יוסי ביילין ויעל דיין במבצע 2 ב-10. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יוסי ביילין ויעל דיין במבצע 2 ב-10.

maverick

Recommended Posts

קראתי עכשיו ב-ynet שיוסי ביילין ויעל דיין פרשו מפלגת העבודה (כולי בדמעות) והצטרפו למר"צ. הפרישה שלהם באה לאחר שלא התברגו במקומות ריאליים ברשימת מפלגת העבודה.

אני שואל את עצמי דבר אחד: אם דעותיהם תואמות את מצע מפלגת העבודה, מדוע הם נוטשים את המפלגה ועוברים למר"צ??

הרי לא נוטשים דעות פוליטיות כל כך בקלות.

לי נראה שהרצון העז להיות חברי כנסת בכל מחיר גובר על שיקולים ערכיים וערכים. כנראה שלא ממש חשוב מה חושבים או את מה מייצגים, העיקר שיראו אותם בערוץ 33.

קישור לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האידיולוגיה שלהם היא תואמת מרץ, אז מדוע שלא ירוצו ברשימת מרץ?

הם לפחות לא מזגזגים כמו דוד לוי.

חכה. תן להם זמן. אני רוצה לראות מה הם יעשו אם הם לא יכנסו לכנסת או שחברי המרכז של מר"צ לא יאשרו את הדיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפית?

מפלגת העבודה יימנה את העקרונות שלה, ולא היה להם יותר מקום במפלגה.

הגיוני שהם יעזבו, ובתור פוליטיקאים, הגיוני שהם ימצאו בית זמני במפלגה שמוכנה לשריין אותם.

אחרי הבחירות הם כנראה יקימו גוש חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת "גילה גמליאל"

היא הייתה יושבת ראש אגודת הסטודנטים באוניברסיטת באר שבע. במשך תקופה מסויימת נהגו סטודנטים להדביק מודעות על פעילותה הלא חוקית של גילה. מהכרותי את חברת "פורום ..." בבאר שבע אני מרגיש רע מאוד בנוגע לחשדות.

אני מקווה שמשטרת באר שבע תגיע לאמת, ויסירו כל ריח באושים מפוליטקאים מושחטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פוליטיקאי או פוליטיקאית שמגיעים לאן שהם מגיעים בלי לקמבן פה ושם ....

תגידו לי ... איך בת של איש קזינואים בת 29 או 27 לא זוכר (נמצאים באירופה ) (שוני גבריאלי ) יכולה להיבחר למקום די ריאלי לכנסת בליכוד ובכלל אף אחד לא שמע עליה אף פעם ? (על הגמליאל הזאת עוד שמעו איךשהוא בסיבוב הקודם) , נשמע לכם הגיוני ? יש פה קומבינות מושחתות ביותר לדעתי ... אפילו מוסא אלפרון ניסה להיבחר למרכז הליכוד .

ובנוגע לשתי הליצנים האלה ביילין ודיין ... לדעתי מקומות 11 ו-12 במר"צ ... שאגב הם שוריינו שם והדיל סגור , לא ריאליים בשבילהם ... הם אכלו ויאכלו אותה בגלל הבוגדנות שלהם ! ביילין נדחק למטה כי הוא פשוט ביילין ... :) ויעל פשוט לא היה לה מספיק כח כדי להיבחר במקום סביר ... זה הכל ... הכל עניין של קומבינות וקשרים ... אין מה לעשות והיא לא תהייה ח"כית הפעם ...

אבל תשמעו משהו ... דויד לוי ... זיגזג או לא זיגזג ... פשוט כל הכבוד לו .. הוא מתוחכם ביותר הוא נבחר למקום שהוא נבחר ברשימת הליכוד בלי להיות משוריין , דהיינו אף אחד לא הבטיח לו כלום ... .הוא נבחר בזכות דויד לוי ובלי קומבינות מיוחדות הפעם ... ז"א שהוא שווה משהו מנדט או שניים .... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכדעתי דוד לוי נבחר בגלל שהבנים שלו נפצעו בפיגוע. אני לא רואה שום סיבה לבחור בו מעבר לסיבה לא נבונה ולא רלוונטית הזו. וחבל שבגלל זה בחרו בו.

בנוגע לביילין ודיין- המפלגות הערביות לא מחשים משיהו בשביל המקום המשורין ליהודים? אני חושב שהם יתאימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...