ג'ינין ג'נין ... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'ינין ג'נין ...

udicol

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, אני לא אומר שמי שמאמין באלוהים טועה, בכלל לא. שיאמין לבריאות.

אבל האם אתה יכול להוכיח לי שהוא צודק? כמובן שאתה לא יכול; אז אם אתה לא יכול להוכיח שמי שמאמין באלוהים (אתה) צודק, זאת אומרת שאתה לא יכול להוכיח שאלוהים בכלל קיים ולכן אתה גם לא יכול להשתמש בטיעון של ירושלים = קדושה.

ואתה לא יכול להוכיח שלא קיים אלוהים ולכן הטיעון שלך פסול? אתה צריך להבין שבתור מדינה יהודית יש ביננו קבוצה די גדולה של אנשיפם המאמינים בקדושת ירושלים, ובסופו של דבר אסור לך להתעלם מהם - כי הם קיימים, והם חלק מקביעת המדיניות.

ותגובה נוספת בנוגע לתראד -

בואו נתחיל מהסוף, המצב הסופי שבו נאלץ לחיות הוא או השמדת הערבים בשטח או גירושם או ללמוד לחיות איתם באותה מדינה.

הפתרון הראשון נפסל וגם הפתרון השני לא בדיוק יביא לנו שקט (אלא אם מלחמה כוללת עם כל מדינות ערב זו שאיפתכם) זה משאיר אותנו עם הפתרון השלישי. מתוך המסקנה הזו נסו להגיע לפתרון... שבסופו של דבר יגיע לאותו מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה *באמת* חושב ששמאלנים דואגים לפלשתינים יותר מאשר הם דואגים למדינה או שהם בוגדים, אז אתה *באמת* טיפש.

אז איך אתה מסביר שישראל מחסלת מחבל או הורגת את האנשים ששולחים את המחבלים אתם צועקים על ישראל

ואיך שמחבל פוגע באזרחים אתם עדיין מאשימים את .

ואיך אתם מסבירים את גוש שלום שרצתה לתבוע קצינים ועוד אנשים חשובים בצבא שבזוכתם אנחנו יושנים בלילה וקמים בבוקר?

איך אתם עוזרים לישראל? חוץ מלהאשים אותה אני לא ראיתי דבר אחד עוזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קשור חוסר האמונה שלי באלוהים לטיעון שלי? לא הצגתי שום טיעון שכרוך בצורה כלשהי בהשקפה דתית מסוימת.

זאת בדיוק הסיבה לכך שהטיעון שלו לא מקובל - הוא אינו יכול להוכיח אותו; מצדי שכל המדינה תחזור בתשובה, זה לא ישנה את העובדה שהטיעון של 'ירושלים עיר קדושה בגלל ששם בנינו את בית המקדש לאלוהים' אינו טיעון קביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה *באמת* חושב ששמאלנים דואגים לפלשתינים יותר מאשר הם דואגים למדינה או שהם בוגדים, אז אתה *באמת* טיפש.

אז איך אתה מסביר שישראל מחסלת מחבל או הורגת את האנשים ששולחים את המחבלים אתם צועקים על ישראל

ואיך שמחבל פוגע באזרחים אתם עדיין מאשימים את .

ואיך אתם מסבירים את גוש שלום שרצתה לתבוע קצינים ועוד אנשים חשובים בצבא שבזוכתם אנחנו יושנים בלילה וקמים בבוקר?

איך אתם עוזרים לישראל? חוץ מלהאשים אותה אני לא ראיתי דבר אחד עוזר!

מה? מי? מו?

קודם כל, אני לא מאשים את כשמחבל מתאבד מתפוצץ ברחוב.

מה שכן, בניגוד אליך אני לא ישר לוקח רובה (או במקרה זה שלט של 'מוות לערבים') אלא מנסה להסביר לאנשים טפשים למה הוא התפוצץ ברחוב!

התשובה לכך היא ברורה: הכיבוש הישראלי.

אין כיבוש = אין טרור

ואם זה לא יפעל אז:

יש טרור = אין כיבוש

לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שהשנאה של הפלשתינים אלינו נובעת מעצם כניסתנו לחצר האחורית שלהם, עם טנקים ונגמ"שים.

המחבל המתאבד מתפוצץ בתל אביב כי הוא שונא אותך, נכון. אבל השנאה הזאת נובעת מכך שהוא חי כל החיים שלו בחרא, שאין לו מה לאכול בבית ושאח שלו בן 14 נהרג מפגז של טנק ישראלי (כמו שקרה היום).

בשביל החמאס ושאר ארגוני הטרור זוהי קרקע פוריה מאוד, ואם אנחנו לא נעשה שום דבר (הפלשתינים לא יכולים לעשות כלום) כדי לשנות את המצב הזה, והפעם בלי שימוש בכח צבאי אלא ע"י נתינת סיוע לאוכלוסיה האזרחית והסגת הכוחות מהערים הפלשתיניות, אז המצב יישאר כפי שהוא.

נ.ב. אני לא שייך לגוש שלום, אז לא יודע למה הם רוצים לתבוע קצינים בצה"ל

נ.ב.ב. 'אנחנו' רק מאשימים את ישראל? ומה 'אתם' עושים חוץ מלצעוק 'מוות לערבים' ו 'אין ערבים = אין פיגועים' ?

כל מה שאתם יודעים זה לצעוק ולצעוק ולשלוח את חיילינו למות. רוצה להרוג ערבים? קח רובה וסע לעזה; אם יהיה לך מספיק אומץ לעבור את מחסום ארז, ברכותיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחזור לנושא המקורי...

מילא שהמדינה מחליטה בשבילי מה אני אעשן או לא, כאן עוד יש לה צידוקים.

אבל כשהיא אומרת:

את הספר הזה אסור לקרוא

את האדם הזה אסור לראיין

את הסרט הזה אסור להקרין

זה בעצם: את המחשבות האלה אסור לחשוב... ועם זה כבר יש לי (ורק לי) בעיה.

כי זו כבר לא כ"כ דמוקרטיה כשאפילו בשביל להפגין אני צריך אשור מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לכך היא ברורה: הכיבוש הישראלי.

אין כיבוש = אין טרור

ואם זה לא יפעל אז:

יש טרור = אין כיבוש

אויי ! :nixweiss: (האמת היא ששטיפות המוח של מפגיני השמאל עבדו עלינו).

אין כיבוש : שלום ושלווה לעם ?

(אויי בדיחה עלובה ופטתית )

נו... ואז מה ? נכסח להם את הצורה (עורך הדין שלי אמר לי שמותר לכתוב את זה ואין מדובר בהסטה כי מצנע השתמש בביטוי).

כן.... עוד בדיחה עלובה , הרי מלבנון יצאנו ... והם טוחנים לנו אנשים בגבול.

אפשר למצא 10e9 סיבות לשנאת עם ו... (שוס גדול ) היהודים.

תן להם הכל , ותראה איך אתה טובע בים.

בקיצור : לא חסרים סיבות לאיך לתקוע אותנו בכל הכיוונים בגלל הנאורות שגם אנחנו צריכים להקריב אזרחים תמימים ומשוואות דם עלובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסינו לצאת מהשטחים ולתקוע גדר עם מוקשים בינינו לבינם?

<-- Thinks not

מה ? !!! :kopfpatsch: אתה נורמלי ?! חפים מפשע עלולים להפגע ! ???

תאר לך אזרח תמים רוצה לעבוד לפרנסתו בישראל , אך ללא אישורים ? ואם חס וחלילה יפגע ! הרי הוא חף מפשע .

חלוקת המתתקים והחלב עלולה להסתיים (של הפלסטינאים לישראלים) עקב הגדר הפולשנית והממוקשת.

אין לי כוונה לשכנע אותך / אחרים , פשוט נמאס לי שכל דבר מתפתח לכיוונים שלא קשורים לת'רד המקורי.

אכן נמאס לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לתת את ירושלים

אני שונא את הנוסחא המסריחה הזאת שטחים תמורת שלום! למה שאני יתן משהו מוחשי תמורת משהו תאורתי!!!

זה רק אני או שהבחור סותר את עצמו?

מי אמר שהם לא צריכים את השלום??? הם ואנחנו צריכים אותו לכן אני אומר שהם צריכים לתת משהו בתמורה.

אנחנו לא נותנים משהו ב"תמורה" לשלום, אנחנו מחזירים משהו שלהם.

בכל אופן, אתה וסוניק- שותפך לדיעות, הגורסים כי אין לתת שטחים, אין לחתום על הסכמים וכו', מעניין לדעת מהי התוכנית הפוליטית שלכם לפתירת הסיכסוך במזרח התיכון? אולי זאת רק אני, אבל אין דרך אחרת חוץ ממשא ומתן לפתור סיכסוכים. ולא, להרוג את כל הפלסתינאים לא נחשב לפתרון הסיכסוך, (גם לא טרנספר לתוהים). הדברות בין הצדדים היא הכרחית, אחרת המצב הזה שאנחנו בו עכשיו הוא אין סופי, ובנתיים רק נהרגים עוד ועוד, לשני הצדדים. אין מנוס מלעשות ויתורים והתפשרויות. אתם טוענים כי ירושלים היא קדושה ואתם בחיים לא תותרו עליה. לא חשבתם על זה שמסגד אל-אקצה הוא גם המקום השלישי הכי קדוש בעולם למוסלמים? גם הם אינם מוכנים לותר עליו. מסקנה: עד שלא תהיה התפשרות שלנו, הערבים עקב תסכולם המוצדק ימשיכו לשלוח מחבלים. לא ברור לי למה אתם חושבים שמגיע לנו את ירושלים יותר מהם? שמישהו יתן לי נימוק בבקשה. הסיבה היחידה שאני מצאתי היא, שהם לא ישמרו על כבוד המקומות שלנו, וזה ידוע שהם "נוטים" להשחטה של כל מה שנוגד את האמונה שלהם, ומכיוון שהר הבית והכותל חשובים לנו ואנחנו רוצים לשמור על קדושת המקום, פה בדיוק אפשר להתחבר לפתרון האידיאלי בעיני:

הפתרון הוא ועדת דתות משולשת, פתרון שהועלה ומדוסכס גם כיום. האזור לא יהיה בשליטה של אף אחד, אלא יהיה נתון לחסות ועדה יהודית, מוסלמית, נוצרית. אני לא רואה פתרון טוב יותר ...חבל שהאנשים המתנגדים לא מבינים שאדמה פחות חשובה מחיים של מאות אנשים ולפעמים צריך לדעת להגדיל ראש ולהתדיין על הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

ציניות היא אכן דבר נהדר (בלי ציניות :P )

אתה לא חושב שיש הבדל בין למות ממוקש שעליו דרכת בזמן שניסית לטפס על גדר הגבול של מדינה אחרת לבין לחטוף פגז של טנק בזמן שישבת בחצר שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

ציניות היא אכן דבר נהדר (בלי ציניות :P )

אתה לא חושב שיש הבדל בין למות ממוקש שעליו דרכת בזמן שניסית לטפס על גדר הגבול של מדינה אחרת לבין לחטוף פגז של טנק בזמן שישבת בחצר שלך?

תיקון טעות.. כשישבת והכנת מטענים בחצר שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...