ג'ינין ג'נין ... - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'ינין ג'נין ...

udicol

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן... ומה המאמר המפולצן הזה (סליחה על הביטוי) רוצה לומר?

הרשה לי לא להתייחס למאמר הזה ברצינות, מכיוון שאם המאמר היה רוצה להעביר מסר רציני הוא היה רושם זו בצורה רצינית ועניינית.

נושא והנשק הגרעיני הוא נושא עדין, שבו המדיניות משתנה ומתעדכנת... האם מדובר בצעד נכון של הצבא גם אני לא חושב כך, אבל זה צעד לגיטימי שאני מסוגל לקבל. כולנו אמנם יודעים מה קורה בדימונה, אבל מדיניות של "מידע לא רשמי" הוכיחה את עצמה כיעילה.

ולכן אני מבין את החלטות הצנזורה הצבאית לצנזר, למרות שאני חושב שמדובר בהחלטה שגויה. ולכן אני מבין בצורה מסויימת את ההתקפולת של הצבא בנושא.

נ.ב. מה הקשר בין הצנזורה הצבאית לצנזורה האזרחית (שאגב , כפי שאמרתי בעבר, כאן פעלה מסיבות משפטיות ותו לא) מדובר בשתי מערכות שונות שעובדות בצורה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מילה על המאמר עצמו (והוא גם לא מעניין במיוחד). זו דוגמא לצנזור, שכולם סומכים עליו- שאפילו לא נתן לעניין להגיע למשפט, אלא דאג לחסל את כל העניינים מחוץ לכתלי בית המשפט, כדי לא לחשוף את החוסר צדק ואולי לעורר מחדש את הדיון הציבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... אז זה שהעניין לא הגיע למשפט זה רע? הרי בסך הכל הצבא נסג מעמדתו (מאצ את טעותו?) והכל הסתדר. אז מה זה צריך סתם להכנס למשפט? ואף שאלה יותר חשובה - על מה זה צריך להכנס למשפט עם הצבא נסג מעמדתו הקודמת?

למה להפוך את הכל לתורת הקונספירציה. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רוב משתתפי הת'רד כבר שפטו והחליטו שאם הצנזורה קיימת כנראה שהיא נכונה.

זה שהצבא מודה בטעותו זה לא רע, אבל צריך ששאר האנשים שהסתמכו על הטעות הזו גם כן יודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בני משפחתו של ה-"בימאי המהולל " הלא הוא מוחמאד באכרי נשלחו ל-9 מאסרי עולם + 30 שנה.

מן הראוי שהוא יעשה סרט על :"בני משפחתי (של מוחמאד כמובן) העלובים" או "כמה שאני אידיוט גמור (מוחמאד כמובן) , בני משפחתי רוצחים !".

(בית המשפט הכריז עליהם כרוצחים , אכן מדובר בבית משפט , עם הוכחות , וכ.... (כאילו יש ספק?))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כנראה שברוממה רועדות להם הביצים מהסרט. לא רק שצד אחד הם מסרבים לשמוע, הם קונים את הזכויות של הצד השני.

ממתי אני משלם אגרה לערוץ תעמולתי מטעם הממשלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט פיספסתי את ההתחלה ואני מצר על כך!

אבל מהתרשמות ראשונה של התוכנית, סוף סוף מראיינים את החיילים שהיו שותפים ללחימה שם. החיילים שהם בעצם אזרחים שנקראו לשרת.

מדובר במגוון רחב של אוכלוסיות, ימנים שמאלנים, דתיים חילונים, מתנגדים (לפעולה) ותומכים. אני חושב שסוף סוף עושים צדק עם החיילים שלחמו שם ולדעתי הם גיבורי העם.

לא אותו שחקן נלעז, אותו בימאי "מהולל" אחוז אמוק בשינאתו ליהודים ולישראלים , שמציג שקרים כמו שכל מוסלמי טוב עושה (ראו דוגמאת מלחמת עיראק האחרונה - אסחף הידוע לשמצה ), לא הוא יציג לי את האמת , כי האמת שלי שונה משלו. הוא רואה בכל חייל כמה שהומניותו עליונה , הוא יציג אותו כפושע מלחמה. הוא לא יסתכל על הטבח של מלון פארק ולסיבה שבעיתה פתחו במבצע.

23 חיילים מתו לנו שם, 23 חיילים גיבורים מהוללים, וכל החולירות שמה ידעו שבעבור טבח המונים בחג יביא למלחמת חורמה נגדם.

רק אני מקווה שלא תקראו לחיילים שלנו - שקרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...