין את מה שאני כותב לך אם אתה אמבין למה שאני מבין שאתה מבין

ילד, יש לך בעיה בזיכרון, (פסיק - שים לב !) ואולי גם ברכיבים אחרים. יש לך איך לבדוק אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש בעיה בזיכרון ואני לא אכתוב עם דימני פיסוק כדי שגם אתה לא תבין את מה שאני כותב לך אם אתה אמבין למה שאני מבין שאתה מבין

ילד, יש לך בעיה בזיכרון, (פסיק - שים לב !) ואולי גם ברכיבים אחרים. יש לך איך לבדוק אותו ?

ולך יש הרבה שגיאות כתיב.... :lol:

לגבי הבעיה אם יש לך יותר מסלוט אחד אז תסיר סלוט אחד ואז תריץ memtest או שתשנה את המיקום של הסלוט

אם גם זה לא עוזר אז הזכרון שלך דפוק וצריך לקנות חדש...(תנקה את הסלוטים אולי הצתבר אבק בפנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...